قیمت بوتاکس صورت | هزینه بوتاکس صورت در تابستان سال 1403 تهران | میرداماد

قیمت تزریق بوتاکس صورت در تابستان سال 1403 چقدر است؟

قیمت بوتاکس برای قسمت بالایی صورت در تابستان سال 1403 در مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد از مبلغ 850.000 تومان بابت بوتاکس دیستون ساخت ایران و مبلغ 4.000.000 تومان برای بوتاکس دیسپورت ساخت کشور انگلستان می‌باشد.

قیمت تزریق بوتاکس کل صورت (شامل قسمت‌های بالایی، میانی و پایینی صورت) از مبلغ 2.500.000 تومان تا 7.000.000 تومان بر اساس برند بوتاکس مورد استفاده، متغیر می‌باشد.

عملکرد بوتاکس به این صورت است که زمانی که به ناحیه مورد نظر تزریق می شود، موجب توقف سلول های عصبی آن ناحیه شده و در نتیجه موجب صاف شدن و از بین رفتن چروک های بوجود آمده می گردد.

قیمت بوتاکس
قیمت بوتاکس

برای رزرو وقت و تخفیف های ویژه مطب vip سیمارو واقع در میرداماد حتما فرم زیر را تکمیل نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.
یا با شماره 22907696-021 تماس بگیرید.

قیمت بوتاکس در تهران و تابستان سال 1403 چقدر است؟

هزینه بوتاکس پیشانی و ابرو و به طور کلی صورت، در تهران و سال 1403 با برندهای معتبر و استاندارد، در بازه قیمتی 850.000 تومان (بوتاکس دیستون ایرانی) تا 4.000.000 تومان ( بوتاکس دیسپورت انگلیسی ) می باشد.

هزینه بوتاکس صورت به عوامل متفاوتی همچون ناحیه مورد نظر، مقدار بوتاکس مورد استفاده و همچنین دستمزد پزشک بستگی دارد و معمولاً هزینه آن را نمی توان به طور قطعی قبل از مشاوره، تعیین نمود.

اما در مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد، برخلاف سایر مطب‌ها، قیمت تزریق بوتاکس طبق جدول ذیل محاسبه می‌گردد، و هزینه بوتاکس در تهران و تابستان سال 1403، در خدمت شما قرار گرفته است. بدین ترتیب بدون انجام ویزیت و یا مشاوره نیز، می‌توانید از قیمت بوتاکس، اطلاع یابید.

هزینه بوتاکس در تابستان سال 1403 تهران (قیمت‌ها به تومان می‌باشد)
ردیفنوع بوتاکسکشور سازندهقیمت
1دیسپورتانگلستان4،000،000
2زئومینآلمانعدم موجودی
3مصپورتایران1،000،000
4دیستونایران850،000

کلیه قیمت های قرار داده شده در داخل جدول، قیمت بوتاکس در تهران و تابستان سال 1403 برای هر نفر بوده و تمامی خدمات برای شما، به نحو احسن انجام خواهد شد.

قیمت بوتاکس دیسپورت انگلیسی

بوتاکس دیسپورت، دارای کیفیت بالا و ساخت کشور انگلستان می باشد. این بوتاکس دارای تاییدیه های CE اتحادیه اروپا و FDA کشور امریکا می باشد. (لازم به ذکر است که تاییدیه FDA امریکا، بالاترین و معتبرترین تاییدیه غذا و دارو در جهان می‌باشد.)

این برند همچنین دارای تاییدیه از وزارت بهداشت ایران می‌باشد.

قیمت بوتاکس زئومین

بوتاکس زئومین یکی از پرطرفدارترین بوتاکس های ساخت کشور آلمان است. این بوتاکس نیز دارای تاییدیه های CE اتحادیه اروپا و FDA کشور امریکا می باشد. (لازم به ذکر است که تاییدیه FDA امریکا، بالاترین و معتبرترین تاییدیه غذا و دارو در جهان می‌باشد.)

این برند نیز دارای تاییدیه از وزارت بهداشت ایران می‌باشد.

قیمت بوتاکس مصپورت

بوتاکس مصپورت یکی از بوتاکس های محبوب است که در کشور ایران توسط شرکت مصون دارو تولید می شود. این بوتاکس با الگو برداری از بوتاکس دیسپورت، تولید می شود و دارای تاییدیه از وزارت بهداشت ایران می‌باشد.

قیمت بوتاکس دیستون

بوتاکس دیستون نیز یکی دیگر از بوتاکس های محبوب است که در کشور ایران توسط شرکت ایمن واکسن البرز تولید می شود. این بوتاکس نیز دارای تاییدیه از وزارت بهداشت ایران می‌باشد.

قیمت تزریق بوتاکس دیستون و مصپورت، به این علت که تولید داخل می‌باشند، نسبت به سایر بوتاکس ها مقرون به صرفه تر هستند، اما در عین حال، کیفیت بسیار خوبی را ارائه می دهد.

فیلم نمونه تزریق بوتاکس خط اخم در مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد برای یکی از مراجعه کنندگان

در زیر نمونه ای از تزریق بوتاکس برای رفع خط اخم را در مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد مشاهده می نمایید.

فیلم بوتاکس خط اخم

جهت اطلاع دقیق تر از قیمت بوتاکس پیشانی و ابرو، قیمت تزریق بوتاکس خط خنده و قیمت بوتاکس دور چشم، نیاز است که توسط پزشک ویزیت شده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

برای رزرو وقت و اطلاع از تخفیف های ویژه مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد، حتما فرم زیر را تکمیل نمائید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.
یا با شماره تلفن 22907696-021 تماس بگیرید.

مشاوره رایگان قبل از درمان

در طول مشاوره در مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد، پزشک زمینه استرس شما را ارزیابی کرده و تاریخچه پزشکی شما رو مرور می‌کند.

با وجود اینکه احتمال ابتلا به عوارض عمده، برای اکثر بیماران بسیار نادر و نزدیک به صفر می باشد، اما لازم است قبل از شروع درمان، سابقه پزشکی خود را کاملاً و بدون کم و کاست با پزشک مجموعه، در میان بگذارید.

همچنین در صورت مصرف داروهای NSAID (مانند آسپرین ، ایبوپروفن ، ناپروکسن) یا رقیق کننده خون، باید به پزشک اطلاع دهید.

اندازه گیری بوتاکس چگونه است؟

برخلاف باور عموم، بوتاکس به صورت پودر است و باید آن را در محلول نرمال سالین حل نمود و سپس برای تزریق استفاده کرد. به عنوان مثال به صورت استاندارد، 100 واحد بوتاکس در 2.5 سی‌سی نرمال سالین حل می‌شود و در نتیجه در یک سرنگ 2 سی‌سی از این محلول، 80 واحد بوتاکس و در 1 سی‌سی از محلول مذکور، 40 واحد بوتاکس وجود دارد.

آیا بوتاکس دائمی است؟

بوتاکس یک درمان موقت است و به صورت دائمی نمی باشد و ماندگاری بوتاکس به میزان استرس، کیفیت مواد بوتاکس، میزان مهارت پزشک، میزان قرار گرفتن زیر نور خورشید و … بستگی دارد.

بنابراین نباید فریب افراد سودجویی که بابت انجام خدمات بوتاکس دائمی، قصد کلاهبرداری از شما را دارند، بخورید. چرا که تاکنون هیچ گونه بوتاکسی که به صورت دائمی باشد، در هیچ کجای جهان، تولید نشده است.

کاربردهای بوتاکس

امروزه تزریق بوتاکس (botox injections) یکی از پرطرفدارترین روش های زیبایی و آرایشی در جهان است.

اگرچه تزریق بوتاکس برای اهداف زیبایی، بسیار محبوب است، ولی بوتاکس برای درمان موقت سایر اختلالات از جمله قطع عرق کردن بیش از حد، بسیار مفید است و در نواحی زیر بغل نیز تزریق می شود.

از جمله کاربردهای دیگر بوتاکس، رفع چین و چروک صورت، لیفت پیشانی و ابرو ها و جوان تر کردن چهره می‌توان نام برد.

نواحی تزریق بوتاکس صورت کدام قسمت ها هستند؟

به طور خلاصه محبوب ترین مناطق  تزریق بوتاکس صورت، به شرح ذیل می باشد :

تزریق بوتاکس صورت در مناطق بالا

 • تزریق بوتاکس درخطوط اخم (بین ابرو)
 • تزریق بوتاکس درخطوط پیشانی
 • تزریق بوتاکس در بالای بینی (خطوط بانی)

تزریق بوتاکس صورت در مناطق وسط

 • تزریق بوتاکس در ابروها
 • تزریق بوتاکس در چین و چروک دور چشم (پنجه کلاغی)
 • تزریق بوتاکس در زیر چشم (گودی زیر چشم)

تزریق بوتاکس صورت در مناطق پایین

 • تزریق بوتاکس در لب (اطراف دهان)
 • تزریق بوتاکس در چانه
 • تزریق بوتاکس در فک و گردن

آیا بوتاکس صورت درد دارد ؟

سوزن هایی که برای تزریق بوتاکس استفاده می شود، بسیار ریز بوده و عملاً بدون درد هستند.

ولی برای به صفر رساندن درد تزریق، حدود ۱۰-۲۰ دقیقه قبل از تزریق بوتاکس، محل مورد نظر با یک کرم بی حس کننده موضعی، بی حس می شود.

به چه میزان بوتاکس نیاز است؟

به صورت کلی، میزان بوتاکس مورد نیاز، پس از معاینه پزشک و بررسی نیاز مراجعه کننده، به صورت دقیق مشخص می شود . اما در ادامه مقدار حدودی بوتاکس مورد نیاز برای هر ناحیه را توضیح می دهیم.

 • تعداد واحد بوتاکس برای پیشانی : ۲۰ واحد در کل (۴ واحد در هر ۵ محل تزریق در سراسر پیشانی)
 • واحد بوتاکس برای خطوط اخم: ۲۰ واحد در کل (۴ واحد در هر 3 محل تزریق بین ابرو)
 • تعداد واحد بوتاکس برای ناحیه پنجه کلاغی: ۲۴ واحد در کل (۴ واحد در هر ۳ ناحیه در اطراف چشم راست و چپ)

نکته : میزان تزریق بوتاکس در خطوط پیشانی و اخم، معمولا مشابه هستند و در مجموع به ۴۰ واحد نیاز دارند.

به یاد داشته باشید، این دستورالعمل ها کلی است. ممکن است پزشکان برای درمان خطوط عمیق تر یا پوست سخت تر، نیاز به تزریق واحدهای بیشتری داشته باشند.

به طور کلی بانوان به واحدهای کمتری نسبت به آقایان نیاز دارند. در زمان مشاوره، پزشک به شما دقیقاً می گوید که چه تعداد واحد بوتاکس، برای رسیدن به نتیجه دلخواه، خود نیاز دارید.

برای رزرو وقت و تخفیف های ویژه مطب vip سیمارو واقع در میرداماد حتما فرم زیر را تکمیل نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.
یا با شماره 22907696-021 تماس بگیرید.

تفاوت بین بوتاکس ، دیسپورت و زئومین چیست؟

اکنون می دانید که هر یک از این محصولات، حاوی ماده یکسان فعال (سم بوتولینوم نوع A ) هستند و برای رفع همان نوع چین و چروک و سایر نگرانی های زیبایی، ساخته شده اند. بنابراین تفاوت آنها چیست ؟

تفاوت اصلی در فرمولاسیون آنها نهفته است که بر دوز مصرفی، میزان تزریق ژل محصول و سرعت در تغییر نتایج بعد از تزریق است.

 دیسپورت و زئومین به دلیل داشتن تاییدیه‌های CE و FDA دارای کیفیت بالاتر، اثر گذاری بهتر و باالطبع ماندگاری بیشتر می‌باشند و مصپورت و دیستون فقط مجوز وزارت بهداشت ایران را دارند و از لحاظ کیفی نیز قطعاً تفاوت‌هایی با دو برند مذکور، دارند. اما همچنان کیفیت خوبی را ارائه می‌دهند.

اینکه کدام یک از این محصولات  برای استفاده بهتر است، بستگی به آناتومی منحصر به فرد هر شخص، اهداف و توصیه های پزشک شما دارد.

در صورتی که درباره قیمت بوتاکس پیشانی و سایر نقاط صورت، سوالی دارید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، در قسمت کامنت‌ها مطرح نمایید تا در اولین فرصت، پاسخگوی شما باشیم.

4 دیدگاه دربارهٔ «قیمت بوتاکس صورت | هزینه بوتاکس صورت در تابستان سال 1403 تهران | میرداماد»

 1. سلام و عرض ادب. ببخشید من می خواستم برای تزریق بوتاکس مراجعه کنم. رزرو نوبت می خواستم.

  1. رویا جمشیدی

   سلام دوست عزیز روزتون بخیر. لطفا شماره تماس تون رو در فرم های موجود در مقاله وارد کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرن. 🌺

 2. سلام روزتون بخیر برای تزریق بوتاکس نوبت می خواستم و اینکه بفرمایید چه بوتاکسی الان موجود دارید. قیمت بوتاکس رو هم بفرمایید.

  1. رویا جمشیدی

   سلام دوست عزیز. روز شما هم بخیر. برای رزرو نوبت شماره تماس تون رو در فرم های موجود در مقاله وارد کنید کارشناسان ما با شما تماس می گیرن و راهنمایی تون می کنن. لیست قیمت بوتاکس رو هم می تونید تو مقاله مشاهده بفرمایید. برای برندهای مختلف قیمت بوتاکس متفاوت هستش.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا