لیفت ابرو با تزریق بوتاکس|5 نکته مهم و4 مزیت بوتاکس ابرو

لیفت ابرو با تزریق بوتاکس جهت بالا کشیدن ابروهای افتاده که در اثر افزایش سن و سایر عوامل دیگر انجام می شود. در این مقاله در مورد لیفت ابرو با تزریق بوتاکس ا 5 مورد از محبوب ترین مزایای تزریق بوتاکس و همچنین 5 نکته مهم در مورد لیفت ابرو با تزریق بوتاکس ارائه می شود. از این روش به عنوان روشی سریع و آسان برای بالا بردن ابروهای خود استفاده کنید.

5 نکته مهم در مورد لیفت ابرو با تزریق بوتاکس

1. انتخاب پزشک متخصص

هنگامی که تصمیم گرفتید که ابرو های خود را بالا برید تا ظاهری جوانتری داشته باشد ، برای مشاوره با یک پزشک متخصص با تجربه تماس بگیرید.

این یکی از مهمترین انتخاب هایی است که می توانید برای اطمینان از نتایج لیفت ابرو با بوتاکس انجام دهید . پزشک متخصص باید تجربه و توانایی کافی از  آناتومی صورت و تجربه تزریق بوتاکس در مناطق ظریف اطراف ابروها را داشته باشد.کلینیک سیمارو با سال ها تجربه تضمینی کافی برای عمل های زیبایی شما می باشد.

2. مشخص کردن انتظارات از لیفت ابرو با بوتاکس

لیفت ابرو با تزریق بوتاکس فقط چند دقیقه طول می کشد. فرایند با تمیز کردن ناحیه درمان شروع می شود. سپس مقدار کمی از بوتاکس دقیقاً به عضلات پیشانی بیرونی تزریق می شوند که وظیفه کشیدن ابروها را به سمت پایین دارند.

از آنجایی که درلیفت ابرو با تزریق بوتاکسمانع از انقباض عضلات تحت درمان می شود ، عضله هایی که ابرو را بالا می برند ، دیگر هیچ گونه تقابل با عضلات عضله ای که ابرو را به سمت پایین می کشند ، ندارند. این کار باعث افزایش ارتفاع ابرو ها خواهد شد.

3. درد لیفت ابرو با تزریق بوتاکس

ناراحتی در طول درمان حداقل است. سوزن های استفاده شده بسیار ناچیز هستند و معمولاً احساس آن به عنوان یک سنجاق سریع مشخص می شود که معمولاً پس از پایان تزریق برطرف می شود.

بلافاصله پس از درمان ، استفاده از یخ در طی چند دقیقه هرگونه ناراحتی باقیمانده را برطرف می کند.

4- مدت ماندگاری بالا کشیدن ابرو با بوتاکس

به طور متوسط ​​سه تا هفت روز طول می کشد تا اثرات لیفت ابرو با تزریق بوتاکس قابل رویت باشد. این در مورد هر نوع درمان بوتاکس وجود دارد.

پس از نمایش نتایج ، آنها حدود سه تا چهار ماه به طول می انجامند. برای حفظ نتایج خود باید در زمان های روند تزریق بوتاکس تکرار شود.

5- هزینه بالا کشیدن ابرو با بوتاکس

هزینه بالا کسیدن ابرو با بوتاکس در هر واحد قیمت دارد و به تعداد واحدهای تزریقی بستگی دارد. به طور معمول بین 4-10 واحد بوتاکس طول می کشد تا ابروها بالا روند و هزینه لیفت ابرو با بوتاکس بین  800هزار تومان تا 1500 می باشد.

اکثر بیماران یک لیفت ابرو با تزریق بوتاکس را با سایر مناطق درمانی مانند خطوط افقی پیشانی ، چین و چروک اطراف چشم ترکیب می کنند که باعث افزایش تعداد کل واحد های مورد نیاز می شود.

اگر به دنبال یک درمان سریع برای تازه کردن ظاهر خود بدون خرابی و یا هزینه های مداخلات جراحی هستید ، ممکن است بالا بردن ابرو با بوتاکس برای شما مناسب باشد!

لیفت ابرو با بوتاکس

مزایا بوتاکس

1-لیفت ابرو با تزریق بوتاکس

افتادگی ابرو  باعث می شود افراد حتی در صورت احساس بیداری و خوشحالی، ناخوشایند و خسته به نظر برسند. در بعضی موارد دلایل بیولوژیکی برای افتادگی ابرو  وجود دارد و ممکن است به بیماران خود توصیه شود که بیشتر سبزیجات بخورند ، چربی بدن خود را مصرف کنند و غیره. در بسیاری از موارد ، تجویز بوتاکس باعث آرامش عضلات ابرو می شود و در صورت تجویز صحیح ، می تواند آنها را بسمت بالا لیفت داد.

2-توقف تعریق بیش از حد

 افراد مبتلا به هایپرهیدروز( تعریق بیش از حد) حتی اگر درجه حرارت سرد باشد و یا در حالت استراحت ممکن است عرق کنند. این افراد  به احتمال زیاد فقط می خواهند جلوی عرق کردن را بگیرند.

در لیفت ابرو با تزریق بوتاکس می تواند از دستیابی به عضلات مورد نظر توسط مغز جلوگیری کند ، همچنین می تواند به عنوان سپر برای غدد عرق عمل کند. به ویژه برای تعریق بیش از حد موضعی در زیر بغل ، پا یا دست بیمار مفید است. حتماً به آنها بگویید که لازم است هر چند ماه یکبار این روش را تکرار کنند

3-کاهش درد میگرن هنگام بالا کشیدن ابرو با بوتاکس

احتمالاً بسیاری از بیماران میگرنی در مورد استفاده از بوتاکس به عنوان درمانی برای میگیرن مطالعه کرده اند. بسیاری از مبتلایان به میگرن اشتباه فکر می کنند که این دارو خود میگرن را متوقف می کند. اینطور نیست این در حالی است که بسیاری از علائم اصلی آنها مانند حساسیت به نور و حالت تهوع را کاهش می دهد و باعث می شود شدت میگرن کمتر شود.

4-درمان فلج بل هنگام بالا کشیدن ابرو با بوتاکس

شما دو روش برای لیفت ابرو با تزریق بوتاکسدر بیماران مبتلا به فلج بلز دارید.

1-انجام تزریق بوتاکس در سمت فلج صورت بیمار – این می تواند به شل شدن عضلات صورت که ممکن است سفت شده و دردناک شود و همچنین از پیشگیری از لک های ناخواسته صورت کمک کند.

2-تزریق به طرف غیر فلج صورت بیمار – این مزایای بوتاکس از نظر طبیعی زیبایی بیشتری دارد. این روش می تواند به آرامش حرکات در قسمت غالب صورت کمک کند. این کمک می کند چهره ای متعادل تر به چهره پیدا کند حتی وقتی بیمار زیاد صحبت می کند یا صورت خود را حرکت می دهد.

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا