کانتورینگ صورت :آیا تا به حال می خواستید یک صورت v شکل ، گونه های بلند ، چانه های تیز و بلندتر داشته باشید اما از هزینه ها ، خطرات و خرابی طولانی مدت کانتورینگ صورت با جراحی بی خبر هستید؟ با پیشرفت تکنولوژی در زمینه زیبایی شناسی پزشکی ، دیگر نیازی به عمل های زیبایی با استفاده از تیغ جراحی نیست. این پیشرفت ها می تواند از طریق ترکیبی از درمان های زیبایی شناسی پزشکی حاصل شود که بی خطر ، مؤثر و دارای خرابی صفر یا حداقل باشند.

چنین روشهای زیبایی شناختی برای کانتورینگ صورت، انجام می شود این در شرایطی است که پزشکان زیبایی شناسی از ترکیبی از روشهای درمانی مانند تزریق بوتاکس ، پرکننده های پوستی و حتی گاهی اوقات صاف کردن پوست با میکرونیدلینگ استفاده می کنند و پوست صورت را محکم می کنند تا به نتیجه مطلوب برسند. به عنوان مثال بوتاکس می تواند برای رسیدن به لاغر شدن صورت روی فک استفاده شود و با پرکننده پوستی در چانه ترکیب شود تا چهره ای بسیار دلخواه V شکل ایجاد کند.

بوتاکس یا بوتولینوم چیست؟
نام هایی مانند Botox ، Dysport و Xeomin مارک های موجود و محبوب بوتاکس یا بوتولینوم هستند که توسط شرکت های دارویی مختلف تولید می شوند. آنها به پوست تزریق می شوند و با فلج کردن موقت عضلات چین و چروک صورت را صاف می کنند. به همین دلیل است که شما اغلب می شنوید که از بوتاکس برای صاف کردن چین و چروک های پیشانی و اطراف چشم (پای کلاغ) استفاده می شود.

با این حال ، به دلیل عملکرد بوتاکس ، از آن برای شل کردن عضلات ماساژور برای لاغر کردن قسمت عقب گونه ها نیز استفاده می شود.

نحوه عملکرد بوتاکس
تزریق بوتاکس با مسدود کردن موقتی سیگنالهای عصبی که به عضلات صورت وصل می شوند کار می کنند. سپس عضلات آرامتر می شوند. به این ترتیب ظاهر خطوط و چین و چروکهای ظریف روی صورت را کاهش می دهد و همچنین یک لیفت قوس دار را به صورت جهت کانتورینگ صورت می بخشد.

عضلات ماساژور ما ، که عضلاتی هستند که از استخوان گونه تا پایین فک پایین در هر دو طرف صورت حرکت می کنند ، در صورت حرکت زیاد یا سنگ زنی دندان های ما ، می توانند بزرگ شوند. این افزایش حجم عضلات می تواند منجر به یک خط فک بیش از حد مربع یا مردانه شود.

تزریق بوتاکس به عضله ماساژور ، عضلات را شل می کند و در نتیجه برآمدگی را کاهش می دهد. این امر به پزشكان زیبایی شناسی اجازه می دهد تا به صورت و فك v شکل مستطیل كه توسط افراد مشهور کره ای مشهور است ، دست یابند. و با تزریق برخی از پرکننده های پوستی به چانه و حتی گونه ها ، پزشکان زیبایی شناسی پزشکی می توانند صورت V را برجسته تر و چشمگیرتر کنند.

ژل های تزریق چیست؟
پیری امری اجتناب ناپذیر است و با افزایش سن ، بدن ما کلاژن ، الاستین و اسید هیالورونیک را از دست می دهد که به چهره ما حجم و شادابی جوانی می بخشد. ما همچنین با بزرگتر شدن ، شروع به از دست دادن توده استخوان می کنیم و در نتیجه باعث ضخیم شدن پوست و پوست روی صورت می شود و باعث می شود پیر و خسته به نظر برسیم.

پرکننده های پوستی موادی مانند ژل هستند که معمولاً از اسید هیالورونیک ساخته شده اند و برای تعریف بیشتر یا کمک به بازگرداندن پوست و کانتورینگ صورت به ظاهر جوانی سابق خود ، در زیر پوست تزریق می شوند تا پوست صورت را محکم کنند.

نحوه عمل کرد ژل های تزریق
پرکننده های پوستی به دلیل کمبود حجم پوست و پوست صورت ، لکه های پوستی و چین و چروک را درمان می کنند. لب های نازک را بر هم می زند ، باعث تقویت خطوط کم عمق ، نرم شدن صورت ، رفع چین و چروک و بهبود ظاهر زخم ها می شود.

همچنین می تواند توسط پزشکان زیبایی شناسی پزشکی مورد استفاده قرار گیرد تا تعریف واضح تر و شفاف تری به ویژگی های صورت ما ارائه دهد. این شامل مناطقی مانند بینی ، گونه ها ، چانه ها و سایر قسمت های صورت مانند پیشانی است تا ویژگی های صورت ما بدون آسیب به جراحی پلاستیک جذاب تر شود.

توصیه می کنیم برای دستیابی به نتیجه مطلوب در کانتورینگ صورت ، با پزشک خود مشورت کنید که نیازهای شما را ارزیابی کرده و یک روش درمانی یا ترکیبی از درمان را برای شما تجویز کند.

Comments are closed.