آیا جوانسازی پوست برای شما مفید است؟

جوانسازی پوست چیست و به شما کمک می کند؟

اافزایش سن ، پوست شما شروع به شل شدن  پوست و ایجاد لایه می کند . تغییراتی که در پوست شما در گذر زمان ایجاد می شود،خوشبختانه قابل درمان است مانند چین و چروک ، جای زخم آکنه ، برآمدگی و لکه های آفتاب و سلولیت همه با جوانسازی پوست قابل اصلاح است. این فرایندها به منظور بهبود ظاهر پوست شما ، از جمله محصولات مراقبت از پوست ، درمان ها و اقدامات داخلی انجام می شود. هدف همه  روش های جوانسازی پوست نشان دادن پوستهای جوانتر و نرم تر است.

زیبایی پوست

یکی از رایج ترین نمونه های جوانسازی پوست ، احیا مجدد پوست است ، رویکردی که به هر روش درمانی یا روشی گفته می شود که از نظر جسمی لایه بالایی پوست را از بین می برد. هدف ازاصلی این کار ، از بین بردن سلولهای آسیب دیده در سطح پوست با تکنیک های مختلف از جمله لیزر ، درمان های سبک و اسیدها است. این روشهای مختلف هم بصورت جراحی و هم به صورت بدون جراحی انجام می شوند.

جوانسازی پوست

1-لایه برداری شیمیایی در جوانسازی پوست

در لایه بردارهای شیمیایی از فرمولهای شیمیایی متنوعی استفاده می کنند که می توانند در طول مشخصی در تمام صورت و یا فقط مناطق خاصی استفاده شوند. محلول شیمیایی روی پوست شما اعمال می شود و باعث از بین رفتن آن و در نهایت لایه برداری می شود. و درنهایت پوست جدید ایجاد میشود.بسته به نوع شیمیایی ، بهبودی ممکن است چند هفته طول بکشد.

2-درم ابریشن در جوانسازی پوست

روش دیگری در جوانسازی پوست است، اما در این روش از مواد ساینده استفاده می شود و نه مواد شیمیایی.در این روش از دستگاهی برای از بین بردن و تراز کردن لایه های بالای پوست استفاده می شودکه موجب خونریزی هم می شود لایه بالایی پوست برداشته می شود.

3-استفاده از لیزر در جوانسازی پوست

با استفاده  لیزر ، از انرژی نور و گرما برای از بین بردن بخش های نازک پوست در جوانسازی پوست استفاده می شود. لیزر ضمن گرم کردن لایه های زیرین ، لایه بالایی پوست را از بین می برد. این موجب رشد الیاف کلاژن جدید می شود و در نتیجه رشد جدید پوست ایجاد می شود که بسیار نرم تر است. یکی از مزایای لیزر باعث آسیب کمی به پوست اطراف می شود و استفاده از آن را در مناطق حساس بسیار ایده آل می کند. بسته به نوع لیزر مورد استفاده ، بهبودی می تواند چند روز تا چند هفته باشد.

جوانسازی پوست

4 مزیت جوانسازی پوست درکلینیک سیمارو

جوانسازی پوست در سیمارو

الف)پاک سازی پوست

جوان سازی پوست می توانند به پاکسازی پوست و ضایعات پوست شما کمک کنند. چین و چروک روی پوست  و لکه های روی آن موجب حس پیری می شود  و پاک کردن کامل پوست  از این موارد یک بخش اساسی از یک روال خوب برای مراقبت از پوست است.

ب)بهبود ظاهر پوست

خدمات جوانسازی پوست  کلینیک ما زیبایی را به چهره شما باز میگردانند و روشها و تکنیک های ما موثر هستند و قطعاً پس از اتمام عمل و تکمیل روند بهبودی ، ظاهر پوست فرد بهبود می یابد. خدمات ما حتی برای  افرادی که پوست صورت خشک و آفتاب دیده دارند مفید است ، و برخی از لایه های بالای پوست را از بین می بریم تا بتوانیم شادابی و طراوت را به  پوست شما برگردانیم.

ج)رهایی از آکنه های رو پوست

یکی از مزایای رایج خدمات جوانسازی پوست ما این است که آنها به طور چشمگیری روی از بین بردن جای زخم های آکنه کار می کنند. از آنجا که این فرایندها لایه های بالایی پوست را از بین می برد ، این بدان معنی است که قادر به از بین بردن مقدار زیادی از اثرات آکنه ها هستند. در نتیجه ، زخم ها به اندازه کاهش می یابند یا در کل از بین می روند.

د)بهبود جذابیت در زندگی اجتماعی

دوباره جوان تر به نظر رسیدن در ایام میان سالی و پیری یکی از مهم ترین خدمات کلینیک سیما رو است ، در نتیجه جوانسازی پوست ما می تواند یک فرد را نسبت به قبل از درمان جذاب تر کند.

اگر آماده امتحان کردن خدمات جوانسازی پوست ما هستید ، تجدید پوست سیمارو مکانی برای شماست. برای تعیین مشاوره امروز با ما تماس بگیرید

مطالب مرتبط

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا