لیزر صورت | 5 روش درمانی برتر لبزر برای جوانسازی پوست صورت

لیزر صورت : ظاهر شدن پوست با لیزر یکی از بهترین راه ها برای رفع بسیاری از شایع ترین نگرانی های پوستی است ، از جمله لکه های آفتاب ، لکه های پیری ، چین و چروک ها ، قرمزی ، جوش های آکنه و حتی خود آکنه است. موثر بودن لیزر برای درمان این نگرانی های پوستی ثایت شده است، اما دانستن اینکه کدام یک مناسب پوست شما است می تواند گیج کننده باشد. در حالی که در نهایت درمان صحیح پس از مشورت با ارائه دهنده پوست شما مشخص می شود ، در اینجا نگاهی به لیزرهای برتر صورت می اندازیم.

لیزر جنسیس
لیزر جنسیس به عنوان یکی از بهترین روش های زیبایی درکمترین زمان شناخته می شود ، زیرا فقط 15 دقیقه طول می کشد. این جوانساز فوق العاده صورت با استفاده از طول موج 1064 نانومتر به آرامی درم را گرم می کند و از هرگونه قرمزی بر روی پوست دوری میکند ، و این برای افرادی که مبتلا به زخم آکنه هستند عالی است. لیزر جنسیس همچنین تولید کلاژن را برای از بین بردن خطوط ریز و چین و چروک تقویت کرده و درخشش زیبایی به چهره می بخشد.

برای از بین بردن جای زخم های آکنه

زخم های آکنه یک یادآوری کننده چهره است که در مورد حملات آکنه ناخوشایند است. جوش ها به اندازه کافی بد هستند ، اما هنگامی که زخم از آنها ایجاد می شود ، صورت شما را بیشتر تحت تحت خود قرار می دهند. پنهان کردن جای زخم های آکنه بسیار دشوار است و می تواند جذابت های صورتاز چشم های قهوه ای زیبا یا لب های پر آبدار در خطر قرار دهد. این لیزر صورت برای اسکارهای عمیق آکنه – از نوع حفره ای و پوشاندن آن غیرممکن است. این نوع لیزر برای صورت سوراخهای ریز و درشتی را به عمیق ترین لایه پوست فرو می برد تا رشد کلاژن را بازسازی کرده و مناطق از دست رفتن بافت به دلیل زخم های آکنه را پر کند.

لیزر صورت و رگ های شکسته

هنگامی که می خواهید رگهای خونی شکسته و مویرگهای شکسته را از صورت خود بیرون پاک کنید ، به لیزر رنگی پالسی و لیزر عروقی اعتماد کنید. خبر خوب این است که لیزرهای رنگی ضربان دار نیازی به هیچگونه مدیریت درد ندارند و زمان خرابی آنها صفر است. این نوع لیزرها با استفاده از نور زرد پوست را بسیار ملایم گرم کرده و رگ های خونی را از بین می برند ، در حالی که پوست اطراف را دست نخورده باقی می گذارند.

https://cimaru.ir/laser-scar-treatment-what-do-you-know-about-laser-treatment-instead-of-scars/

لیفت صورت
Fraxel Laser که احتمالاً در فرهنگ پاپ بیشتر به عنوان لیزر ابتدایی کیم کارداشیان شناخته می شود ، یک نیروگاه جدی در گروه جوان سازی چهره است. بهترین ابزار برای از بین بردن چین و چروک ، درمان پای کلاغ ، از بین بردن آسیب های خورشید و جوان سازی کلی پوست ، لیزر صورت Fraxel Repair است. بله ، زمان خرابی فراکسل وجود دارد ، اما بعد از چند روز که به نظر می رسد آفتاب سوختگی دارید ، پوست شما 10 سال جوان تر ، سفت و کاملاً تازه به نظر می رسد.

برای از بین بردن آسیب های خورشید
لکه های قهوه ای ناشی از آفتاب راهی برای از بین بردن یک چهره زیبا است. ما در مورد ضرب و شتم زیبا از کک و مک صحبت نمی کنیم ، اما آن علائم دندانه دار رنگدانه ای است که خورشید با پوست شما راه دارد. ما عاشق لیزر صورت IPL (معروف به لیزر عکس ) هستیم تا واقعاً از شر این مکنده ها خلاص شویم. این ملانین را در لکه های تاریک هدف قرار می دهد. پس از چند روز آنها پوسته پوسته می شوند و چهره ای کاملاً یکدست و زیبا را نشان می دهند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا