لیزر کندلا چیست و چه کاربردی دارد؟

لیزر کندلا، یکی از قوی ترین مدل های لیزر رفع مو های زائد در ایران به حساب می آید که ویژگی های مثبت زیادی دارد. همه ما می دانیم که در حال حاضر مدل های بسیار زیادی از انواع دستگاه رفع مو های زائد در بازار موجود بوده و هر کدام از این مدل ها، یک سری ویژگی های خاص دارند. دستگاه لیزر کندلا، یکی از قوی ترین دستگاه های مورد استفاده قرار گرفته شده در این زمینه به حساب می آید که به علت داشتن یک سری ویژگی های خاص و کلیدی، طرفداران زیادی را نیز به خود جذب کرده است.

به صورت کلی، این دستگاه قدرت عملکردی بالایی داشته و شما با خیال راحت می توانید آن را در جهت از بین بردن مو های زائد بدن خود مورد استفاده قرار دهید. لیزر کندلا می تواند برای قسمت های مختلف بدن کاربرد های زیادی داشته باشد. امروز ما قصد داریم تا در مورد مزایای استفاده از لیزر کندلا با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

معرفی شرکت کندلا

قبل از پرداخت به لیزر کندلا، بیایید تا نگاهی به ویژگی های کلی این شرکت بیندازیم. به صورت کلی، شرکت کندلا یکی از شناخته شده ترین شرکت های فعال در زمینه طراحی و ساخت لیزر رفع مو های زائد به حساب می آید که خدماتش را به صورت تضمینی در اختیار مشتریان قرار می دهد. این شرکت برای اولین بار در سال 1970 میلادی فعالیت خود را شروع کرد. جالب است بدانید که در طی چند سال اخیر، این کمپانی با چالش های متنوعی در زمینه طراحی محصولاتش مواجه شد. ولی، در حال حاضر محصولات طراحی شده این برند همگی قدرت عملکردی بالایی داشته و شما با خیال راحت می توانید آنها را در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار دهید.

در حال حاضر لیزر کندلا به عنوان یکی از بهترین لیزر های موجود در دنیا به حساب می آید. اکثر مردم در سراسر جهان آن را برای رفع مو های زائد بدن خود مورد استفاده قرار می دهند. شعار این کمپانی، تولید دستگاه های پیشرفته، قوی، ایمن و موثر می باشد. این دستگاه ها می توانند برای رفع نیاز اکثر مشتریان به راحتی مورد استفاده قرار گیرند. همین مسئله هم باعث شده تا استفاده از این لیزر در دنیای امروزی ما اهمیت زیادی پیدا نماید. این برند تولید لیزر، بیش از 40 سال سابقه در زمینه تولید انواع لیزر داشته و خدماتش را به صورت تضمینی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

لیزر کندلا چیست؟

حال که با برند لیزر کندلا آشنا شدیم، بیایید تا خود این محصولات را مورد بررسی قرار دهیم. به صورت کلی، لیزر کندلا هر ساله بروز می شود. جدید ترین و آخرین نسخه این محصول با نام GentleLase Pro در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. جالب است بدانید که این لیزر به عنوان قوی ترین و با کیفیت ترین محصول موجود در بازار های بین المللی به کاربران معرفی می شود. به صورت کلی، این لیزر به گونه ای طراحی شده است که طول موج فعالیتی آن برابر با 755 نانومتر می باشد. جدا از ای مسئله، تکنولوژی پشت صحنه این دستگاه، از نوع کریستال الکسانداریت می باشد. فرقی ندارد که پوست شما در چه حد تیره می باشد، در هر صورت شما با خیال راحت می توانید این دستگاه را مورد استفاده قرار دهید. البته که گاهی اوقات این دستگاه برای پوست های خیلی تیره نتایج نا مطلوبی را به همراه دارد.

این دستگاه می تواند از منابع لیزر مختلفی استفاده کند. از جمله واسطه هایی که در لیزر کندلا مورد استفاده قرار می گیرند می توان به میله های کریستالی با قطر 0.3 و 0.7 سانتی متر اشاره کرد. طول این میله ها برابر با 7.6 تا 10 سانتی متر می باشد. همه چیز بستگی به نوع دستگاه و محل استفاده دارد. جدا از این مسئله، این دستگاه با استفاده از یک سری عملیات های خاص طراحی شده است. قدرت عملکردی آن فوق العاده بوده و شما با خیال راحت می توانید این دستگاه مهم را برای از بین بردن مو های زائد بدن خود مورد استفاده قرار دهید.

به خاطر داشته باشید که این دستگاه می تواند در حالت Q-switched هم نتایج مطلوبی را برای شما به همراه داشته باشد. جدا از این مسئله، این لیزر به شما اجازه می دهد تا طول موج نوری آن را مشخص نمایید. حتما می دانید که این روند می تواند برای دریافت بیشترین بازدهی برای پوست های مختلف اهمیت زیادی داشته باشد. به خاطر داشته باشید که این دستگاه برای افرادی که مو های خاکستری یا روشن دارند، گاهی اوقات نتایج نا مطلوبی را به همراه خواهد داشت.

مزایای استفاده از لیزر کندلا

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که به صورت دقیق مهم ترین مزایای استفاده از لیزر کندلا کدام است؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که این دستگاه مزایای زیادی را در خود جای داده است. هر کدام از این مزایا به نحوی خاص بر روی روند از بین بردن مو های زائد تاثیر گذار هستند. اولین مزیت استفاده از این دستگاه، بازدهی بالا است. همانطور که گفته شد، افراد با پوست های سفید تا سبزه با خیال راحت می توانند این دستگاه مهم و کاربردی را مورد استفاده قرار دهند. جدا از این مسئله، این دستگاه راحتی زیادی داشته و بیماران در هنگام استفاده از آن احساس امنیت زیادی می کنند. پس، به کار گیری این دستگاه مهم و کاربردی می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. دستگاه لیزر کندلا توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده است. همین مسئله هم باعث شده تا همه کشور ها به دنبال استفاده از آن باشند.

مزایای استفاده از لیزر کندلا
مزایای استفاده از لیزر کندلا

ضریب خطای این دستگاه به شدت پایین بوده و تکنولوژی به کار رفته در جهت خنک کردن آن هم فوق العاده قوی می باشد. در صورتی که شما به درستی این دستگاه را تنظیم نمایید، نه تنها درد زیادی را حس نمی کنید بلکه می توانید آن را به سرعت برای رسیدن به نتیجه مطلوب مورد استفاده قرار دهید. به خاطر داشته باشید که این دستگاه کاربردی، در مدل ها و ساختار های متنوعی در بازار به فروش می رسد. انتخاب بهترین مدل های موجود در بازار، مسئله مهمی به حساب می آید که شما باید به آن توجه داشته باشید. البته که همه این دستگاه ها همراه با عملکرد هایی ساده تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرند. با مد نظر قرار دادن همه این موارد، ما می توانیم به این نتیجه برسیم که لیزر کندلا یکی از قوی ترین لیزر های موجود در بازار به حساب می آید.

عوارض استفاده از این دستگاه

هیچ دستگاهی در این دنیا بی عیب تولید نشده است. لیزر کندلا، شاید مزایای زیادی را در خود جای داده باشد. ولی این محصول هم مثل سایر لیزر های موجود در بازار، می تواند یک سری عوارض جانبی خاص را در خود قرار داده باشد. جالب است بدانید که عوارض جانبی استفاده از این دستگاه، خیلی کمتر از دیگر برند های موجود در بازار می باشد. در نتیجه، با به کار گیری این دستگاه شما با مشکلی مواجه نمی شوید. اولین عوارض جانبی استفاده از این دستگاه مربوط به درد آن است. با اینکه احساس درد موقع از بین بردن مو های زائد یک مسئله رایج به حساب می آید ولی، کندلا همواره در حال تلاش برای بهینه تر کردن محصولات خود و کاهش درد مشتریان می باشد.

البته که درد حس شده در هنگام استفاده از این لیزر خیلی کمتر از دیگر دستگاه های موجود در بازار می باشد. جدا از این مسئله، این لیزر گاهی اوقات با مشکلات گرم شدن بیش از حد مواجه می شود. آخرین نسخه های لیزر کندلا از قوی ترین مدل های خنک کننده موجود در بازار استفاده کرده اند در نتیجه، مشکل خنک کنندگی تا حد قابل توجهی حل شده است. ولی بهتر است که باز هم بیش از حد این دستگاه را مورد استفاده قرار ندهید تا در این زمینه هم با مشکلی مواجه نشوید.

لیزر کندلا برای چه پوست هایی مناسب می باشد؟

دیگر مسئله ای که ذهن اکثر کاربران را به خود درگیر می کند، مربوط به بازدهی لیزر کندلا برای پوست های مختلف می باشد. همانطور که در قسمت های قبل تر هم به این مسئله مهم اشاره کردیم، لیزر کندلا دستگاهی قوی و کاربردی به حساب می آید که شما می توانید آن را برای ترمیم پوست های مختلف و از بین بردن مو های زائد متنوعی مورد استفاده قرار دهید. در هر صورت، به کار گیری این دستگاه می تواند نتایج مطلوبی را برای شما به همراه داشته باشد. پوست های سفید تا سبزه، از درجه 1 تا 3 با خیال راحت می توانند این دستگاه را بدون هیچ مشکلی مورد استفاده قرار دهند.

جلسات مورد نیاز برای استفاده از لیزر کندلا

تعداد جلسات مورد نیاز برای دریافت بیشترین بازدهی از دستگاه لیزر کندلا، می تواند به عوامل و متغیر های زیادی بستگی داشته باشد. به صورت کلی، برای مشخص کردن تعداد جلسات مورد نیاز در ابتدا شما باید به سراغ یک پزشک متخصص بروید و مطمئن شوید که تعداد جلسات مورد نیاز شما توسط پزشک مشخص می شود. جدا از این مسئله، ناحیه مورد نظر هم می تواند بر روی تعداد جلسات مورد نیاز تاثیر گذار باشد. هرچه ناحیه حساس تر باشد، تعداد جلسات مورد نیاز برای دریافت بیشترین بازدهی از لیزر کندلا هم بیشتر خواهد شد. از جمله دیگر عوامل مهم می توان به رنگ پوست، رنگ مو، ضخامت مو و قدرت دستگاه اشاره کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا