تزریق ژل گونه در تهران کلینیک سیمارو- قسمت اول

تزریق ژل گونه تزریقاتی هستند که برای افزایش حجم اطراف و بالای ناحیه استخوان گونه انجام می شوند. تزریق گونه می تواند برای ترمیم صورت جوان تر یا ایجاد توهم ساختار استخوانی و ایجاد صورت منحنی انجام شود. به گفته دکتر الکساندرا اسنودگراس ، متخصص پوست و مو تزریق گونه ها تزریق لب جدید است ، بیماران بیشتر درک می کنند که مواد تزریق در قسمت میانی صورت می تواند جوانی را بازگرداند و در جمعیت جوان شاهد بزرگ شدن تقاضا برای مدل استخوان گونه هستیم.

به چهره زنان و مردان جوان اطراف خود نگاه کنید. آنها گونه های پر و پوستی درخشان دارند. پدهای چربی بالای استخوان گونه می نشینند تا جایی که جاذبه شروع به عمل می کند و پدهای چربی در صورت قرار می گیرند و پایین می آیند و گونه ها را فرورفته نشان می دهد. چین های بینی ، چین هایی که از کناره های بینی به گوشه های دهان شما راه می یابند ، با افزایش سن شروع به عمیق شدن می کنند. حتی پایین تر از صورت ، همانطور که شاخص های بی وقفه زمان نشان می دهد ، پوست به خط چانه و فک می افتد. برای ما بسیار ناامید کننده است ، این باعث ایجاد خطوط و مگس های گل ماریوت می شود. با تزریق ژل گونه به قسمت میانی صورت ، ما در تلاشیم تا حجم از دست رفته را بازیابی کرده و بافت صورت را که شروع به ریزش کرده است ، بلند کنیم.

نتایج پیش بینی شده پس از تزریق ژل گونه

  • اصلاح کاهش حجم مربوط به افزایش سن در میانه صورت
  • بهبود ظاهر چین های عمیق تا متوسط بینی
  • برجستگی بیشتر استخوان گونه ، ایجاد یک استخوان گونه بالاتر و کانتور

نامزدهای مناسب برای تزریق گونه

  • به دلیل روند پیری حجم گونه صورت خود را از دست داده اید
  • بادکش ، فرو رفته و زیر گونه های برآمده داشته باشید
  • تمایل به کاهش ظاهر چین های عمیق بینی
  • افراد جوانی که مایل به افزایش حجم گونه و یا افزایش کانتور صورت هستند

تکنیک های تزریق ژل گونه

تزریق ژل گونه


تزریقات صورت در مردان و زنان چگونه انجام می شود؟

صورت میانی یا آنچه که بیشتر به آن آمپول گونه گفته می شود در هرجای بالا و اطراف استخوان گونه برای افزایش حجم در آن نواحی انجام می شود. بسته به اینکه پزشک ما زن یا مرد را معالجه می کند اهداف و روش های تزریق ژل گونه متفاوت خواهد بود.

تزریق گونه های زنانه
در زنان ، تزریق ژل گونه را به صورت جانبی خطوط لبخند (چین های بینی) در ناحیه چربی داخلی گونه عمیق قرار می دهند تا گونه های ظاهری فرو رفته را پر کرده و هر گونه فرورفتگی قوی بین پلک پایین و گونه ها را پر کند. ژل حجم دهنده را می توان در زیر و جانبی گوشه خارجی چشم قرار داد تا استخوان گونه قوی تر و مشخص تری ایجاد کند. اثر مطلوب این است که زاویه “منحنی یا S شکل را افزایش دهد که در صورت چرخش صورت فرد به کمی از پهلو دیده می شود. با افزایش سن یا ژنتیک ، برخی از خانم ها شکل گونه منحنی افسرده ای دارند که می تواند با تزریق ژل گونه، گونه ها اصلاح شود.

تزریق ژل گونه های مرد
در مردان ، هدف از تزریق ژل گونه در قسمت میانی صورت ، طرح ریزی و تقویت استخوان گونه یا همان چیزی است که قوس ضایگوماتیک نامیده می شود. مردان به طور معمول تمایل به افزایش حجم چربی داخلی گونه دارند ، همانطور که با ایجاد چهره ای جوان و جوانتر دیده می شود. پرکننده های پوستی می توانند به مردان در دستیابی به یک ظاهر میانی بسیار مردانه کمک کنند.

چه نوع ژل های برای تزریق گونه ایده آل است؟


Juvederm یک ماده پرکننده اسید هیالورونیک است که برای استفاده در تزریق ژل گونه های توسط FDA تأیید شده است. ساختار مولکولی منحصر به فرد این ژل استحکام و قدرت ایده آل لازم برای پر کردن منطقه گونه را می دهد.


Restylane یک ماده پرکننده پوستی اسید هیالورونیک FDA است که برای تزریق گونه و میانه صورت تأیید شده است. Restylane از فناوری تثبیت کننده اسید هیالورونیک استفاده می کند که به ژل آن اجازه می دهد تا 12 ماه دوام بیاورد.
Radiesse یک ژل هیدروکسیلاپاتیت کلسیم است که به اندازه کافی محکم است و می تواند در ناحیه گونه مورد استفاده قرار گیرد تا بتواند حجم آن را افزایش دهد و همچنین باعث ایجاد لیفت صورت در اواسط شود.
Sculptra از پلی-ال- لاکتیک اسید ساخته شده و تنها فیلر مورد تأیید FDA است که بدن شما را برای ایجاد کلاژن جدید تحریک می کند. نتایج Sculptra طولانی مدت است.

چه تعداد سرنگ فیلر برای تزریق گونه بهتر است؟


تزریق ژل گونه یکی از مناطقی است که میزان سرنگ مورد نیاز برای حجم دادن به آن می تواند به طور قابل توجهی در بیماران متفاوت باشد. بسته به نتایج مورد نظر و همچنین میزان اولیه میانه صورت یک بیمار ، پزشک شما مقدار مناسب ژل تزریق را توصیه می کند که باعث بهبود قابل توجه می شود. بیماران زیر می توانند ایده بهتری از نتایج حاصل با مقادیر خاص پرکننده بدست آورند.

تزریق ژل گونه

چند بار تزریق گونه نیاز به تکرار دارد؟


تزریق ژل گونه مانند یک مدل موی کوتاه است ، هرچه موهای شما بیشتر شود ، به دفعات کمتری نیاز به انجام مدل مو هستید. با استفاده از مواد تزریق ، این امر به معنای بیشتر بودن سرنگ در جهت اصلاح صورت مورد نظر است ، همچنین تزریق در آینده به تعداد کمتر سرنگ و همچنین تعداد کمتر سرنگ نیاز خواهد داشت.


تزریق ژل گونه هنگام دستیابی به اصلاح کامل مورد نیاز معمولاً هر 12-18 ماه تکرار می شود. برخی بیماران زودتر پیگیری می کنند و برای جلوگیری از کاهش نتایج اولیه ، تزریق نگهدارنده کوچکتری انجام می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا