زاویه سازی صورت (صفر تا صد زاویه سازی فک + مشاوره رایگان)

زاویه سازی صورت چیست ؟

زاویه سازی صورت به ایجاد تقارن و زاویه دار کردن فک و صورت از طریق تزریق ژل، چربی یا جراحی با هدف زیباسازی چهره و رفع برخی ناهنجاری های ظاهری؛ گفته می شود.

در زاویه سازی صورت با ژل معمولا از هیالورونیک اسید که سازگاری بالایی با بدن انسان دارد استفاده می شود. در زاویه سازی صورت با چربی نیز، با ساکشن چربی مورد نیاز از بدن خود فرد و تصفیه آن، تزریق چربی صورت می گیرد.

زاویه سازی صورت با فیلر یا چربی یک روش پر طرفدار برای زیباسازی چهره بدون جراحی است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است.

نکته قابل توجه این است که؛ زاویه سازی فک و صورت نه تنها در خانم ها بلکه در میان آقایان نیز بسیار پر طرفدار است.

این روزها برخی از مراجعه کنندگان مطب vip سیمارو، آقایانی هستند که پس از زاویه سازی فک، با برجسته نموندن خطوط فک و چانه خود، ظاهری بسیار جذاب تر پیدا کرده اند.

بنابراین این روش زیباسازی نه تنها تفکیک جنسیتی ندارد، بلکه برای انواع صورت گرد، کشیده یا لاغر نیز مناسب است.

برای زاویه سازی صورت کشیده و لاغر یا زاویه سازی صورت گرد با توجه به شرایط مراجعه کننده و تشخیص پزشک می توان از تزریق ژل یا چربی استفاده کرد.

عکس زاویه سازی صورت کشیده و لاغر

زاویه سازی صورت با ژل یا چربی هر دو موقتی هستند و بیشترین تفاوت آن ها در قیمت، میزان ماندگاری و عوارض آن ها است.

در مطب vip سیمارو شرایط زاویه سازی فک و صورت برای شما همراهان گرامی با هر دو روش فراهم شده است.

البته پیشنهاد می کنیم پیش از هر تصمیمی، ابتدا با پزشکان متخصص در کلینیک vip سیمارو مشورت کرده و پس از بررسی همه جوانب، بهترین تصمیم را برای زاویه سازی فک و صورت خود بگیرند.

برای رزرو ویزیت رایگان با شماره 22907696-021 تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر نام و شماره تماس خود را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  مهم ترین عناوینی که با هم می خوانیم:

  انواع زاویه سازی صورت

  زاویه سازی صورت مناسب چه کسانی است

  فیلم قبل و بعد از زاویه سازی صورت

  میزان ماندگاری زاویه سازی فک و صورت

  انواع زاویه سازی صورت چگونه است ؟

  زاویه سازی فک و صورت دارای انواع مختلفی است و هر کدام از این روش ها دارای مزایا، معایب و ماندگاری مخصوص به خود می باشد. انواع زاویه سازی فک و صورت شامل موارد زیر می باشد:

  • تزریق ژل
  • تزریق چربی
  • زاویه سازی صورت با نخ
  • زاویه سازی صورت با جراحی

  در زاویه سازی صورت با ژل معمولا از تزریق مواد مختلفی مانند؛ اسید هیالورونیک، هیدروکسی لاپاتیت کلسیم یا اسید پلی ال لاکتیک استفاده می شود.

  برخی از این مواد مانند اسید هیالورونیک به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارند. به همین علت دارای سازگاری بالایی با بدن ما هستند.

  زاویه سازی صورت با تزریق ژل یک روش کم تهاجم و با عوارض موقتی و جزئی مانند تورم و کبودی است که معمولا پس از چند ساعت رفع می شوند.

  زاویه سازی صورت با ژل یک روش موقتی برای زاویه دار کردن فک و صورت است که معمولا از 6 ماه تا 2 سال ماندگاری دارد.

  زاویه سازی صورت با چربی نیز یکی دیگر از روش های درمانی و مورد تایید سازمان جهانی بهداشت برای زاویه سازی فک و صورت است.

  در این روش، پزشک متخصص پس از بررسی ها و آزمایشات لازم، از برخی قسمت ها بدن بیمار مانند پهلو، شکم، ران و باسن؛ چربی مورد نیاز را استخراج و تصفیه می کند.

  سپس چربی دریافت شده را برای زاویه سازی صورت انجام می دهد. میزان ماندگاری زاویه سازی صورت با چربی بیشتر از ژل است و معمولا تا چندین سال دوام دارند.

  زاویه سازی فک با چربی نیز به علت اینکه چربی تزریق شده، از بدن خود فرد می باشد؛ دارای کم ترین عوارض می باشد.

  این روش گزینه بسیار مناسب برای افرادی است که به دنبال ایجاد زاویه در چهره خود و متقارن کردن آن با ماندگاری بالا هستند.

  پیشنهاد می کنیم پیش از مطالعه ادامه مطالب، در فیلم قبل و بعد از زاویه سازی صورت در مطب vip سیمارو را مشاهده نمایید:

  فیلم زاویه سازی صورت

  برای رزرو ویزیت رایگان با شماره 22907696-021 تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر نام و شماره تماس خود را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   زاویه سازی صورت با نخ نیز یکی دیگر از روش های پر طرفدار و بدون جراحی برای زاویه دار کردن خطوط چهره است. در این روش با بی حسی موضعی و جایگذاری نخ های با قابلیت جذب در صورت استفاده می شود.

   پزشک متخصص برای زاویه سازی صورت با نخ؛ ابتدا محل های قرار گیری نخ ها را علامت گذاری کرده، سپس با کمک سوزن های ظریفی وارد پوست می شوند.

   زاویه سازی صورت با نخ می تواند تولید کلاژن پوست را افزایش داده و علاوه بر زاویه سازی، منحر به لیفت و سفت کردن پوست نیز بشود.

   زاویه سازی صورت با جراحی از طریق بیهوشی و در اتاق عمل انجام می شود. در این روش، پزشک نقاطی از استخوان فک را برش زده تا به نتایج مدنظر خود و بیمار برسد.

   زوایه سازی فک با جراحی بیشتر مناسب افرادی است که دارای ناهنجاری در استخوان فک و چانه خود هستند. با این روش می توانند نتایج بسیار خوبی دریافت کنند.

   زاویه سازی فک و صورت با جراحی اگر چه یک روش دائمی است اما تا هفته ها و ماه ها پس از جراحی نیاز به مراقبت دارد.

   مقاله ای که بعد از خواندن این نوشتار پیشنهاد می کنیم:
   هزینه زاویه سازی صورت

   زاویه سازی صورت مناسب کسانی است که دارای صورتی نامتقارن یا ناهنجاری هایی در فک و چانه خود هستند. برخی افراد به طور ژنتیکی چانه ای فرو رفته یا بیرون زده دارند.

   این افراد می توانند از طریق زاویه سازی فک بهترین نتایج را دریافت کنند. در کنار این افراد، برخی دیگر نیز که صورت کشیده و لاغر دارند نیز می توانند با زاویه سازی صورت کشیده و لاغر خود را فرم دهی کنند.

   زاویه سازی صورت گرد نیز با بر جسته کردن خطوط صورت و فک خود می توانند یک چهره زاویه دار و متقارن داشته باشند.

   زاویه سازی صورت مناسب چه کسانی است؟

   [su_box title=”آیا زاویه سازی صورت برای من مناسب است؟” style=”bubbles” box_color=”#d7101a” title_color=”#ffffff” radius=”6″]برای اینکه بدونی کدوم روش زاویه سازی برات مناسب تره، مشاوره با یه پزشک کاربلد و متخصص، می تونه بهترین گزینه باشه. [/su_box]

   برای رزرو ویزیت رایگان با شماره 22907696-021 تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر نام و شماره تماس خود را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

    ماندگاری زاویه سازی صورت

    ماندگاری زاویه سازی صورت برای انواع روش های آن عبارتند از:

    1.  ماندگاری تزریق ژل: ماندگاری زاویه سازی صورت در این روش در حدود ۶ ماه الی ۱ سال است.
    2.  ماندگاری تزریق چربی: ماندگاری زاویه سازی فک و صورت در این روش حدود ۲ سال است.
    3.  ماندگاری زاویه سازی صورت با نخ: ماندگاری در روش زاویه سازی صورت با نخ در حدود ۱۲ الی ۱۸ ماه است.
    4.  ماندگاری زاویه سازی صورت با جراحی: زاویه سازی در این روش به علت جراحی و برداشتن بخش های اضافی تقریبا مادام العمر است.

    عوارض زاویه سازی صورت

    عوارض زاویه سازی فک اگر توسط پزشک متخصص و کاملا اصولی انجام شود، بسیار کم و موقتی هستند. اما برخی از شایع ترین عوارض زاویه سازی صورت عبارتند از:

    • عفونت: هر روشی که شامل تزریق یا تکنیک های جراحی باشد، امکان عفونت دارند. تکنیک های استریل برای به حداقل رساندن عفونت در مطب سیمارو توسط پزشکان متخصص انجام می شود.
    • واکنش های آلرژیک: برخی از افراد ممکن است به  مواد تزریق حساسیت داشته باشند، که می تواند منجر به واکنش های آلرژیک شود.  
    • خونریزی و کبودی: تزریق‌می‌تواند باعث خونریزی و کبودی شوند که در اکثر موارد موقتی هستند.
    • تورم: تورم پس از تزریق صورت شایع است و معمولا طی 48 ساعت رفع می شوند.

    برای به حداقل رساندن عوارض زاویه سازی فک و صورت، انتخاب یک پزشک متخصص و با تجربه، پیروی از دستورالعمل‌های قبل و بعد از عمل و مشاوره کامل با پزشک بسیار مهم است.

    [su_box title=”هنوز در رابطه با زاویه سازی صورت سوال داری؟” style=”glass” box_color=”#fb7bf7″ title_color=”#161414″]دوست من! اگر در رابطه با زاویه سازی فک یا صورت سوال داری یا نیاز به راهنمایی بیشتر داری، برای ما کامنت کن. در اولین فرصت پاسخ می دیم. [/su_box]

    دیدگاه‌ خود را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    دسترسی سریع به عناوین

    پیمایش به بالا