افتادگی گونه و افتادگی صورت می تواند به دلیل مشکلات زیادی ایجاد شود. در نهایت ، این تغییر بر روی پوست صورت و ظاهر کلی آن نتیجه روند پیری طبیعی و تغییرات کلاژن در پوست است. با پیرتر شدن افراد ، کلاژن تجزیه می شود و منجر به شل شدن و خشکی پوست و همچنین افتادگی و ایجاد چین و چروک می شود.

در این مقاله ما به چندین روش درمان افتادگی گونه از جمله جراحی پلاستیک صورت و درمان های غیر جراحی را اشاره میکنیم که باعث سفت شدن پوست شده و باعث می شود شما جوان تر و سرحال باشید. در اینجا چند روش برای از بین بردن افتادگی گونه ها و افتادگی صورت را بررسی می کنیم.

لیفت صورت و بالابر میدفیس
لیفت صورت یکی از معروف ترین روش های جراحی زیبایی است که امروزه در همه جای جهان به کار برده می شود. در هنگام لیفت صورت برش هایی در پشت گوش ایجاد می شود. از طریق این برش ها می توان ساختارهای زیرین صورت را تنظیم کرد و شل شدگی پوست را از بین برد. نتیجه این کار سفت شدن بقیه پوست صورت برای از بین بردن چین و چروک و مبارزه با افتادگی گونه است.

علاوه بر تکنیک های سنتی لیفت صورت ، لیفت میانی نیز وجود دارد. لیفت میانی سطح گونه و چشم را هدف قرار می دهد. همان اصول لیفت صورت در لیفت میانی با استفاده از ساختارهای زیرین صورت تنظیم شده و پوست صورت محکم تر می شود تا ظاهر شما بهتر شود.

لیفت صورت

کاشت گونه و بزرگ شدن گونه
از کاشت گونه اغلب به عنوان راهی برای افزودن برجستگی و تعریف به استخوان گونه استفاده می شود. در برخی موارد ، کاشت گونه ممکن است یک روش ایده آل برای مبارزه با افتادگی گونه باشد که با افزایش سن رخ می دهد. افزودن مقداری حجم بیشتر به استخوان گونه ، افتادگی را تا حدی کاهش می دهد و باعث می شود چهره شما دوباره جوان و پرانرژی به نظر برسد.

کاشت گونه بصورت سفارشی از انواع مواد ساخته شده است. کاشت گونه را می توان به تنهایی به کار برد ، یا ممکن است با ترکیب با روش لیفت صورت استفاده شود.

تزریق چربی / تزریق میکرولیپ
تزریق چربی شامل برداشتن چربی از یک قسمت از بدن و تزریق آن به قسمت دیگری از بدن است. هنگام مبارزه با مشکلات افتادگی یا افتادگی گونه ها ، پیوند چربی یا تزریق چربی می تواند کاملاً موثر باشد. چربی معمولاً با استفاده از لیپوساکشن از ناحیه شکم یا باسن برداشت می شود. این دو مزیت را به همراه دارد: از بین بردن چربی و بهبود ظاهر صورت.

https://cimaru.ir/what-is-fat-injection-everything-about-fat-injections/

تزریق پرکننده پوست
علاوه بر انتقال چربی ، گزینه های تزریقی دیگری برای افتادگی پوست وجود دارد. تزریق ژل می تواند به یک محل تزریق حجم دهد و باعث می شود پوست آن ناحیه سفت و انعطاف پذیر باشد. در حالی که نتایج فقط موقتی هستند ، هیچ جای زخمی یا توقفی وجود ندارد و می توان درمان های مکرر را انجام داد.

گزینه های سفت شدن پوست
گاهی اوقات عمل جراحی و تزریق به ویژه برای افتادگی گونه ظریف جواب نمی دهد. در عوض ، سفت شدن پوست ممکن است تمام آنچه برای بازگشت و کاهش افتادگی صورت لازم است باشد. روش های درمانی با لیزر و درمان های شدید نور می توانند در تقویت پوست و رشد کلاژن جدید که جوان بودن ظاهر شما را افزایش می دهد موثر باشند.

درباره جوان سازی صورت بیشتر بدانید
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان افتادگی گونه ها و قسمت میانی صورت خود ، امروز با مرکز جراحی پلاستیک و ترمیمی ما تماس بگیرید. تیم حاضر در تمرین ما مشتاقانه منتظر دیدار شما و بحث در مورد این موارد با جزئیات بیشتر هستند.

Comments are closed.