تزریق چربی زیر چشم یک روش عالی برای روشن تر ، پرتر و جوانتر نشان دادن ناحیه زیر چشم هستند. آنها حتی می توانند سایه های سرسخت را کم رنگ کنند تا ظاهری آرام داشته باشید. اما با وجود انواع فیلر های زیر چشم مختلف ، از کجا می دانید کدام یک بهتر است؟

پزشکان ما ترجیح می دهند هنگام معالجه با افراد زیر ، از ژل رستیلن استفاده کند. از نظر آنها ، نتایج صاف و طولانی مدت را فراهم می کند – بدون هیچ یک از مواردی که برخی دیگر از مواد تزریق می توانند ایجاد کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در موردتزریق چربی زیر چشم ، به مطالعه ادامه دهید.

جوانب مثبت و منفی تزریق چربی زیر چشم


رستیلن گزینه مناسبی برای اصلاح کاهش حجم وابسته به سن زیر چشم است. کاهش حجم می تواند سایه یا دایره تاریکی را در ناحیه پارگی ایجاد کند. بازیابی جوانی زیر چشم مانند رستیلن نتیجه ای کاملاً روان و روشن ایجاد می کند.

تعادل بلوترو در زیر چشم نیز کاملاً خوب عمل می کند. با این حال ، نتایج به اندازه رستیلن قابل توجه نیستند و مطمئناً ماندگاری بالایی ندارند. همچنین تزریق چربی زیر چشم با ژل بلوترو در هنگام درمان گودال های اشک آور نتیجه راحت تر حاصل می شود ، اما در دستان باتجربه ، رستیلن به احتمال زیاد نتیجه بهتر و طولانی تر خواهد داد.

ژل ژوویدرم ماده پر کننده خوبی برای افراد زیر نیست. این می تواند باعث ایجاد تورم مزمن شود و اثراتی را ایجاد کند. ، این اثرات جایی است که ژل تزریق پوستی خاصی به دلیل قرارگیری سطحی و شکست نور در زیر پوست به رنگ آبی ظاهر می شوند.

چه مدت طولانی تر است؟
ژل هیالورونیک اسید باید بسته به سرعت متابولیزه و نوع ژل مورد استفاده بین شش ماه تا کمی بیشتر از یک سال دوام داشته باشد. ژل با گذشت زمان به آرامی حل می شود. اگر به هر دلیلی می خواهید پس از اتمام عمل پر کردن سریع محلول کنید ، می توانید از پزشک خود در مورد هیالورونیداز ، آنزیمی که مواد پرکننده اسید هیالورونیک را تجزیه می کند ، سوال کنید.

خطرات چیست؟
مانند هر روش تزریق ، مطمئن شوید که ارائه دهنده خدمات شما یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک دارای تجربه در زمینه تزریق چربی زیر چشم است. پرکننده باید کاملاً عمیق قرار داده شود ، نه سطحی ، بنابراین در زیر پوست ظریف زیر چشم خیلی پف کرده و قابل مشاهده نیست. کبودی در این ناحیه معمول است (اگر تا به حال چشم سیاهی داشته اید ، می دانید چرا) ، اما باید در حدود یک یا دو هفته طول بکشد. اگر شما مستعد کبودی هستید یا در حال حاضر رقیق کننده خون یا از روغن ماهی استفاده می کنید ، درمان آرنیکا ممکن است به حداقل رساندن کبودی کمک کند.

آیا راه های دیگری برای کاهش کیست های تاریک وجود دارد؟
اگر تیرگی شما در نتیجه سایه های ایجاد شده در اثر گودی زیر چشم شما نباشد ، ممکن است تزریق چربی زیر چشم مشکلی را حل نکند. سیاهی تیرگی که عمدتاً ژنتیکی است ، همچنین می تواند ناشی از کمبود آب بدن ، کمبود خواب ، رنگدانه های اضافی و رگ های خونی باشد. می توانید کرم های دور چشم با رتینول و / یا ویتامین C و K را امتحان کنید تا به گردش سلول و رنگدانه کمک کند. لیزر همچنین می تواند از تاریکی زیر چشم بکاهد ، به خصوص اگر ناشی از رگ های خونی باشد. متخصص پوست می تواند با تعیین علت اصلی سیاهی حلقه شما بهترین روش را تعیین کند.

تزریق فیلر زیر چشم

گرفتن نتایج خوب از تزریق چربی زیر چشم
انتخاب یک ژل مناسب برای افراد کلیدی برای به دست آوردن یک نتیجه خوب است. با این حال ، این تنها عاملی نیست که بر نتیجه شما تأثیر می گذارد. عوامل دیگر عبارتند از:

۱-عمق قرار دادن ژل. به طور کلی ، پزشک ترجیح می دهد فیلر را در عمق قرار دهد. تا با قابل مشاهده بودن ژل کمتر روبه رو شود که منجر به نتیجه ای نرمتر می شود.

۲-استفاده از میکرو کانولا. تزریق فیلر به جای سوزن سنتی با میکرو کانولا ، تورم ، کبودی و ضربه به پوست ظریف زیر چشم را به حداقل می رساند. همچنین ایمنی تزریق را بهبود می بخشد.

۳-تجربه انژکتور. کسی که این روش های درمانی را روزانه انجام می دهد نتیجه بهتری نسبت به فردی که فقط به صورت گهگاه این نوع درمان را انجام می دهد ، ارائه می دهد.

برنامه مشاوره تزریق چربی زیر چشم
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین ظاهر خود با کمک مواد تزریق زیر چشم ، برای مشاوره با ما تماس بگیرید، همچنین می توانید نمونه کارهای مارا در شبکه اجتماعی اینستاگرام ببینید.

https://cimaru.ir/filler-under-the-eyes-9-things-you-need-to-know-before-injecting-filler-under-the-eyes/

Comments are closed.