لیفت ابرو با بوتاکس و همه چیز که باید در مورد بوتاکس ابرو بدانید|بالا کشیدن ابرو

لیفت ابرو با بوتاکس چیست؟

لیفت ابرو با بوتاکس نوعی روال است که خطوط اخم را بین ابرو ها صاف می کند. همچنین برای بالا بردن ابرو با بوتاکس انجام می شود. تزریق بوتاکس در ابرو موجب شل شدن عظلات زیرین برای صاف کردن پوست در قسمت بیرونی و شل شدن عضلات بین ابرورها می شود. این امر به عضلات پیشانی اجازه می دهد تا عضلات شل شده ابرو را بالا بکشند ، در نتیجه لیفت بوتاکس با ابرو ، ابرو را بالا برده و موجب می شود چشم ها درشت به نظر بیایند.

تزریق بوتاکس جهت لیفت ابرو در انتهای ابروها انجام میشود تا به شل شدن عظلات آن کمک کند. این امر به عضلات پیشانی نیز اجازه می دهد تا ابرو را بالا بکشند. بسته به سن و وزن ماهیچه هایی که برای فعال کردن عضلات باقی مانده اند ، میزان لیفت شما متفاوت خواهد بود.

در مورد خطوط اخم سرسخت بین ابروها ، این روش می تواند بدون جراحی باعث رفع چین و چروک های عمیق شود. به این نوع چین و چروک ها نیز خطوط اخم گلابرلا گفته می شود.

لیفت ابرو با بوتاکس یک روش بدون جراحی است. این کار با لیفت ابروهای سنتی متفاوت است در لیفت ابرو سنتی که نوعی جراحی زیبایی است که شامل برش و برداشتن پوست میشود.

تزریق بوتاکس ابرو

چه کسانی مناسب برای لیفت ابرو با بوتاکس هستند؟

بالا بردن ابرو با بوتاکس برای بزرگسالان در سنین 18 سال و بالاتر توصیه می شود.هم مرد و هم زن با خط اخم متوسط ​​و شدید ممکن است از لیفت ابرو با بوتاکس استفاده کنند.

افرادی که به دنبال تزریق بوتاکس برای خطوط اخم هستند. لیفت ابرو با بوتاکس برای پوست های شل که با سفت کردن عضلات قابل اصلاح است ، بهترین گزینه است. برخی از نامزدها همچنین ممکن است یک بلفاروپلاستی را در همان زمان برای حداکثر کردن  نتایج در اطراف ناحیه چشم در نظر بگیرند.

قبل از انجام این عمل ، ابتدا باید برای مشاوره به پزشک خود مراجعه کنید. در این زمان ،آنها عوراض و خطرات را  ارزیابی می کنند.

در صورت بارداری یا شیردهی ، ممکن است شما کاندید خوبی برای تزریق بوتاکس در لبفت ابرو  نباشید. سموم مورد استفاده در بوتاکس می توانند به نوزادان و جنین های متولد نشده آسیب برساند.

هزینه لیفت ابرو با بوتاکس چند است؟

بالا بردن ابرو با بوتاکس به دو روش انجام می شود: یا براساس تعداد واحدهای مورد استفاده ، یا بر اساس منطقه. برای بالاکشیدن ابرو با تزریق بوتاکس ، پزشک ممکن است از تزریق کمی بیشتر استفاده کند. و ممکن است در هر جلسه هزینه آن بین 600 تا 1400 میلیون تومان باشد.

انتظارات از روش بالا بردن ابرو با بوتاکس چیست

روش بالابردن ابرو با بوتاکس نسبتاً ساده است. ظرف مدت چند دقیقه از در مطب پزشک انجام میشود. اما قبل از شروع ، ابتدا باید مراحل مقدماتی را طی شود. پزشک ممکن است به شما توصیه کند که داروهای رقیق کننده خون و همچنین آنهایی که باعث خونریزی آسان شما می شوند مانند آسپیرین را قطع کنید.

قبل از لیفت ابرو با بوتاکس ، ممکن است پزشک برای کاهش درد از کرم بی حس کننده استفاده کند. ناراحتی هنگام تزریق بسیار کم است.

بالا بردن ابرو تزریق بوتاکس

مدت زمان مشاهده اثر بوتاکس ابرو

هر دو نتیجه و بهبودی از درمان بوتاکس نسبتاً سریع است. این روند فقط چند دقیقه طول می کشد ، و می توانید طی یک هفته نتایج را مشاهده کنید. با این حال ، یک مطالعه در سال 2017 نشان داد که نتایج قابل توجهی تا حدود یک ماه پس از تزریق اولیه ذکر نشده است.

طبق آکادمی پوست و پوست آمریکا (AAD) ، اثر تزریق بوتاکس به طور متوسط ​​حدود سه تا چهار ماه طول می کشد. برخی از درمانها می توانند تا نیم سال دوام داشته باشند.

یکی از دلایلی که بسیاری از افراد بالا بردن ابرو با بوتاکس  را به عمل جراحی ترجیح می دهند به دلیل زمان کوتاه مدت بهبودی است. بعد از انجام عمل ، باید بتوانید به برنامه روزمره خود – حتی کار یا مدرسه بازگردید. با این وجود ، AAD توصیه می کند که حداقل دو ساعت پس از تزریق استراحت کنید.

عوارض بالا بردن ابرو با بوتاکس چیست؟

به طور کلی ، تزریق بوتاکس برای اکثر افراد بی خطر است. با این حال ، خطر عوارض بالا بردن ابرو با بوتاکس نیز وجود دارد. ممکن است در محل تزریق ، قرمزی خفیف ، تورم و کبودی مشاهده شود. طبق گفته AAD ، چنین علائمی در طی یک هفته از بین می رود.

عوارض لیفت ابرو با بوتاکس  شامل موارد زیر است:

  • سردرد
  • درد
  • بی حسی

عوارض جدی بالا بردن ابرو با بوتاکس نادر است. با این حال ، اگر هر یک از موارد زیر را تجربه کردید ، باید فوراً به پزشک خود اطلاع دهید:

  • مشکلات تنفسی
  • افتادگی چشم یا پلک
  • مشکل در خوردن و بلع
  • تغییر گفتار

اگر شما همزمان با تزریق بوتاکس عمل جراحی لیفت ابرو را انجام می دهید ، ممکن است در معرض خطر عوارض جانبی جراحی مانند عفونت باشید.

ایا بالا بردن ابرو با بوتاکس موثر است؟

لیفت بوتاکس ابرو

نتایج لیفت ابرو با بوتاکس تنها ظرف چند روز قابل اجرا است. برای حفظ نتایج ، هر چند ، لازم است پس گذشت چند ماه برای تزریق دوباره وقت بگیرید. هرچه تزریق بیشتری با گذشت زمان انجام شود ، این احتمال وجود دارد که عضلات زیرین ابروها بتوانند کمرنگ شوند و حتی نتایج جوانسازی بهتری به همراه داشته باشند.

نتیجه

لیفت ابرو با بوتاکس می تواند به درمان چین و چروک پویا یا چین و چروک هایی که از حرکت ایجاد می شوند ، مانند موارد بین ابروهای شما کمک کند.

بخاطر داشته باشید که بوتاکس برای رفع خطوط اخم یک راحل دائمی نیست. تکنیک های مناسب مراقبت از پوست می تواند به حفظ ظاهر جوان تر کمک کند.

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا