در طی این درمان ،پزشک (معمولاً جراح پلاستیک یا متخصص پوست) اسید هیالورونیک را به طور مستقیم به صورت تزریق می کند تا به طور موقت چین و چروک مناطقی مانند گونه ها و لب ها را از بین ببرد.اگر نیازمند انجام این کار به صورت فوری هستید،لازم است به اشتباهاتی در تزریق فیلر توجه کنید.ما در این مقاله به مهم ترین اشتباهات در تزریق فیلر برای کسانی که ابر اول در نظر دارند انجام دهند اشاره می کنیم.

تزریق فیلر یک روش درمانی موقت است که به قسمت هایی از صورت مانند لب ها ، گونه ها و خطوط خنده حجم اضافه می کند. مانند هر نوع درمان پزشکی ، خطرات و عوارض جانبی احتمالی در این روش وجود دارد. حتما قبل از انجام کار با پزشک خود صحبت کنیدتا ببینید آیا این برای شما مناسب است یا خیر؟

۱-انتخاب کلینک یا متخصص بی تجربه
وقتی نوبت به انتخاب ارائه دهنده مجاز خود می رسد ، تحقیق خود را انجام دهید. اکنون بیش از هر زمان دیگری ، بسیاری از انژكتورهای بی تجربه در حال تزریق فیلر هستند. گاهی اوقات آنها وقت نمی گیرند تا دقیقاً بدانند که کسی به دنبال چه چیزی است.به دنبال ارائه دهنده با ترجبه و مجاز باشیدتا تمرکز خود را برای شناختن آنچه از درمان خود انتظار دارید ، پیدا کنید.کلینیک سیمارو با سال ها تجربه و داشتن پزشکان با تجربه در حال حاضر در ارائه خدمان جوانسازی پوست در خدمت شما دوست دارن پوست و زیبایی است.

انتخاب پزشک مهار

۲- ناخیه ناحیه درمانی اشتباه
بسیاری از بیماری بدون وقت مشاوره قبلی و گذران چدین جلسه مشاوره یا صحبت قبلی با پزشک خود اقدام به انتخاب ناحیه تزریق فیلر می کنند. در صورتی یکی از اشتباهات در تزریق فیلر همین کار است، زیرا ممکن است ناحیه که توسط بیمار و بدون تایید و مشاوره با پزشک انتخاب می شود، نتایج مورد انتظار فرد را نداشته باشد و فرد نیازمند انجام دوباره تزریق بعد از مدت کوتاهی باشد.

۳-مصرف داروهای خاص و مکمل ها. . . یا نوشیدنی های الکلی
دکتر دونالدون به بیماران خود هشدار می دهد که از خوردن هر چیزی که می تواند خطر ابتلا به کبودی را افزایش دهد ، استفاده نکنند که این موارد از آسپرین و ویتامین E گرفته تا نوشیدنی های الکی را شامل می شود. پیشنهاد ما این است که پیش از عمل حدود یک هفته قبل از عمل خوردن این مواد را ترک کنید.

اشتباهات در تزریق فیلر

۴-گوش ندادن به توصیه پزشک خود
برخی از بیماران ممکن است به دنبال صرفه جویی در هزینه باشند ، در حالی که برخی دیگر فکر میکنند هرچقدر میزان تزریق بیشتر باشد بهتر است ، اما هر دو ممکن است در معرض همان اشتباهات در تزریق فیلر باشند

از طرف دیگر ، بعضی از بیماران ممکن است نتایج چشمگیر و گسترده ای را درخواست کنند ، که در نهایت به نظر می رسد غیر طبیعی و یا کمتر از زیباییشناختی به نظر برسند. چه بهمیزان کم تزریق فیلر و چه میزان زیاد تزریق فیلر ، نتیجه همان است درنتیجه بهتر استبه توصیه های پزشک در مورد میزان دوز مصزفی در نوبت قناعت کنید.

۵-نحوه درست خوابیدن
شما می توانید بعد از درمان با تزریق فیلر خود انتظار تورم داشته باشید و نحوه خوابیدن در شب باعث تشدید آن می شود. ما بیماران را تشویق می كنیم كه هنگام خوابیدن در شب بخوابند به پشت سر بخوابیند تا صورت در معرض فشار قرار نگیرد.

اشتباهات در تزریق فیلر

اما اگر یک بیمار در اواسط شب در حالت خوب تغییر جهت دهد این جای نگرانی نیست ، صورت آنها وقتی صبح بیدار می شوند ، کمی پف کرده است.که این مورد موقتی است.

۶-ماساژ بیش از حد
برخی از پزشکان زیبای پوست ، بیماران خود را به آرامی ماساژ می دهند (با آهسته پالس کردن منطقه برای اطمینان از توزیع مناسب) پس از عمل برای صاف کردن کاملاً پرکننده این کار لازم است، اما وسواس در ماساز و انجام ماساژ بیش از حد ناحیه تزریق از اشتباهات در تزریق فیلر است به مراتب نتیجه خوبی را در پی نخواهد داشت. در کل بعضی اوقات ، بیماران در واقع چنان محکم ماساژ مدهند که باعث افزایش تورم و افزایش انتقال ژل تزریق می شوند. ترک این کار تنها پس از درمان اغلب بهترین نتیجه را می دهد.

۷-رفتن به شنا
یکی از مهم ترین اشتباهات در تزریق فیلر که توسط فرد انجام می شود، انجام ورزش های سنگین از جمله شنا است. رفتن به استخر اثرات تورمی و عفونتی می تواند به همراه داشته باشد . کلینیک سیمارو به تمام بیماران خود توصیه می کند بعد از انجام تزریق فیلر از رفتن بعد استخر حداقل تا ۴۸ ساعت خود داری کنند تا مواد تزریق در پوست جذب شوند.

 

Comments are closed.