پس از سالها پرسیدن از متخصصان پوست و جراحان در مورد زیبایی چشم ، فهمیدم که موثرترین گزینه تزریق فیلر زیر چشم است و سایه های تاریک را پخش کنید. حتی جراحی هم گزینه مناسبی نمی باشد.

یافتن یک پزشک معتبر و با تجربه برای تزریق فیلر زیر چشم یکی از مهم ترین موارد است که باید به آن دقت کافی شود. این یک روش درمانی ایده آل برای هر کس نیست ، و فقط بایک تزریق موثر نیست. در این اینجا به ۹ نکته مهم قبل از فیلر زیر چشم اشاره شده است.

۱-بفهمید چه موقع فیلر زیر چشم کار می کند
اکثر افرادی متقاضی فیلر زیر چشم ، از حجم زیر چشم خود ناراضی هستند. از بین رفتن حجم زیر چشم شما بهترین چیزی است که تزریق فیلر برای آن مفید است ، اما در برخی موارد می تواند از آن برای درمان کیسه های پف دار استفاده شود (معروف به تخلیه چربی مداری است). آنچه فیلر زیر چشم به شمادر رفع آن کمک نمی کند رنگدانه است. اگر تیرگی های شما در واقع به دلیل رنگدانه تیره رنگ پوست شما ایجاد می شود ، تزریق فیلر فقط آنها را برجسته می کند.

۲-ایا فیلر چشم ایمن است
مواد تزریق پوستی توسط FDA تأیید شده است که فقط در گونه ها ، لب ها ، چین های بینی و دست ها استفاده می شود – اما پزشکان اغلب از تزریقات به روش هایدیگر به عنوان برچسب استفاده می کنند. فقط اینكه چیزی مورد تایید FDA نیست ، به این معنی نیست كه وقتی توسط یك متخصص انجام شود خطرناك است.ما از همان محصولاتی که FDA برای سایر مناطق صورت تأیید شده استفاده می کنیم و آنها را به روش دقیق قرار می دهیم. فقط این مطالعات هنوز انجام نشده است تا مهر تأیید زده شود. اشک همان خطر لب را در شما ایجاد می کند ، هرچند کمتر در مورد آن صحبت می شود. این اتفاق زمانی رخ می دهد که یک تأمین کننده به طور تصادفی به یک رگ تزریق کرده و باعث مرگ زودرس سلول ها شود.

تزریق فیلر زیر چشم

۳-به مرکز درمانی معتبر مراجعه کنید
تمام لایه برداری های شیمیایی و لیزر موهای زائد را نباید در یک مرکز دریافت کنید ،و لطفا اجازه ندهید هر کسی که یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک دارای مجوز ، فیلر زیر چشم را انجام دهد. زیر در برخی از مراکز از مواد تزریق بی کیفیت استفاده می شود که انتظاراتی که فرد دارد را برآورده نمیکند.

۴-مطمئن شوید که از ژل اسید هیالورونیک اسفتاده می شود.
اکثر پزشکان از فیلر پوستی اسید هیالورونیک برای افرادا استفاده می کنند ، به خصوص اگر اولین بار برای بیمار باشد. ارزش این را دارد که در هنگام مشاوره خود سوال کنید تا مطمئن شوید. سود این است که این ماده به راحتی با هیالورونیداز (آنزیمی که قبلاً در بدن ما یافت شده است) حل می شود در صورتی که نتایج را دوست نداشته باشید یا بخواهید آن را لمس کنید.

۵-پرکننده دائمی نیست ، اما در زیر چشمان شما ماندگاری بیشتری دارد.
هیچ پاسخی قطعی برای این سوال وجود ندارد که مواد تزریقی چه مدت دوام می آورند. جذب فیلر زیر چشم در افراد مختلف متفاوت است. طبق تجربه بوتاکس سه ماه در پیشانی دوام دارد و تزریق فیلر گونه شش تا هفت ماه طول می کشد. از آنجا که گودی زیر چسم محل جابجایی زیادی نیست (برخلاف لب ها یا پیشانی) ، بدن شما مدت بیشتری طول می کشد تا اسید هیالورونیک را حل کند. این بدان معنی است که نتایج شما باید معمولاً بین یک تا دو سال طول بکشد.

۶- درد سوزن اطراف چشم به همان اندازه که انتظار دارید ناراحت کننده نیست.
تزریق فیلر زیر چشم آنچنان که از اسمش می اید درد ناک نیست و خیلی صدمه نمی زند ، اما احساس فشار یافتن چیزی ضخیم به لایه های عمیق باعث ضعف می شود. (نکته مثبت: قبل از قرار ملاقات یک نوشیدنی شیرین بخورید و برای بعد از آن میان وعده ای در کیف خود حمل کنید.) خبر خوب این است که فیلر زیر چشم به مولکول های نازک تری از آنچه در گونه های شما استفاده می شود نیاز دارد ، بنابراین فشار سنگینی را احساس نمی شود .درد کم است و فقط چند ثانیه طول می کشد ، بنابراین چالش اصلی این است که فقط خونسردی خود را حفظ کنید.

۷-ایا عوارض بلافاصله قابل مشاهده است
بعد از تزریق فیلر زیر چشم نیازی به استراحت طولانی مدت تیست. حتی می توانید همانند لحظه خروج از مطب دکتر به زندگی عادی خود ادامه دهید. بهتر است زیر چشم را با یک کانول نوک صاف (به جای سوزن) تزریق کند زیرا برای رسیدن به تمام نواحی زیر پوست فقط به یک نقطه ورود نیاز دارد. این خطر کبودی ، تورم و عوارض عروقی را کاهش می دهد ، اما همیشه این احتمال وجود دارد که پس از ۴۸ ساعت تورم یا کبودی جزئی داشته باشید. اگر نگران هستید ، دو روز قبل از نوشیدن الکل و مصرف NSAID خودداری کنید و از دکتر خود بخواهید پوست شما را قبل و بعد یخ بزند.

۸-ایا یک جلسه تزریق فیلر کافی است
زیر چشم رایج ترین مکان برای تغییر دادن سریع است. هر کس که اولین بار از تزریق فیلر زیر چشم استفاده می کند ، از او می خواهیم که دو هفته دیگر برگردد تا بتوانم آن را ببرسی کنیم. این ممکن است به معنای اضافه کردن باشد چند قطره پرکننده دیگر یا استفاده از کمی هیالورونیداز برای صاف کردن هرگونه پف کوچک باشد.

فیلر چشم

۹-هزینه زیادی نیاز ندارید
قیمت ها از پزشك به پزشك و موقعیت جغرافیایی متفاوت است ، اما در یك شهر بزرگ ، تصور می شود كه این روش حداقل یک قیمت عالی را برای شما به ارمغان بیاورد. افرادی که دارای حفره های خیلی عمیق نیستند می توانند از یک سرنگ تزریق فیلرزیر چشم، بین هر چشم استفاده کنند ، در حالی که افرادی که دارای حفره قابل توجه هستند ممکن است به یک سرنگ کامل در هر طرف نیاز داشته باشند که هزینه را افزایش می دهد.

فیلر زیر چشم به اندازه انواع دیگر تزریق فیلر ها قابل توجه نیست (لبها یا گونه ها ) ، بنابراین انتظار محبوبیت زیر برای آن نیست .

Comments are closed.