مزوتراپی صورت

مزوتراپی صورت در بین موفق ترین روشهای زیبایی پوست و سفت کننده پوست دارای شهرت شایسته ای است که امروزه علم پزشکی زیبایی ارائه کرده است ،مزوتراپی معروف به معکوس کردن علائم مشهود پیری ، ناشی از عوامل خارجی مانند قرار گرفتن در معرض آفتاب ، آلودگی ، عوامل سبک زندگی و استرس است.

به جای انجام روش هایی مانند جراحی با چندین هفته برای بهبودی و زخم ، درمان مزوتراپی صورت می تواند بدون  جراحی  یا عوارض بیهوشی ، نتایج قابل مقایسه ای بدست آورد. علاوه بر این ، بسته به راه حل مورد استفاده برای اجرای مزوتراپی ، درمان مزوتراپی صورت (شامل محلولهای اسید هیالورونیک و ویتامین) و درمان صورت با فاکتورهای رشد اتولوگ (با استفاده از فاکتورهای رشد غنی شده ناشی از خون بیمار) تقسیم می شود.

مزوتراپی صورت | نتایج

برای نتایج مطلوب در پوست ، مزوتراپی با بسیاری از روشهای ضد پیری و جوانسازی پوست دیگر مانند:

 • لیزر پوست
 • تزریق نوروتوکسین
 • تزریق ژل اسید هیالورونیک
 • الماس میکرودرم ابریژن
مزوتراپی برای ازبین بردن لکه ها صورت

قابل استفاده است .اثرات مزوتراپی صورت (از طریق تزریق یا میکرو سوزن از DermaPen) فوری و به تدریج بهتر می شوند زیرا پوست شما باعث تولید کلاژن و الاستین جدید می شود.

در حالی که تعداد جلسات مورد نیاز برای  افراد مختلف  متفاوت است ، در بیشتر موارد روند ۴-۶ جلسه انجام می شود که در فواصل ۱۵-۲۰ روزه انجام می شود. پس از دوره درمانی ۳ ماهه اولیه ، ممکن است فاصله بین جلسات را تا ۲-۶ ماه افزایش دهد.

درمان مزوتراپی صورت شامل تزریق غیر تهاجمی transdermal از یک راه حل غنی از اسید هیالورونیک اسید ، ویتامین ، آنزیم و آمینو اسید در پوست است. که درنهایت مزوتراپی صورت با جوانسازی پوست همراه است

در طب آرایشی آرایشی و بهداشتی ، درمان مزوتراپی صورت می تواند از طریق دو روش مختلف ، با تزریق منظم سوزن یا با استفاده از میکرو سوزن چسبناک ، انجام شود. در طی درمان با حداقل تهاجم میکروپن سوزن DermaPen ، از وسیله ای پوشیده از سوزن های ریز استفاده می شود که می تواند باعث ایجاد “میکرو آسیب” شود که باعث افزایش تولید کلاژن می شود و به مواد با ارزش کمک می کند تا در تزریق مزوتراپی به عمق مورد نظر برسند.

مزوتراپی صورت و نواحی که مزوتراپی برای آنها کاربرد دارد

مزایا مزوتراپی صورت

به دلیل ایمنی و اثربخشی مزوتراپی برای همه انواع پوست مناسب است و بیشتر در موارد زیر استفاده می شود:

 • صورت
 • چشم ها
 • گردن
 • دست ها

مزایا مزوتراپی صورت:

 • ضد پیری با رفع خطوط صورت
 • جلوگیری از ایجاد چین و چروک جدید
 • بهبود دایره های تیره و چروک های چشم
 • پوستی روشن و سالم
 • ایجاد پوست محکم و سفت

سوالات رایج در مورد مزوتراپی صورت

سوال:

مزوتراپی صورت  چقدر طول میکشد؟

پاسخ:

برای کاهش درد از بی حسی موضعی حدود ۳۰ دقیقه قبل از درمان استفاده می شود. درمان مزوتراپی خود بین ۳۰-۶۰ دقیقه طول می کشد.

سوال:

با مزوتراپی صورت چه شرایط پوستی قابل درمان است؟

پاسخ:

تزریق مزوتراپی می تواند مجموعه ای از شرایط پوستی مانند پیری پوست ، خطوط سطحی و چین و چروک ، زیر ناحیه چشم ، ریزش مو ، نازک شدن مو را درمان کند.

 سوال:

آیا مزوتراپی صورت آسیبی به همرا دارد؟

پاسخ:

خیر

ما تقریبا ۳۰ دقیقه قبل از درمان مزوتراپی از بی حسی موضعی استفاده می کنیم تا دچار درد و ناراحتی نشوید.

سوال:

فرایند مزوتراپی چقدر طول میکشد؟

پاسخ:

قبل از درمان کرم بی حسی موضعی به مدت ۳۰-۴۰ دقیقه استفاده می شود. زمان درمان مزوتراپی ممکن است متفاوت باشد و به اندازه ناحیه تحت درمان بستگی دارد و بین ۲۰-۴۵ دقیقه متغیر است.

سوال:

هزینه مزوتراپی چقدر است؟

پاسخ:

هزینه مزوتراپی متفاوت است و بستگی به اندازه منطقه تحت درمان و میزان محصول مورد استفاده دارد. قیمت گذاری از ۵۰۰ هزار تومان یورو برای هر درمان شروع می شود.

سوال:

چه کسی می تواند درمان مزوتراپی  صورت را انجام دهد؟

پاسخ:

از آنجا که مزوتراپی یک روش درمانی پوستی است ، باید توسط پزشک معالج انجام شود.

سوال:

عوارض مزوتراپی صورت چیست؟

پاسخ:

توصیه می شود بعد از معالجه مزوتراپی شما میزانی از تورم سطحی را تجربه خواهید کرد که طی ۲۴-۴۸ ساعت برطرف می شود. اگرچه نادر است ، عوارض جانبی احتمالی دیگر ممکن است ظاهر برخی علائم سوزن کوچک باشد که همچنین طی چند روز برطرف می شود. درمان در اطراف ناحیه چشم ممکن است مدت بیشتری طول بکشد – احتمالاً ۵-۷ روز.

مزوتراپی و بهبود لکه ها

سوال:

چه مدت نتایج مزوتراپی صورت به طول خواهد انجامید؟

پاسخ:

برای نتیجه مطلوب ، یک دوره از ۴-۶ درمان مزوتراپی را توصیه می کنیم. پس از اتمام دوره توصیه شده ، نتایج می تواند از ۱۲-۱۸ ماه به طول انجامد

سوال:

آیا می توانم سایر درمان های ضد پیری را با مزوتراپی ترکیب کنم؟

پاسخ:

از مزوتراپی می توان با دیگر روش های جوانسازی پوست  مانند جوانسازی با لیزر ، تزریق ضد چروک و پلاسمای غنی پلاکت (PRP) استفاده کرد. ما به طور معمول به مشتریان خود توصیه می کنیم برای بهترین نتیجه فواصل ۲-۳ هفته ای را بین معالجه مزوتراپی بگذارند.

.

برچسب ها :

Comments are closed.