تزریق گونه امادگی لازم قبل از تزریق ژل گونه- قسمت دوم

آماده شدن برای تزریق گونه

آماده سازی مناسب قبل از تزریق گونه در به حداقل رساندن بهبودی و افزایش ایمنی تزریق مهم است. قبل از قرار ملاقات ، کنار گذاشتن برخی مکمل ها و داروها و همچنین به حداقل رساندن مصرف برخی از مواد غذایی حاوی امگا 3 و امگا 6 بسیار مهم است. به همه بیماران ما توصیه می شود قبل از تزریق گونه ، لیست “مواردی که باید از آنها اجتناب شود” مطا لعه کنند .

2 هفته قبل از تزریق

به مدت 2 هفته قبل از تزریق گونه ، از آجیل ، دانه ها ، ماهی ، روغن ماهی ، داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی ، مکمل ها و هر چیزی که خونریزی را طولانی می کند خودداری کنید. این به میزان قابل توجهی به کاهش کبودی ، خونریزی و تورم پس از تزریق کمک می کند.

مکمل های آرنیکا
می توانید مکمل های آرنیکا را یک هفته قبل از تزریق شروع کنید تا به کبودی های پس از تزریق کمک کنید. آریکا به سرعت بخشیدن به از بین رفتن کبودی کمک می کند.


متوقف کردن داروها و مکمل ها

با پزشک مراقبت های اولیه یا پزشک متخصص خود صحبت کنید. اگر از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنید ، ممکن است لازم باشد این کار را چند روز تا چند هفته قبل از درمان با تزریق گونه متوقف کنید. با پزشک خود درمورد اینکه آیا قطع این داروها و همچنین گرفتن دستورالعمل در مورد زمان قطع و راه اندازی مجدد دارو ، صحبت کنید. ما به بیمارانی که داروهای نجات بخشی دارند توصیه نمی کنیم داروهای خود را قطع کنند تا اقدامات زیبایی انجام شود.

پیشگیری از زخم های سرد

بیماران مستعد تبخال باید قبل از تزریق گونه ، دوز پروفیلاکسی از داروی ضد ویروس را شروع کنند. ارائه دهنده پزشک شما این دارو را قبل از درمان تجویز می کند.

https://cimaru.ir/cheek-gel-injection-in-tehran-simaro-clinic-part-one/


روز تزریق ژل گونه

قبل از درمان خود بخورید و بنوشید

غیر معمول نیست که بیماران در حین تزریق از بدن خود “عبور” یا “وازوواگال” کنند. بیشتر مردم علاقه به سوزن ندارند. داشتن سطح قند خون خوب و هیدراته شدن باعث می شود که در طول دوره درمان احساس آرامش کنید.


آرایش و لوسیون ها را به حداقل برسانید

لطفاً آرایش را به خصوص در مناطقی که می خواهید تزریق گونه انجام شود ، به حداقل برسانید. دستیاران پزشکی ما باید قبل از عمل آرایش شما را پاک کنند. می توانید بلافاصله پس از درمان جبران کنید و از آن استفاده کنید.

30 دقیقه قبل از درمان از بی حسی استفاده کنید

ما قبل از تزریق گونه استفاده از کرم بی حس کننده را توصیه می کنیم. کرم بی حس کننده برای تأثیر کامل خود به 20 تا 30 دقیقه زمان نیاز دارد ، از این رو ما از همه بیماران می خواهیم کمی زودتر بیایند تا زمان بی حسی را داشته باشند.

قرار ملاقات بعدی خود را رزرو کنید

ما بیماران وفادار خود را دوست داریم و اطمینان حاصل می کنیم که در صورت نیاز به تزریق بعدی برای شما مهم است. بیشتر پزشکان ما 3 تا 4 ماه رزرو می کنند و ما ترجیح می دهیم هرگز بیماران رزرو را دو برابر نکنیم. ما همیشه توصیه می کنیم که قرار ملاقات بعدی خود را قبل از عزیمت تعیین کنید.

بهبودی پس از تزریق گونه

بعد از تزریق گونه ، داشتن مقداری تورم ، خونریزی دقیق و کبودی طبیعی است. اگر برای عمل شما از کرم بی حسی استفاده شده باشد ، 1-2 ساعت دیگر بعد از عمل همچنان احساس تعداد می کنید. لطفاً برای به حداقل رساندن تورم ، کبودی و کاهش زمان خرابی ، حتماً دستورالعمل های مربوط به روش پست ما را دنبال کنید.

استفاده از یخ

از غالب های کوچک یخ در یک کیسه یا یخ خرد شده استفاده کنید تا محل را به آرامی یخ بزند. بدون کیسه های یخ سنگین. یخ را به مدت 20 دقیقه در محل بگذارید. این کار در صورت امکان 48 ساعت ادامه دهید.

برای کاهش تورم و کبودی در 48 ساعت اول هیچگونه تمرین شدید نباید انجام شود.ورزش شدید را به حداقل برسانید

به منظور کاهش تورم و کبودی ، توصیه نمی کنیم به مدت 48 ساعت ورزش سنگین انجام دهید.ناحیه تزریق گونه را دستکاری ، ماساژ ، مالش یا فشار ندهید.

مگر اینکه پزشک شما به طور خاص توصیه کرده باشد ، صورت خود را ماساژ دهید. به مدت یک هفته از پاک کردن صورت و یا خراشیدن صورت خودداری کنید. می توانید صورت خود را به آرامی بشویید.

برای پوشاندن کبودی از آرایش و کانسیلر استفاده کنید.

می توانید در روز تزریق خود از آرایش و کانسیلر استفاده کنید تا هرگونه کبودی را بپوشاند.


مکمل های آرنیکا مصرف کنید.مکمل های آرنیکا می توانند به سرعت به کاهش کبودی کمک کنند.

آناناس به حداقل تورم پس از تزریق گونه کمک می کند. آناناس بخورید و آب آناناس بنوشید. آناناس دارای خواص ضد التهابی طبیعی برای آنها است که به حداقل تورم پس از تزریق کمک می کند.


دو هفته اول صورت خود را بیش از حد ارزیابی نکنید

داشتن کبودی در دو هفته اول پس از تزریق گونه و همچنین تورم و نامتقارن بودن امری طبیعی است. ما توصیه می کنیم دو هفته منتظر بمانید تا تورم و کبودی کاملا از بین برود تا بتوانید نتایج نهایی خود را بدانید.

تجربه مقداری درد و حساسیت در ناحیه تزریق گونه امری طبیعی است. بیشتر بیماران دریافتند که تایلنول می تواند به تسکین این درد پس از تزریق کمک کند. از مصرف داروهای NSAID مانند Motrin و ایبوپروفن خودداری کنید زیرا این موارد باعث بدتر شدن تورم و کبودی می شوند.

خطرات ، ایمنی و عوارض احتمالی تزریق ژل گونه

عوارض جانبی عمومی و مورد انتظار تزریق گونه شامل موارد زیر است:

کبودی
ممکن است 1-2 هفته طول بکشد اما کبودی های بد ممکن است تا 4 هفته طول بکشد. این طبیعی است. کبودی می تواند چندین روز پس از درمان ظاهر شود.

تورم
ممکن است همیشه به عدم تقارن صورت ، میزان تزریق و خونریزی از هر محل تزریق ، از یک طرف به آن طرف نباشد.
رفع تورم اولیه 2 هفته طول می کشد.
خوابیدن مناسب و خنک شدن محل تزریق گونه می تواند این عارضه جانبی را به حداقل برساند.
برای جلوگیری از افزایش تورم ، 48 ساعت اول یا بیشتر از ورزش خودداری کنید.
ناحیه را دستکاری یا ماساژ ندهید زیرا می تواند تورم را تشدید کند.


عدم تقارن
عدم تقارن می تواند مربوط به تورم باشد. قبل از تصمیم گیری در مورد عدم تقارن به دلیل اختلاف حجم یا تورم ، به آن 2 هفته فرصت دهید.
لطفاً به خاطر داشته باشید که هنگامی که شروع به تجزیه و تحلیل صورت خود می کنید ، بعید نیست که “عدم” تقارن های جدیدی را ببینید که در تمام زندگی شما وجود داشته است.


برجستگی
تزریق گونه احساس سفتی تری نسبت به بافت خودتان خواهد داشت. ناحیه را ماساژ یا دستکاری نکنید.
با برطرف شدن تورم ، احساس توده ها و برجستگی ها معمولاً طی 2 هفته بهبود می یابد.


نتایج ظریف
یک سرنگ ژل معادل 1/5 قاشق چای خوری حجم است. در صورت تمایل به افزایش حجم ، ممکن است نیاز به تزریق مواد تزریق اضافی باشد.
پزشکان ما بسیار محافظه کار هستند و بیش از حد به بیماران تزریق نمی کنند. پزشکان ما ترجیح می دهند با رسیدن به ظاهر مورد نظر ، به آرامی حجم را اضافه کنند.
اولین بار تزریق ، نتایج سریعتر از بین می روند. با تکرار درمان ها ، با ایجاد کلاژن خود در اطراف محل های تزریق ، نتایج طولانی تر می شوند.

  • عوارض احتمالی پس از تزریق پرکننده پوست
  • حساسیت بیش از حد یا واکنش های آلرژیک
  • شیوع ویروس سرماخوردگی یا هرپس سیمپلکس
  • از بین بردن آکنه
  • نکروز پوست
  • آبسه استریل


اگر احساس کردید بعد از تزریق گونه ممکن است دچار هر یک از عوارض احتمالی فوق شده باشید ، بلافاصله به کلینیک اطلاع دهید

 

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا