لیفت صورت با بوتاکس سوالات متداول در مورد لبفتینگ با بوتاکس

لیفت صورت با بوتاکس چیست؟

لیفت صورت با بوتاکس روشی نوآورانه است که به موجب آن مقادیر رقیق شده بوتاکس به مقدار بسیار کم مستقیماً به درم یا پوست تزریق می شود تا تحریک کلاژن و سفت شدن آن افزایش یابد. نتیجه یک اثر لیفتینگ با بوتاکس سفت کننده روی کل صورت است.

تفاوت آن با بوتاکس معمولی چیست؟

بوتاکس معمولی به جای پوست به عضلات تزریق می شود. از این رو ، خطرات نامطلوب بوتاکس ، مانند بیان منجمد ، تا حد زیادی کاهش می یابد. لیفتینگ با بوتاکس به همان روش بوتاکس معمولی – از طریق یک سری تزریق کوچک – اما با خطرات کمتری انجام می شود.

چگونه کار می کند؟

لیفت صورت با بوتاکس به طور مستقیم به پوست تزریق می شود (و نه به عضله) ، منافذ منقبض می شوند و اندازه آنها کاهش می یابد و باعث سفت شدن سطح پوست می شود. نتیجه یک اثر لیفتینگ است که ماهها ادامه دارد – مانند یک اثر لیفت صورت غیر جراحی. علاوه بر این ، تزریق بوتاکس داخل پوستی به قسمت تحتانی صورت نزدیک به خط فک ، مقداری از کشیدن عضله پلاتسما را به سمت پایین لغو می کند ، و یک اثر لیفتینگ را به گونه ها و کرک ها منتقل می کند.

آیا مزایای دیگری برای این درمان وجود دارد؟

نه تنها لیفتیتگ با بوتاکس باعث لیفت و سفت شدن پوست می شود ، بلکه منافذ پوست به حداقل می رسد ، بافت پوست یکدست شده و قسمت پایین صورت لاغر می شود. ظاهر کلی به شکلی طبیعی تازه و جوان می شود که حالات صورت را به خطر نمی اندازد.

در طول درمان چه اتفاقی می افتد؟

ابتدا کرم بی حس کننده روی صورت زده می شود. تزریق لیفت صورت با بوتاکس با استفاده از یک سوزن بسیار ریز در مکان های استراتژیک در سراسر صورت قرار می گیرد. درمان حدود بیست دقیقه طول می کشد. بیشتر بیماران یک سری نیش زدن سریع را احساس می کنند اما ناراحتی آنها کم و مختصر است.

https://www.aparat.com/v/g6iZN
دیدن ویدئو تزریق بوتاکس

چه زمانی نتایج قابل مشاهده هستند؟

نتایج در طی یک هفته قابل توجه است و در هفته های بعدی تا ماه های بعدی نیز به پیشرفت خود ادامه می دهد.

نتایج چه مدت طول می کشد؟

نتایج به طور متوسط سه تا شش ماه پس از یک درمان و با درمان های مکرر بیشتر طول می کشد.

آیا می توان لیفتینگ با بوتاکس را با سایر روش های درمانی ترکیب کرد؟

آره. برای مزایای اضافی ، لیفت صورت با بوتاکس را می توان با بوتاکس معمولی ، بوتاکس برای لاغری فک ، مواد پرکننده (نگاه کنید به لیفت مایع و لیفت گردن نفرتیتی) و سونوگرافی (به لیفت صورت غیر جراحی مراجعه کنید).

چه کسی کاندیدای مناسبی برای لیفت صورت بوتاکس است؟

نامزدهای خوب لیفت صورت با بوتاکس کسانی هستند که ابروها ، گونه ها و خطوط فک آنها تازه شروع به آویزان شدن و خستگی به نظر می رسد و مایل به جوان سازی کامل صورت در یک روش درمانی هستند. همچنین افرادی که نمی خواهند علائم مشخصی از کار را داشته باشند و همچنین کسانی که ظاهر طبیعی تری را ترجیح می دهند ، ترجیح می دهند ، به این معنی که همه خطوط پاک نمی شوند اما ظاهر کلی تازه تر است.

قیمت:

در کشورهای اروپایی قیمت از 800 دلار تا 1200 دلار بسته به منطقه می باشد.و در ایران با توجه به منطقه مورد نظر و تعداد جلسات و میزان تزریق در حدود 800 هزارتومان تا 1800000 هزار تومان می باشد

https://cimaru.ir/what-areas-of-the-face-can-be-treated-with-botox-injections/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا