مزایای میکرونیدلینگ| 6 مزیت میکرونیدلینگ در جوانسازی و زیبایی پوست

مزایای میکرونیدلینگ و دانستن آنها با توجه  به تعداد زیادی از روش های زیبایی پوست مانند لایه بردارها ، ژل های تزریق و کرم ها ، و انتخاب بهترین گزینه را ساده تر میکند.

میکرونیدلینگ به عنوان فرمول ضد پیری شناخته شده است. خوشبختانه ، ما همه چیزهایی را که باید در مورد مزایای میکرونیدلینگ بدانید ، جمع  بندی کرده ، و دلیل اینکه چرا میکرونیدلینگ برای زیبایی پوست و صورت بهترین است را در اینجا اورده ایم.

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ ممکن است به دلیل استفاده از “سوزن” کمی ترسناک به نظر برسد. اما این درمان روشی بسیار مؤثرتر برای بدست آوردن  زیبایی صورت است.

میکرونیدلینگ در واقع القاء کلاژن درمانی است. سوزن های ریز سوراخ های  روی پوست شما ایجاد می کنند. بدن شما با ارسال فیبروبلاست به زخم ها ، آن زخم های ریز را درمان می کند. و در هر کجا که سوزن ها فرو روند ، کلاژن بیشتری تولید می کنند.

 از مزایای میکرونیدلینگ جراحت روی پوست است که باعث ضخیم تر شدن پوست و بهبود بافت آن می شود. همچنین منجر به گردش سلول و افزایش تولید الاستین می شود. و باعث می شود پوست جوان تر به نظر برسد و از علائم بیشتر پیری جلوگیری کند.

مزایای میکرونیدلینگ  باید بدانید

مزایای میکرونیدلینگ بسیار است . اما  در اینجا شش مزیت میکرونیدلینگ  که محبوبیت آن را بیشتر کرده آورده شده است.

مزیت اول :ترمیم زخم ها

یک مطالعه نشان داد که نزدیک به 100٪ شرکت کنندگان با جوش های آکنه از پیشرفت چشمگیر در کاهش  زخم ها بعد از میکرونیدلینگ گزارش کرده اند.

درمان با لیزر برای افرادی که ترس از میکرونیدلینگ دارند مورد استفاده قرار می گرفت. با این حال ، مقایسه ای که توسط جراحی پوست انجام می شود ، یک مقایسه جانبی بهمراه دارد. مقایسه نشان داد که در حالی که هر دو درمان مؤثر هستند و اعتبار قابل توجهی برای تحمل بهتر ، داشتن خرابی کمتر و عوارض جانبی کمتری به میکرونیدلینگ داده شده است.

جای زخم آکنه می تواند روی اعتماد به نفس شما تاثیر بگذارد. بسیاری از بزرگسالان در نوجوانی با زخم های حفره ای از آکنه دست و پنجه نرم می کنند. میکرونیدلینگ باعث تولید کلاژن برای پر کردن این زخم ها و شکستن بافت زخم شده می شود.

مزیت دوم: درمان رنگدانه معکوس و آسیب آفتاب

بسیاری از ما آرزو می کنیم وقتی جوان تر بودیم ساعات کمتری را در افتاب سپری میکردیم. حتی اگر اکنون هر روز از SPF استفاده می کنید ، به احتمال زیاد پوست شما هنوز علائم آسیب آفتاب را نشان می دهد.

می دانیم که کلاژن یکی از بهترین راهها برای بهبود نحوه ظاهر پوست ما است. و با تحریک رشد کلاژن ، تغییر رنگ و آسیب آفتاب برعکس می شود. این شامل فشار خون بالا است که همراه با ملاسما می رود.

 از مزایای میکرونیدلینگ یک مطالعه در سال 2015 نشان داد که میکرونیدلینگ یک انتخاب عالی برای رنگدانه های قهوه ای و لکه دار است که افراد با این شرایط تجربه می کنند.

مزیت سوم:کمک به جلوگیری از پیری پوست

هر چه سن شما بالاتر باشد ، کلاژن پوست شما به طور طبیعی کمتر تولید می شود. یکی از بزرگترین مزایای میکرونیدلینگ این است که پوست سست را سفت می کند ، و این یک انتخاب عالی برای خانمها و آقایان مسن است.

ژورنال بین المللی پوست نشان می دهد که میکرونیدلینگ به ترمیم اسکار ، سفت شدن و جوانسازی پوست دست می یابد.

اگر به دنبال روش مناسبی برای جلوگیری از پیری هستید ، و هنوز برای  تزیق بوتاکس یا تزریق ژل آماده نیستید ، میکرونیدلینگ می تواند گزینه ای عالی باشد. بسیاری از افراد میکرونیدلینگ را دوست دارند زیرا این انتخاب طبیعی تر است زیرا پوست شما هنگام زخم شدن کاری را انجام می دهد که به طور معمول انجام می دهد.

مزیت چهارم: کوچک کردن منافذ

ممکن است تصور کنید که میکرونیدلینگ منافذ شما را بزرگتر می کند ، اما  درست برعکس است. اگر منافذ بزرگی دارید ، این یکی از بهترین مزایای میکرونیدلینگ برای پوست شما است. اغلب ، منافذ بزرگ می توانند با سبوم و لک گرفتگی پیدا کنند. این منجر به جوش های سر سیاه و آکنه می شود.

از آنجا که میکرونیدلینگ باعث تحریک کلاژن در منافذ و اطراف آن می شود ، آنها جمع می شوند و به کوچک شدن منافذ شما کمک می کنند.

اگر از خیره شدن به منافذ غول پیکر خسته شده اید ، میکرونیدلینگ می تواند راهی عالی برای کوچک کردن آنها باشد ، در حالی که شما از تمام مزایای دیگر نیز بهره مند می شوید.

5. کاهش هزینه برای محصولات زیبایی

بیشتر خانم ها ، احتمالاً سالانه صدها  هزار تومان برای محصولات زیبایی  صورت خود خرج می کنید. اما آیا می دانید که کمتر از 10٪ از آن سرم های در پوست شما جذب می شود؟ این محصول موجب  هدر رفتن پول زیادی می شود.

مطالعات نشان داده اند که میکرونیدلینگ در واقع به داروهای موضعی کمک می کند تا به طور موثرتری به پوست شما نفوذ کنند. از آنجا که میکرونیدلینگ باعث ایجاد هزاران سوراخ در پوست شما می شود ، می تواند محصولات را بسیار آسان تر در مقایسه با منافذ کوچک جذب کند. حفره های کوچک ناشی میکرونیدلینگ مانند کانال های کوچکی هستند که کمک می کنند  مواد محصولات  آرایشی بهداشتی در پوست در جایی که لازم است نفوذ کنند.

همه ما می دانیم که لایه برداری از پوست شما به از بین بردن سلولهای مرده پوست کمک می کند تا محصولات بهتر جذب شوند. میکرونیدلینگ مانندآن  نسخه بسیار بهتر و برای لایه برداری است.

مزیت ششم: استفاده برای تمام نواحی بدن

این یکی از بهترین مزایای میکرونیدلینگ است. میکرونیدلینگ منحصر به چهره شما نیست و می تواند در هر قسمت از پوست شما که به برخی از TLC ها نیاز دارد ، انجام شود. برای علائم کشش ناشی از بارداری یا بلوغ بسیار مناسب است و بسیاری از افراد از آن برای زخم های آکنه در قسمت پشت و سینه استفاده می کنند.

جوانسازی پوست در این مناطق اغلب با لایه بردارها و لیزرها سخت است. میکرونیدلینگ نه تنها برای پوست شما بسیار عالی است بلکه می تواند اندازه سلولهای چربی شما را کاهش دهد ، گردش خون را بهبود بخشد و ظاهر سلولیت را کاهش دهد. این یک پیروزی است

به فکر میکرونیدلینگ هستید؟

میکرونیدلینگ یکی از بهترین راهها برای دستیابی به پوست های صاف و درخشان و در عین حال کاهش ترس و آسیب آفتاب است. با خرابی تقریباً صفر ، می توانید بلافاصله به روال عادی خود برگردید.

در مقایسه با روش هایی مانند روش های درمانی لیزر ، میکرونیدلینگ نیز گزینه ای مقرون به صرفه است. بعلاوه بدن شما برای بهبودی پوست شما از داخل به خارج کار می کند.

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا