آیا بوتاکس زیر چشم می تواند قسمت های تیره زیر چشم را اصلاح کند؟

تزریق بوتاکس زیر چشم حاوی بوتولینوم، سالهاست که برای اصلاح ظاهر خطوط و چین و چروک در قسمت های مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرد. آیا بوتاکس می تواند جهت بوتاکس زیر چشم  برای کاهش کیسه ها و حلقه های تیره زیر چشم استفاده کرد؟

درمان با بوتاکس صورت به سادگی انجام می شود و باعث از بین رفتن انقباض عضلات برای رفع چین و چروک می شود. معمولاً مکانهای بوتاکس روی صورت شامل چین و چروک بین ابروها ، پیشانی ،در کناره های چشم ، پیشانی و اطراف دهان است.

تحقیقات انجام شده نشان داده است که بوتاکس می تواند چین و چروک ، خطوط ریز و حلقه های تیره زیر چشم شما را کاهش دهد. بنابراین یک متخصص زیبایی و پوست و یا پزشکان توصیه می کنند بوتاکس زیرچشم را به جای تزریق فیلر برای در زیر چشم استفاده کنند.

بوتاکس زیر چشم

آیا بوتاکس زیر چشم مؤثر است؟

استفاده از بوتاکس برای اصلاح  خطوط و حلقه های تیره زیر چشم فقط در بسیاری از نقاط جهان محبوبیت خاصی دارد. برای داشتن ظاهری جذاب تر و زیباتر بوتاکس  می تواند در زیر چشم ها تزریق شود.

چندین آزمایش برای  تست اثربخشی بوتاکس زیر چشم انجام شده است. مطالعه ای که در سال 2003 انجام شد ، نشان داد وقتی بوتاکس در پلک های فوقانی و تحتانی تزریق می شود ، پلک های زیرین کامل تر می شوند. هنگامی که پلک های پایین تر پر می شوند ، چین و چروک کاهش می یابد ، و بزرگ شدن قسمت نیز کاهش می یابد.

محققان همچنین مقدار متفاوتی از بوتاکس را روی پلک های پایین آزمایش کردند. آنها دریافتند که شرکت کنندگان با هشت واحد بوتاکس تزریق شده بهترین نتایج را نشان داشته اند. این نشان می دهد که ، زمانی که بوتاکس برای از بین بردن قسمت ها و حلقه های تیره زیر چشم استفاده می شود ، بسیار مؤثر است.

به طور کلی ، بوتاکس یک درمان موثر برای انواع خاصی از چین و چروک محسوب می شود. برخی از افراد به دنبال درمان موقت برای:

  • خطوط تیره زیرچشم
  • خطوط پیشانی
  • خطوط اخم (بین ابرو)

بوتاکس از اواخر دهه 1980 برای این نوع چین و چروک ها استفاده شده است. هنوز تحقیقات کافی برای اثبات بوتاکس زیر چشم  وبرای رفع  چین و چروک به طور مستقیم زیر چشم انجام نشده است.

پزشک شما ممکن است ابتدا مشخص کند که چین و چروک زیر چشم شما چروک پویا است یا خطوط ظریف. مطابق اعلام AAO ، بوتاکس برای خطوط ریز بی اثر است. بوتاکس بر روی چین و چروک های عمیق تر و پویا بهتر عمل می کنند.

عکس تزریق بوتاکس زیر چشم

در این قسمت عکس بوتاکس زیر چشم در مطب VIP سیمارو در تهران را مشاهده میکنید. در تصویر اول مشاهده میکنید که تیرگی های زیر چشم و خطوط طیر چشم کاملا بعد از تزریق بوتاکس زیر چشم از بین رفته است و جوانی و طراوت را به چهره برگردانده است.

بوتاکس دور چشم قبل و بعد بسیار مشخص و واحی دارد که بعد از تزریق بوتاکس زیر چشم به میزان لازم و بعد از مدت زمان مورد نیاز بصورت کامل نتیجه را حس خواهید کرد. در ادامه چند عکس تزریق بوتاکس زیر چشم را باهم مشاهده کنیم.

بوتاکس حلقه های زیر چشم
عکس بوتاکس دور چشم قبل و بعد
عکس بوتاکس دور چشم قبل و بعد

هزیته بوتاکس زیر چشم

هزینه درمان بوتاکس  بسته به ناحیه تزریق  متفاوت است. هنگام درمان ، هزینه درمان به واحدهای بوتاکس مورد استفاده بستگی دارد. با این حال ، متخصص زیبایی بهداشتی مختلف قیمت های مختلفی را برای واحد های مشابه بوتاکس اراده می دهد. بسته به منطقه تزریق بوتاکس و فاکتورهای دیگر ، قیمتها از200تا 500 هزار تومان متغیر است. با این حال ، این یک قیمت مساعد است .قبل از درخواست بوتاکس صورت و بوتاکس خطوط زیر چشم  ، تخمین قیمت را از متخصص زیبایی خود بخواهید و بر همین اساس برنامه ریزی کنید.

روش تزریق بوتاکس زیر چشم چگونه است ؟

تزریق بوتاکس زیر چشم ساده است. با این وجود ، برای به دست آوردن بهترین نتیجه ، باید به یک متخصص زیبایی یا متخصص پوست مراجعه کنید. بوتاکسی که به ناحیه ای زیر چشم  تزریق می شود. پس از تزریق ، بین 24 تا 72 ساعت طول می کشد تا اثرات کامل بوتاکس احساس شود. با این وجود ، ممکن است لازم باشد تا پنج روز صبر کنید تا تاثیر کامل بوتاکس را ببینید.

تزریق بوتاکس در زیر چشم

آیا بوتاکس در زیر چشم با تزریق فیلز در زیر چشم مشابه است؟

متخصص های زیبایی و درمانی بوتاکس و  و تزریق فیلر را ارائه می دهند. با این حال ، این دو درمان یکسان نیستند. در حالی که بوتاکس با کاهش انقباضات عضلات ، چین و چروک ها را اصلاح می کند ، فیلر ها باعث می شود تا با اشغال فضای بافت های شما ، پلک های شما کامل تر ظاهر شود.

Comments are closed.