جوانسازی پوست با مزوتراپی و جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ کدام یک بهتر است؟

جوانسازی پوست با مزوتراپی و جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ از شیوه های نوین زیبایی صورت می باشند. با گذشت زمان ، پوست صورت دچار تغییراتی از جمله: ایجاد زخم ، آکنه  ، چین و چروک  یا تغییر رنگدانه ها می شود. بسیاری از افراد در جستجوی درمان مناسبی برای مراقبت از پوست هستند تا دوباره جوانسازی پوست را به صورت خود برگردانند. یکی از مهمترین پیشرفتهای در مراقبت و جوانسازی پوست ، معرفی جوانسازی پوست با مزوتراپی و جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ برای دستیابی به حس جوانی است. اگرچه این دو فناوری شبیه به هم هستند ، اما از نظر چند روش مهم متفاوت هستند که در زیر به آنها می پردازیم. هم  مزوتراپی در جوانسازی پوست  و هم میکرونیدلینگ در جوانسازی پوست علاوه بر بهبود جوانسازی پوست  و حدف علائم پیری پوست می توانند باعث کاهش جای زخم ، علائم کشش و سایر لک های پوستی شوند. در این مقاله ، می خواهیم به سؤالات متداول در مورد مزوتراپی در جوانسازی پوست  و میکرونیدلینگ در جوانسازی پوست و اینکه چگونه هر دو فن آوری ممکن است همان چیزی باشد که به دنبال تقویت درمراقبت از پوست هستید ، پاسخ دهیم. اگر به مزوتراپی یا میکرونیدلینگ علاقه دارید ، می توانیم به شما در ارائه خدمات جوانسازی پوست با مزوتراپی و جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ در کلینیک زیبایی سیمارو کمک کنیم.

آیا مزوتراپی در جوانسازی همان میکرونیدلینگ در جوانسازی است؟

مزوتراپی در مقابل میکرونیدلینگ

اگرچه مزوتراپی و میکرونیدلینگ غالباً با هم اشتباه گرفته می شوند ، اما تفاوت های و ویژگی های مشخصی بین این دو وجود دارد.

هم مزوتراپی و هم میکرونیدلینگ ازسوزن های ریزی به منظور تحریک پوست استفاده می کنند.

مزوتراپی در جوانسازی پوست روشی غیر تهاجمی است وامکان این را فراهم می آورد که در لایه اپیدرم تزریقی با استفاده از مواد مفید انجام شود، تا بیشترین جذب را داشته باشید. این امر به شما این امکان را می دهد تا از ترکیباتی مانند اسید هیالورونیک ، ویتامین ها ، آنتی اکسیدان ها و سایر عواملی که به طور طبیعی در درمان موضعی مناسب هستند تزریق شوند ، اطمینان حاصل کنید که می توانند کارایی بیشتری داشته باشند. به طور کلی ، در جوانسازی پوست با مزوتراپی به این مواد فعال اجازه داده می شود اثرات بهینه کننده ، جوان سازی و سفت کننده بهینه ارائه دهند. هزاران سوزن ریز کنترل شده ، این ترکیبات مفید را مستقیماً به لایه های عمیق تر پوست منتقل می کنند  مزایای ان برای پوست حداکثر شود و نتایج سریع و طولانی مدت پدید آورند. درست مانند میکرونیدلینگ ، هر ناحیه از بدن می تواند با مزوتراپی درمان شود. جهت درمان  مزوتراپی ، کلینیک لیزر و پوست سیمارو  از بیوتیک U225 Mesojet استفاده می کند که فقط از یک سوزن استفاده می کند. برنامه مزوتراپی به طور کلی شامل 4-6 جلسه هر 2-4 هفته است.

خبر عالی در مورد این روشهای درمانی این است که آنها به هیچگونه خرابی نیاز ندارند و شما تا روز بعد از جلسه کاملاً طبیعی به نظر خواهید رسید.

هدف از میکرونیدلینگ در جوانسازی  ، درمان زخم های شدیدتر و پیری شدید پوست است. میکرونیدلینگ همچنین به نفوذ در ترکیبات فعال و تولید کلاژن کمک می کند ، اما می تواند منجر به 1 تا 5 روز از کار افتادگی شود و باید بیش از هر 2-3 ماه انجام شود. در کلینیک پوست و زیبایی سیمارو ، ما از eDermaStamp با شش سوزن برای جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ استفاده می کنیم. هم مزوتراپی و  هم میکرونیدلینگ برای درمان موثر ریزش مو و زخم های آکنه و همچنین کاهش علائم پیری استفاده می شود. بنابراین ، بسیاری از افراد برای به حداکثر رساندن مزایای آن ، هر دو روش درمانی را ترکیب می کنند.

جوانسازی پوست با مزوتراپی

آیا میکرونیدلینگ در جوانسازی پوست بهتر از لایه برداری شیمیایی پوست است؟

    هم  میکرونیدلینگ و هم لایه برداری های شیمیایی از طریق مکانیسم مشابه به مراقبت از پوستکمک می کنند این دو روش از طریق ایجاد میکرو تروما در پوست ، به روند بهبودی را برای تولید سریع کلاژن و ترمیم سلول ها کمک می کنند. هر دو روش میکرو تروما را به پوست القا می کنند تا در نهایت باعث بهبود ظاهر پوست و کاهش  زخم ها و علائم  مانند چین و چروک شود. تفاوت اصلی این دو روش در این است که میکرونیدلینگ در جوانسازی پوست از سوزن های خیلی ریز برای ایجاد میکرو پانچ ها در پوست استفاده می کند ، در حالی در لایه برداری شیمیایی پوست از یک محلول اسیدی برای تحریک و از بین بردن لایه بیرونی سلول های پوستی استفاده می کند. به طور کلی ، هر دو روش برای بهبود ظاهر پوست و رفع موارد روی پوست استفاده می شوند ، اما اکثر تکنسین ها و متخصصان موافق هستند که ترکیبی از هر دو نوع درمان موثرتر است. اگر اطلاعات بیشتری را می خواهید و یا علاقه مند به استفاده از  یکی از روشهای درمانی برای نوع پوست خود هستید ، با تیم متخصصان کلینیک سیمارو تماس بگیرید. تیم باتجربه و دوستانه ما می تواند به شما در تعیین بهترین دوره عمل برای جلوه های آرایشی مورد نظر کمک کند.

آیا جوانسازی پوست بامیکرونیدلینگ برای پوست مفید است؟

جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ-

به طور کلی ، میکرونیدلینگ یک روش مؤثر برای بهبود ظاهر و احساس خوب درپوست است. در کاهش زخم ها و آکنه ها و همچنین چین و چروک موثر است. بسیاری از افراد به دنبال درمان میکرونیدلینگ برای کمک به تحریک تولید کلاژن هستند و موجب  ایجاد پوستی نرمتر ، محکم تر و جذاب تر ف می شود. اگرچه بیشتر افراد از درمان میکرونیدلینگ بر روی صورت خود استفاده می کنند ، اما تقریباً در هر قسمت از بدن ممکن است استفاده شود .میکرونیدلینگ در کاهش اندازه منافذ ، بهبود پوست های شل و افتاده ، درمان ریزش مو و تقویت چهره و رنگدانه موثر است.

آیا در جوانسازی پوست با مزوتراپی و جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ پوست محکم می شود؟

پاسخ کوتاه: بله!

میکرونیدلینگ یک تکنیک حرفه ای است که باعث می شود تروما میکرو در سطح پوست باعث تحریک تولید کلاژن شود. میکرونیدلینگ با القای واکنش طبیعی ترمیم زخم پوست ، می تواند پوست را محکم کرده و استحکام و لطافت آن را بهبود بخشد. بسیاری از افراد استفاده میکرونیدلینگ را برای سفت کردن پوست و کاهش افتادگی و سایر علائم بارز پیری انتخاب می کنند.

از بین بردن جای جوش با میکرونیدلینگ

در سالهای اخیر ، مزوتراپی و میکرونیدلینگ از محبوبیت بالایی برای درمان این مسائل دقیق برخوردار شده اند. هر دو روش درمانی با استفاده از ریزگردها باعث القای واکنش درمانی طبیعی پوست و بهبود ظاهر وجوانسازی  پوست می شوند.جوانسازی پوست با مزوتراپی می تواند به طور مستقیم با رساندن مواد مفید به لایه های عمیق تر پوست اتفاق بیفتد تا اثرات آنها را به حداکثر برساند. در کلینیک لیزر و پوست  سیمارو ، ما هر دو روش مزوتراپی و میکرونیدلینگ را ارائه می دهیم. اگر به دنبال سفت کردن پوست ، از بین بردن علائم کشش یا درمان ریزش مو هستید ، مزوتراپی یا درمان میکرونیدلینگ ممکن است درمانی رویاهای شما باشد! تیم متخصصین ما در مورد مراقبت از پوست باتجربه هستند و ما می توانیم در تعیین یک سری از درمانها برای رسیدن به اهداف زیبایی شناسی به شما کمک کنیم. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر هستید و یا سؤال دیگری دارید ، امروز با شماره  ۰۲۱-۲۶۴۰۲۴۰۶ با ما تماس بگیرید تا مشاوره رزرو کنید و حس جوانی را چهره خود دوباره احساس کنید.

میکرونیدلینگ در جوانسازی پوست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا