با توجه مزایا لیزر لیپوساکشن در چربی سوزی این روش به روشی محبوب و درحال رشد در از بین بردن چربی تبدیل شده است. قبل از لیزر لیپوساکشن ، برای دستیابی به تأثیرات مشابه ، روشهای سنتی لیپوساکشن جراحی انجام شد. اکنون با استفاده از فناوری جدید لیزر ، روشهای لیپوساکشن روشهای آرایشی بسیار ایمن تر شده اند. با این حال ، قبل از تصمیم گیری برای انجام لیزر لیپوساکشن ، برخی از مزایا لیزر لیپوساکشن و معایب لیزر لیپوساکشن را مرور خواهیم کرد.

مزایا لیزر لیپوساکشن در چربی سوزی

مزیت اول : تأیید FDA

یکی از بزرگترین مزایا لیزر لیپوساکشن این است که  توسط FDA تأیید شده است. این در واقع بدان معنی است که این روش برای استفاده در بیمارانی که وزن کم دارند ، بی خطر تلقی شده است. این بدان معنا نیست که معایب لیزر لیپوساکشن صفر باشد ، اما به این معنی است که خطرات آن آزمایش شده اند و به نظر می رسد حداقل معایب را داشته باشد. تأیید FDA همچنین بدان معنی است که آزمایش و تجزیه و تحلیل روشهای لیزر لیپوساکشن در چربی سوزی انجام شده است.

مزیت دوم: کاهش زخم

هدف اصلی استفاده از لیزر لیپوساکشن در چربی سوزی عموماً زیبایی  است ، بنابراین روشهای جراحی سنتی که منجر ایجاد بزخم روی پوست می شدند ، اغلب  برای بیمار ناخوشایند بودند. با این حال ، از مزایا لیزر لیپوساکشن در سوزاندن چربی احتمال زخم را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. از آنجا که این روش با استفاده از تکنولوژی لیزر انجام می شود ، برش ساخته شده فقط به اندازه است تا بتواند ابزار لیزر را وارد کند. این یک برش جراحی استاندارد نیست. بنابراین ، حتی اگر جای زخم ایجاد شود ، احتمالاً در ظاهر زیبایی آن اختلال ایجاد نمی کند.

مزیت سوم: حداقل تهاجمی

از مزایا لیزر لیپوساکشن در چربی سوزی حداقل تهاجم نسبت به روش های دیگر کاهش چربی را دارد. به دلیل استفاده از تکنیک های استاندارد جراحی ، حداقل میزان تهاجم در این روش شناخته شده است. روشهای جراحی استاندارد معمولاً نیاز به بیهوشی عمومی دارند ، که خطرات خود را نیز به همراه دارد ، اما لیپوساکشن لیزر فقط به بیهوشی موضعی در مورد منطقه نیاز دارد. این باعث حذف کلیه عوامل خطر مرتبط با بیهوشی عمومی می شود.

مزیت چهارم: زمان بهبودی بسیار کم

مزایا لیزر لیپوساکشن

لیزر لیپوساکشن در چربی سوزی نسبت به روش های سنتی معمولاً شامل بیهوشی عمومی ، بستری در بیمارستان و فعالیت محدود به مدت ۲ تا ۳ هفته پس از عمل بوده است. با این وجود ، با شروع درمان لیزر لیپوساکشن ، بیماران فقط در ۲ یا ۳ ساعت می توانند به فعالیتهای عادی خود بازگردند. از آنجا که از بی حسی موضعی استفاده می شود ، بیماران در طول عمل بیدار و هشیار هستند و بستری در بیمارستان لازم نیست. این روش تهاجمی تلقی نمی شود و بنابراین معمولاً بیماران بعد از انجام عمل از فعالیت های خود محدود نمی شوند.

معایب لیزر لیپوساکشن در چربی سوزی

عیب اول:هزینه

مانند هر روش آرایشی ، قیمتی برای آنها وجود دارد. درمانهای لیزر لیپوساکشن در سوزاندن چربی به طور کلی ارزان تر از جراحی های سنتی لیپوساکشن هستند ، اما هنوز هم تا حدودی پرهزینه و به و تحت بیمه نیست. به طور متوسط ​​، هزینه لیزر لیپوساکشن با توجه به ناحیه درمان متفاوت است و تقزیبا ۱۰ میلیون است ، اما عوامل مختلفی وجود دارد که می تواند این مقدار را افزایش دهد ، از جمله اینکه کدام ناحیه از بدن تحت درمان قرار می گیرد ، میزان چربی برداشته شده  که در هزینه لیزر لیپوساکشن در چربی سوزی

هزینه لیزر لیپوساکشن در قسمت بالای شکم که رایج ترین آن است ، معمولاً حدود ۱۰ میلیون  هزینه دارد. و حدود هزینه لیزر لیپوساکشن در زیر شکم ۸ میلیون تومان است.

معایب لیزر لیپوساکشن

عیب دوم: سوزش

یکی دیگر از معایب لیزر لیپوساکشن در چربی سوزی که باید در نظر گرفته شود احساس سوزش است. از آنجا که از فناوری لیزر برای سوزاندن چربی استفاده می شود ، بیشتر بیماران معمولاً سوختگی را گزارش می کرده اند. اگرچه این می تواند دردناک باشد ، وقتی از لیزر در نواحی بزرگی از بدن استفاده می شود ، این نگرانی بیشتر است. هنگامی که قسمت های بیشتری از بدن درمان می شود ، چربی برای مدت زمان طولانی تر در معرض لیزر قرار می گیرد و اغلب منجر به عوارض جانبی ناشی از سوزش و درد طولانی می شود.

Comments are closed.