انتقال چربی به صورت برای درمان چین و چروک ها و جوانسازی پوست

انتقال چربی به صورت


انتقال چربی : در حالی که بسیاری از افراد خطوط و چین و چروک را نشانه های برجسته ظاهر پیری می دانند ، کاهش حجم صورت به طور فزاینده ای به عنوان یک جز مهم در پیری صورت شناخته می شود. صورت گرد و پر ، به طور کلی چهره ای جوان و دارای پوستی صاف و کشیده است. با افزایش سن ، این حجم شروع به آتروفی می کند و منجر به افتادگی بافت ها ، فرورفتگی صورت و ایجاد خطوط و چین و چروک در پوست می شود.

انتقال چربی صورت ، که به آن تزریق چربی یا میکرو پیوند چربی نیز گفته می شود ، یک روش زیبایی کم تهاجمی است که در آن چربی از بدن شما برداشت می شود تا دوباره به صورت شما تزریق شود. انتقال چربی می تواند به طور چشمگیری پری صورت را افزایش دهد ، خطوط عمیق و چین های شما را پر کند و خطوط کم عمق ایجاد کند. برخلاف بسیاری از داروهای تزریقی و تزریق ژل در پوست ، انتقال چربی صورت یک گزینه کاملاً طبیعی و بی خطر برای این روش های درمانی است که راه حل دائمی تری برای حجم دهی پوست به بیماران ارائه می دهد. اگر روش های جوان سازی صورت را در نظر گرفته اید اما می خواهید نتایج طولانی تری نسبت به درمان های تزریقی ارائه دهید ، انتقال چربی صورت می تواند به شما کمک کند تا برای سالهای سال ، سیری طبیعی و جوان را به صورت خود بازگرداند.

چه کسی کاندیدای مناسب انتقال چربی صورت است؟
انتقال چربی صورت یک راه حل ایده آل برای مردان و زنانی است که به دلیل افزایش سن یا بیماری دچار کاهش حجم صورت شده اند. از آنجا که انتقال چربی از چربی بدن شما برای جمع شدن مناطق فرو رفته استفاده می کند ، بنابراین باید چربی مناسبی روی بدن خود داشته باشید تا بتوانید از این روش استفاده کنید. قسمت های مشترک اهدا کننده برای انتقال چربی صورت شامل شکم ، پهلوهای پهلو ، پشت یا ران است. چربی برداشت شده ممکن است برای هدف قرار دادن بسیاری از نگرانی های پیری صورت ، از جمله:

  • حفره زدن در اطراف حفره های چشم
  • گونه های صاف و آویزان
  • پوست شل اطراف خط فک (جغدها)
  • نازک شدن لب ها با تعریف کمتر
  • چین و چروک از گوشه های بینی تا دهان (بینی)
  • خطوط از گوشه های دهان تا چانه (ماریوت)
  • چین و چروک های عمیق

در حالی که بیماران معمولاً از انتقال چربی صورت برای رفع نگرانی های ظاهری اسکلتی و پیر استفاده می کنند ، از تزریق چربی نیز ممکن است برای رفع مشکلات بی نظمی صورت استفاده شود. انتقال چربی صورت می تواند عدم تقارن صورت را اصلاح کند ، جای زخم یا فرورفتگی را پر کند یا زیبایی را به چانه و خط فک برگرداند. در حین مشاوره شما ، جراح پلاستیک دارای تاییدیه دو تخته ، دکتر هانا کیم نگرانی ها و اهداف زیبایی شناسی شما را به دقت ارزیابی می کند تا تعیین کند که آیا انتقال چربی صورت برای شما مناسب است یا خیر.

انتقال چربی صورت چگونه انجام می شود؟
انتقال چربی صورت یک روش ساده سه مرحله ای است که شامل استخراج چربی از یک ناحیه از بدن ، پردازش آن و سپس تزریق چربی مناسب به طور مستقیم در مناطق مورد نظر شما می باشد. در بیشتر موارد ، فقط بیهوشی موضعی همراه با آرام بخشی برای این روش سرپایی با حداقل تهاجم مورد نیاز است. اگر هیچ روش دیگری انجام نشود ، اکثر بیماران بسته به تعداد مناطق مورد نظر می توانند انتظار داشته باشند که این روش در حدود دو ساعت یا کمتر به پایان برسد.

مقالات مرتبط


تزریق چربی چیست ؟ همه چیز در مورد تزریق چربی

تزریق چربی و نحوه انجام آن، مراحل مهم در تزریق چربی

در چه نقاط و نواحی از بدن می توان از تزریق چربی استفاده کرد؟

 

فرآیند انتقال چربی شما با لیپوساکشن شروع می شود تا مقداری چربی اضافی از محلمورد نظر تعیین شده شما خارج شود. یک برش کوچک برای قرار دادن یک ابزار توخالی نازک ، معروف به یک کانول ایجاد خواهد شد ، که برای تخلیه و جمع آوری چربی به خلا متصل می شود. در مرحله بعد ، سلولهای چربی استخراج شده درون سانتریفیوژ قرار می گیرند و با سرعت زیاد می چرخند تا چربی زنده را از ناخالصی و سلولهای چربی آسیب دیده جدا کنند. سپس چربی خالص شده به سرنگ های کوچک منتقل می شود تا از آن برای تزریق صورت استفاده شود.

سرانجام ، فرآیند انتقال چربی با تزریق سلولهای چربی تصفیه شده شما در مناطق هدف صورت شما برای بازیابی حجم و تعریف کامل می شود. صورت شما ممکن است با بی حسی موضعی بی حس شود تا راحتی شما در طول دوره تزریق درمان تضمین شود. دکتر کیم خواهد کرد تا سلولهای چربی شما را به چندین قسمت و اعماق صورت شما تزریق کند تا به نتایج زیبایی مورد نظر شما برسد.

بازیابی چربی صورت
مدت زمان بهبودی شما بعد از انتقال چربی صورت معمولاً به مقدار چربی گرفته شده در طی دوره لیپوساکشن مربوط به درمان بستگی خواهد داشت – اگرچه زمان خرابی معمولاً کم است. اکثر بیماران می توانند انتظار داشته باشند که فعالیت های عادی خود را طی پنج تا هفت روز پس از عمل خود از سر بگیرند. به احتمال زیاد در ناحیه اهدا کننده درمان و همچنین محل تزریق صورت ، کمی تورم ، کبودی و ناراحتی خواهید داشت. تورم باقیمانده به طور کلی طی چند روز فروکش می کند و هرگونه ناراحتی با داروهای ضد درد به راحتی قابل کنترل است. با رعایت دستورالعمل های پزشک بعد از عمل ، می توانید بقای سلول های چربی منتقل شده را به حداکثر برسانید و روند موفقیت آمیز بهبود را تضمین کنید.

https://cimaru.ir/lip-gel-injection-and-observing-the-important-points-before-or-after-lip-lip-injection/

انتظارات مورد نظر از تزریق چربی در صورت
نتایج حاصل از انتقال چربی صورت بلافاصله با جلوه و انعطاف بیشتر صورت آشکار خواهد شد. از آنجا که فقط حدود 50 درصد یا کمتر از چربی منتقل شده شما در محل جدید زنده می ماند ، ممکن است صورت شما در چند ماه اول پس از عمل پرتر به نظر برسد. در طی چند ماه اول ، بخشی از چربی تزریق شده توسط بدن مجدداً جذب بدن می شود تا نتایج مطلوب درمان شما را نشان دهد.

برخلاف پرکننده های پوستی و مواد تزریقی ، نتایجی که با انتقال چربی صورت بدست می آورید دائمی خواهد بود و به نگهداری مداوم نیاز نخواهد داشت. تا زمانی که وزن ثابتی و سالم داشته باشید ، سلولهای چربی منتقل شده باید به طور نامحدود زنده بمانند. بیماران می توانند چهره ای گرد ، نرم و جوان تر داشته باشند که سال ها ادامه یابد.
اگر صورت شما سیری جوانی خود را از دست داده و اکنون مملو از چین و چروک ، چین و چروک و نواحی گود شده است ، انتقال چربی صورت یک محلول طبیعی و ماندگار است که حجم را به صورت شما باز می گرداند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتقال چربی صورت و اینکه آیا روش صحیحی برای شما و اهداف شما است یا خیر ، با پزشکان مجرب کلینیک سیمارو قرار مشاوره بگیرید.

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا