مادلینگ چهره | روش های متفاوت مادلینگ صورت

در تمام تاریخ جهان و در هر برهه از تاریخ انسان ها تمام سعی خود را کرده اند تا به حداکثر زیبایی ممکن در چهره و بدن برسند. البته استانداردهای زیبایی در هر دوره و زمانی متفاوت بوده است اما این اصل که رسیدن به آن استاندارد زیبایی باعث افزایش اعتماد بنفس فرد و در نتیجه زندگی شادتر خواهد شد اصلی ثابت و پایدار در تمام طول تاریخ بشر بوده است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دنیای پزشکی روش های زیادی برای افزایش زیبایی در جهان ابداع شده که یکی از این روش ها مادلینگ چهره است .

هر کس که از شکل یا تقارن اعضای صورت خود به دلایل متفاوت راضی نیست می تواند از زاویه سازی صورت ( مادلینگ ) استفاده کند که به دو روش جراحی و غیر جراحی ( تحت داروی بی حسی ) انجام می شود .

عمل های جراحی برای مادلینگ و زاویه سازی چهره :

این روش یکی از روش های پر خطر و قدیمی تر است اما نکته مثبت آن تاثیرات بیشتر و طولانی تر است که برای افرادی که نیاز به تغییر زیاد و یا عمده در چهره خود دارند مناسب می باشد .

به طور کلی جراحی مادلینگ چهره برای رساندن زیبایی صورت افراد به استانداردهای زیبایی جهان امروز انجام می شود که شامل داشتن چهره ای با تقارن کامل و ظریف و داشتن پوستی شاداب و بدون چین و چروک است.

نکات مهمی که درباره جراحی مادلینگ و زاویه سازی صورت باید توجه کنید این است که واضحا هزینه و قیمت عمل جراحی برای تقارن بخشیدن به صورت نسبت به روش های بدون بیهوشی بسیار زیادتر است و توسط بیمه نیز به شما بازپرداخت نخواهد شد اما این روش دائم یا با ماندگاری طولانی است و نیازی به تمدید آن در مدت زمان کوتاه نمی باشد .

این هزینه ها شامل هزینه بیمارستان و عمل جراحی، آزمایشات لازم، داروها و همین طور حق الزحمه پزشک معالج و جراح شما و بعضی از هزینه های جانبی است .

روش های متفاوت مادلینگ چهره ( زاویه سازی فک ) :

1 – تزریق کردن ژل در صورت : تزریق ژل روشی موقت و بدون بیهوشی است که ماندگاری بین شش ماه تا سه سال دارد. به طور معمول کاری بی خطر و بدون عارضه است و بزرگترین خطرات مرتبط با آن انتخاب ژل نامناسب و یا انجام عمل توسط پزشک بدون صلاحیت است که باعث خراب شدن عمل مورد نظر و بروز واکنش های زیادی می شود. خطر بالقوه دیگر تزریق ژل واکنش آلرژیک است که پزشک مورد نظر شما قبل از شروع عمل طی یک جلسه مشاوره آلرژی داشتن یا نداشتن شما را بررسی می کند و فقط در صورتی با عمل تزریق ژل موافقت می کند که از بی خطر بودن آن مطمئن شود .

2 – مادلینگ چهره و زاویه سازی آن با استفاده از نخ : این روش معمولا با استفاده از نخ های قابل جذب به پوست انجام می شود که بعد از ورود نخ به پوست و کشیده شدن آن ، پوست صورت محکم تر شده و همین طور با تحریک شدن پوست ، ساخت کلاژن بیشتر می شود و بعد از مدتی نیز این نخ ها جذب صورت شده و پوست به حالت عادی اما زیباتر و درخشان تر برمی گردد که این موضوع اهمیت انتخاب صحیح نخ و پزشک را نشان می دهد. برای اجتناب از هر نوع عوارض سنگین بعد از مادلینگ و زاویه سازی صورت از سابقه و مهارت پزشک و جنس نخ مورد استفاده اطمینان حاصل کنید .

در موارد استثنایی از نخ های نیمه جذبی و غیر جذبی نیز استفاده می شود که این کار بسیار نادر و فقط با تشخیص پزشک است .

3 – مادلینگ چهره از طریق تزریق چربی : این روش به نسبت روش های تزریق فیلرها و ژل بسیار کم خطرتر است چون چربی که پزشک به بدن تزریق می کند متعلق به بدن خود فرد متقاضی است و در نتیجه احتمال پس زده شدن آن و ایجاد مشکل برای بیمار تقریبا به صفر می رسد. البته در این روش هم احتمال عوارض و خطراتی از جمله واکنش های آلرژیک و عفونت وجود دارد که با انتخاب صحیح پزشک و کلینیک دارای سابقه و معتبر می توانید تا حد زیادی چنین ریسک هایی را از بین ببرید .

4 – مادلینگ چهره از طریق تزریق فیلرها : این روش نیز از روش های کم خطر است و متقاضی نیازی به دوره نقاهت ندارد و متقاضی می تواند فورا به زندگی شخصی و روزمره خود برگردد. مثل تمام روش های دیگر که از طریق تزریق انجام می شود انتخاب صحیح پزشک ، کلینیک یا بیمارستان و مواد تزریقی مطمئن بسیار مهم و حیاتی است .

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا