تزریق چربی در صورت در قسمت های مختلفی از صورت می تواند انجام شود در این مقاله به قسمت های مختلفی از بدن که با نزریق ژل می تواند جوان و زیبا شود اشاره می کنیم.

۱ تزریق در صورت :

قسمت­های مختلف صورت که به علت­های مختلفی مثل بی ­آبی، خستگی و فشار بیش از حد کار، افزایش سن و غیره چروک می­شوند و حجم و زیبایی خود را از دست می­دهند را می­توان با تزریق چربی احیا کرد .

تزریق چربی در صورت را می­توان برای صاف کردن از بین بردن چین­های موجود در چهره به کاربرد. از جمله چروک­های موجود در صورت که به کمک تزریق کردن چربی می­توان صاف کرد، خط باقی مانده از لبخند، چروک­های پیشانی و غیره می­توان نام برد .

https://cimaru.ir/what-is-fat-injection-everything-about-fat-injections/
آیا میدانید تزریق چربی چیست؟

۲ تزریق چربی در دست­ها :

با افزایش سن افراد دست­های آن­ها لاغر شده و چربی و در نتیجه حجم خود را از دست می­دهد و این باعث می­شود که تاندون­ها دیده شده و دست­ها جذابیت خود را از دست بدهند. در این مرحله از زندگی اگر دارای بیماری خاصی نباشید می­توانید با تزریق کردن این نوع چربی­ها به دستان خود، زیبایی پیشین آن­ها را بازگردانید .

۳ حجم دادن به سینه و باسن از طریق تزریق چربی :

خیلی از افراد از شکل سینه و باسن خود راضی نیستند و احساس می­کنند که بهتر است آن را تغییر دهند. اغلب این موارد افراد تصمیم به افزایش حجم این قسمت از بدن خود می­گیرند. یکی از عمل­های زیبایی که در این زمان می­تواند برای هدف شما کاندید مناسبی باشد عمل تزریق چربی است .

همان طور که قبلا گفتیم علاوه بر تزریق چربی در صورت ،باید حتما از سلامت جسمانی عمومی خوبی بهره مند باشید تا بتوانید از این نوع عمل زیبایی استفاده کنید. در این مورد به یاد داشته باشید که پوست سینه نباید کشیده شده یا ضعیف باشد تا بتواند شکل مناسبی به خود بگیرد از طرفی این عمل بیشتر مناسب کسانی است که به صورت طبیعی سینه­های مساوی ندارند یا به دلیل انجام ایمپلنت در گذشته نیاز به ترمیم سینه­ها و فرم دهی مجدد آن­ها را دارند و یا حتی به دلیل انواع بیماری مثل سرطان مشکلی در سینه آن­ها وجود دارد .

به یاد داشته باشید در عمل زیبایی تزریق چربی به سینه نمی­توان انتظار داشت تا حجم سینه­ها به مقدار زیادی تغییر کند پس اگر به دنبال تغییرات عمده در سینه خود هستید بهتر است روش دیگری را امتحان کنید .

توجه : به دلیل این که سینه و باسن حجم زیادی داشته و ترمیم آن­ها بیشتر از صورت و دست طول می­کشد، به تعداد جلساتی بیشتر از یکی نیاز دارید تا بتوانید عمل زیبایی تزریق چربی روی سینه و باسن را انجام دهید .

هزینه ­های لازم برای تزریق کردن چربی به قسمت­های مختلف بدن :

مخارج این نوع عمل با توجه به بیمارستان ، امکانات و دستگاه­های مورد استفاده، پزشک جراح و همین طور مهارت و سابقه­ی آن پزشک متفاوت است اما به طور کلی در کشور ما پزشکان متخصص قیمت عمل زیبایی تزریق چربی را بین سه میلیون تومان تا پنج میلیون تومان تخمین می­زنند.

ممکن است نسبت به این تفاوت قیمت­ها گیج شوید اما به یاد داشته باشید تزریق چربی در صورت و سایر قسمت های بدن کاری تخصصی است و با توجه به زیاد یا کم بودن مهارت پزشک و تجربه کاری او و همین طور با توجه به میزان اثر بخشی و کیفیت دستگاه­های مورد استفاده اثر آن بهتر و طولانی­تر می­شود .

معایب تزریق کردن چربی به قسمت­های مختلف بدن :

در قسمت­های قبل به مزایای زیاد انجام عمل زیبایی تزریق چربی در صورت وبدن به بدن صحبت کردیم و چند تا از این مزایا مثل کم خطرتر بودن، ماندگارتر بودن و آسان­تر بودن این عمل را نام بردیم .

در این قسمت از مقاله تصمیم داریم تا توجه شما را به جنبه­ های منفی این عمل جلب کنیم. البته فواید و مزایای این عمل بیشتر و ریسک خطای آن بسیار کم است اما ما وظیفه خود دانستیم تا به شما کاربر عزیز در مورد این معایب و ریسک­های احتمالی گزارش دهیم .

اول : یکی از معایب عمل زیبایی تزریق چربی به بدن، زمان زیادی است که برای بهبود پیدا کردن نیاز دارید .

بعد از این عمل حداقل یک یا دو هفته باید استراحت مطلق داشته باشید و تا حد ممکن از خانه خارج نشده و فعالیت نکنید و همین طور تا یک یا دو ماه نیز اجازه انجام ورزش سنگین و یا حتی آرایش زیاد ندارید و احتمالا زندگی روزمره شما دچار اختلال خواهد شد اما اگر از قبل برای این دوره برنامه ریزی کنید دچار مشکل نخواهید شد .

https://cimaru.ir/fat-injection-and-how-to-do-it-important-steps-in-fat-injection/
تزریق چربی در صورت چطوری صورت می گیرد

Comments are closed.