زاویه سازی صورت

 

زوایه سازی  صورت چطور انجام می شود ، آیا کانتورینگ باعث جوانسازی پوست می شود و هزینه آن چقدر است؟

زاویه سازی صورت یا کانتورینگ شاید برای شما که اطلاعاتی در مورد آن ندارید عجیب و دلهره آور به نظر برسد. اما کانتور صورت ، یک نوع  زیبا سازی صورت است  که توسط تعدادی از کلینیک های پوست و زیبایی ارائه می شود و موجب می شود  ظاهر شما را در چند دقیقه تغییر کند و  جذابیت ظاهری شما چند برابر شود.

زاویه سازی صورت

انواع کلینیک ها ی پوست و زیبایی بسته به  خواسته های مشتری جهت جوانسازی پوست ، خدماتی مخصوص به زیبایی صورت، گونه ، فک و چانه، زاویه سازی صورت را ارائه می دهند.

کانتورینگ (زاویه سازی صورت)صورت چیست؟

هنگام ایجاد ترکیبی از روشهای مختلف تزریق فیلر پوستی به منظور ایجاد یک کانتور طبیعی به چهره ، کانتورینگ صورت نامگذاری شده است.

به طور معمول مناطق جهت زاویه سازی صورت گونه ، چانه و فک هستند اما در هر مورد از این نقاط مقدار فیلر مورد نیاز برای هر شخص کاملاً متفاوت است.

دکتر جین لئونارد ، پزشک مقیم Beyond Medispa که دارای کلینیک های جوانسازی پوست در سراسر انگلیس است گفته است که  “کانتورینگ صورت روشی بدون  جراحی برای تقویت و تعریف زوایای طبیعی ، طرح ها و ساختار صورت است تا  صورت جلوه ای تازه تر ، ساده تر پیدا کند.  کانتورینگ صورت یا زاویه سازی صورت ویژگی های صورت را زیباتر نشان می دهد. “

وی ادامه داد:در زاویه سازی صورت  با استفاده از تزریق ژل یا فیلر و تزریق ضد چروک (بوتاکس) جوانسازی پوست حاصل می شود.

از نظر دکتر کریتلی استفاده از تزریق فیلر  در بهبود تناسب صورت  می شود ، که در این ژل از ماده  اسید هیالورونیک برای زاویه سازی صورت استفاده می شود. استفاده از اسید هیالورونیک در تزریق ژل در صورت به بهبود ساختار پوست ، کمک می کند.

نتیجه زاویه سازی صورت چیست؟

از آنجا که در این روش درمانی از سوزن استفاده می شود ، مهم است که نواحی از قبل با یک کرم بی حسی موضعی که  به شما تزریق می شود ، بی حس کنید ، زیرا موجب به حداقل رساندن حس بد می شود و شما احساس خوبی در جوانسازی پوست دارید.

 این ژل تزریق زاویه سازی صورت(تزریق ژل صورت) حاوی اسید هیالورونیک هستند که در بالا به آن اشاره شد. این یک پروتئین طبیعی است که در درم پوست وجود دارد و فیلرهای تزریق  در ساختار و دوام خودشان متفاوت می باشند.

انواع مختلفی از فیلر های  HA در کانتور کردن صورت برای اضافه کردن یا جایگزینی حجم آن در صورت استفاده می شود.

روش درمان به این گونه است  که ابا استفاده از یک سوزن کوچک یا کانول (یا سوزن بلانت) انجام می شود زیرا ژل باید در زیر پوست قرار بگیرد.

تزریق ژل در فرایند زاویه سازی صورت معمولاً به منظور برجسته کردن گونه ،صورت، جوانسازی پوست  و با علامت زدت سه قسمت در روی صورت، ژل تزریق می شود.

بی حسی موضعی روی پوست اعمال می شود و تزریق ژل همچنین حاوی بی حسی موضعی است که  بی حسی به کاهش ناراحتی کمک می کند.

بین ۳-۴ میلی لیتر ژل معمولاً در نواحی مختلف صورت تزریق می شود و اگرچه هنگام تزریق  می تواند بسیار دردناک باشد ، اما بعد از آن درد وجود ندارد.

فرایند کانتورینگ چه مدت طول می کشد؟

این عمل  می توانید کم تر از یک ساعت انجام شود . معمولا هر جلسه حدود ۴۵ دقیقه طول می کشد.

با این حال ، فقط تزریق چند دقیقه طول نمی کشد: بیشتر این زمان آماده سازی بی حسی موضعی ، قبل و بعد و برنامه ریزی درمانی است.

میزان عدم موفقیت  در زوایه سازی صورت  چقدر است؟

عدم تاثیر گذاری و عدم موفقیت  برای این درمان جهت جوانسازی پوست بسیار کم  است  اما باید ذکر توجه کنید که همیشه یک خطر کوچک از لک و کبودی وجود دارد.

این اثرات بلافاصله نشان داده می شوند ، و در موارد قبلی و بعد از آن نیز مشاهده می شود ، اما ممکن است چند  روز طول بکشد تا نتایج کامل نشان داده شود زیرا ژل نرم می شود و در ناحیه تزریق  جا میگیرد ، بنابراین دیدن نتایج عالی  بعد گذشت چند روز نشان داده می شوند.

زاویه سازی صورت با تزریق ژل  چه مدت دوام خواهد داشت؟

نتایج  زاویه سازی صورت تا یک سال طول می کشد ، گاهی اوقات طولانی تر است ، اما بهتر است هر ۶ ماه یک بار مشتریان برای بررسی به کلینیک روجوع کنند.

هزینه کانتورینگ صورت یا هزینه زاویه سازی صورت چقدر است؟

در انگلیس  برای هر میلی لیتر ۴۰۰ پوند هزینه می شود و ممکن است برای  انجام  تزریق کامل در  صورت از ۳-۴  میلی لیتر تا استفاده شودد. به یاد داشته باشید که ۵ میلی لیتر یک قاشق چایخوری است و می توان آن را به جلسات متناسب با بودجه تقسیم کرد.

قیمت ها بسته به نوع و میزان  تزریق فیلر  مورد نیاز متفاوت است اما در انگلیس  عموماً از ۳۵۰ پوند شروع می شود.

برای اطلاعات بیشتر با مراجعه حضوری به کلینیک سیمارو یا تماس با ما همین اکنون اقدام کنید.