تزریق ژل در چانه و داشتن صورت زیباتر

تزریق ژل در چانه

چانه فرد می تواند تأثیرات عمیقی بر ظاهر کلی او داشته باشد. چهره ای V شکل ، معمولاً با زیبایی و ظرافت همراه است ،و  ظاهری ایده آل برای افراد است.

یک چانه کوتاه و پهن به احتمال زیاد زیبایی صورت را میگیرد و از طرف دیگر یک چانه باریک. جذابیت خاصی به صورت می دهد. اگر به دنبال این باشید که چانه خود را بدون خطرات و هزینه های ناخواسته تغییر شکل دهید. خوشبختانه این کار امکان پذیر است. پیشرفت های فنی در زمینه های زیبایی شناسی پزشکی این امکان را به وجود آورده است که بتوانید شکل و طول چانه خود را اصلاح کنید ، بدون اینکه زیر تیغ جراحی بروید. تزریق ژل در چانه یکی از این روشهاست.

استفاده از ژل تزریق هیالورونیک اسید یک روش بدون جراحی و سریع است تا هم هم قسمت های صورت  و هم جلوی چانه خود را اصلاح کنید.

استفاده از تزریق ژل در چانه یک روش رایج در ایران است ، تزریق ژل در چانه یکی از امن ترین راه ها برای دستیابی سریع و آسان به یک چانه جذاب است. اسید هیالورونیک موجود در ژل تزریق چانه بخشی است که ممکن است به طور طبیعی در مفاصل بدن ، چشم ها ، پوست و قسمت های مختلف بدن شما پیدا شود. بنابراین روش با اطمینان با برگشت مواد پرکننده تزریق شده یا مکانیسم های تجزیه طبیعی بدن شما به مرور زمان قابل برگشت است.

در حالی که ژل تزریق چانه ، مانند اکثر روشهای دیگر ، نتیجه ای حاصل نمی کند که دائمی باشد ، ریسک کمی دارد ، نتایج سریع و هزینه کم در مقایسه با جراحی ، آن را به گزینه محبوب در بین خانم ها و آقایان ایرانی  تبدیل کرده است.

ژل تزریق چانه

نحوه انجام تزریق ژل در چانه


روش تزریق ژل درچانه فقط حدود 15 دقیقه یا کمتر طول می کشد. 1 یا 2 تزریق با دقت در نواحی چانه انجام می شود. به طور معمول خونریزی کمی وجود ندارد. با استفاده از ماده بی حسی که به همراه  ژل تزریق چانه می باشد ، درد به حداقل می رسد. برای کاهش درد نیز ممکن است از بی حسی موضعی استفاده شود.

چانه به طور معمول به 1 سی سی پژل تزریق چانه نیاز دارد تا به نتایجی به دنبال داشته باشد برای جلوه های برجسته تر ، 2-3 سی سی از ژل تزریق  چانه ممکن است برای رسیدن به ظاهر مورد نظر استفاده شود.

عوارض احتمالی تزریق ژل در چانه

عوارض تزریق ژل چانهمانند سایر روشهای تزریق ، ممکن است عوارض تزریق ژل در چانه مواردی از درد ، تورم و کبودی در نزدیکی مناطقی که ژل تزریق  استفاده شده است ، تجربه کنید. اینها معمولاً طی چند روز به خودی خود برطرف می شوند.
نتایج پس از تزریق ژل چانه معمولاً بلافصله بعد از عمل قابل مشاهده است ، هرچند ممکن است این مسئله در افراد مختلف متفاوت باشد.

هزینه تزریق ژل چانه


هزینه تزریق ژل چانه  ممکن است با به توجه  نوع پوست ، وضعیت و متغیرهای دیگر نیزمتفاوت باشد. ولی معمولا هزینه تزریق ژل چانه در حدود 500 هزارتومان تات 1500000 تومان می باشد.چند نوع ژل تزریق چانه وجود دارد؟یا به طور ساده ژل تزریق  ممکن است در یکی از موارد زیر طبقه بندی شود:

  • موقت
  • نیمه دائمی
  • دائمی

 ژل تزریق چانه ای که در کلینک سیمارو استفاده می شود ،ژل تزریق اسید هیالورونیک است ، یک ژل تزریق موقتی است که می تواند بین 9 تا 12 ماه دوام آورد. دلیل استفاده از آن ساده است.

این ماده طبیعی است که ممکن است در بدن یافت شود. واکنش های ایمنی منفی با استفاده از این نوع ژل  بعید است. این همچنین بدان معنی است که تزریق ژل در چانه یک روش درمانی بسیار بی خطر برای کانتور کردن شکل صورت است.

ژل های تزریق دیگری نیز  وجود دارند که بر پایه اسید هیالورونیک نیستند. شامل:

  • پلی L- لاکتیک اسید
  • کلسیم هیدروکسی آپاتیت
  • پلی کاپرولاکتون

چنین ژل هایی ا عمدتا با ایجاد یک اثر اولیه  در چانه  نیاز مجدد  به تزریق ژل در چانه دارند تأثیرات آنها در میان مدت بلندتر است. ممکن است لازم باشد کمی بیشتر صبر کنید تا اثرات کامل آنها را تجربه کنید. اما این بدان معنی نیست که اثرات آنها ماندگارتر از پرکننده اسید هیالورونیک است.

یک راه برای تجربه اثرات ماندگارتر ، انتخاب ژل تزریق چانه اسید هیالورونیک است که ویسکوزیته بیشتری دارد. برای توصیه های خاص تر با پزشک خود در این مورد صحبت کنید.

ژل موقت  شامل ژل پلی آکریل آمید (یعنی پلاستیک) و سیلیکون مایع است که احتمالاً ماندگاری بیشتری دارد. آنها به معنای واقعی کلمه می توانند سالها دوام بیاورند. با این وجود ، این دسته از ژل های تزریق در چانه تمایل بالاتری برای ایجاد عوارضی مانند برآمدگی و زخم دارد.

مزایای تزریق ژل در چانه چیست؟

مزایا تزریق ژل در چانهمزایا تزریق ژل در چانه چیست چیست؟ و چرا باید از تزریق ژل جهت تقویت چانه استفاده کرد و نه روش دیگری؟ خوب ، دلایل زیادی برای انتخاب تزریق ژل در چانه وجود دارد ، از جمله:

    درمانی بدون جراحی – استفاده از تزریق ژل چانه روشی بدون جراحی می باشد. و این بدان معنی است که آنها خطر کمتری دارند و به زمان بسیار کمی نیاز دارند. در نتیجه ، شما مجبور نیستید وقت زیادی  برای این  کار بگذرانید ، یا از فعالیتهای روزانه خود دست بکشید . درعوض ، شما قادر خواهید بود به روند عادی خود ادامه دهید.
    نتایج سریعمهم ترین مزیت تزریق ژل در چانه نتیجه تقریباً فوری دارد ، بنابراین می توانید مستقیماً بعد از درمان نتابج را احساس کنید. همچنین حدود 12 ماه نیز طول می کشد ، بنابراین اگر دائمی نباشد ، روشی مکرر نخواهد بود.
    چانه خود را مجدداً شکل دهید – اگر شکل چانه  داری مشکلی است ، تزریق ژل در چانه  تنها روش غیر جراحی در دسترس است. این کارها با تزریق قند طبیعی و کلاژن و الاستین ، فقط در زیر پوست چانه شما انجام می شود. و این بدان معنی است که چانه شما قابل تغییر شکل است. شکل چانه شما به شکلی طراحی خواهد شد که متناسب با مشخصات فردی شما و نیازهای شما باشد.
از علائم اولیه پیری جلوگیری کنید – با افزودن حجم به چانه ، می توانید از تعدادی از علائم پیری زودرس جلوگیری کنید. با افزایش سن ، پوست ما حجم خود را از دست می دهد و این منجر به ضعف پوست می شود. یک چانه قوی تر می تواند از جلوگیری از این جلوگیری کند. در همین زمان ، خطوط ماریونت اغلب در اطراف دهان شکل می گیرد و این به دلیل ساختار و حجم از دست رفته چانه به عنوان بخشی از روند پیری است. اما با تزریق ژل در چانه می توانید از بروز این خطوط جلوگیری کنید. و پیشگیری همیشه بهتر از درمان است!
تقارن صورتتزریق ژل در چانه می تواند به تعادل صورت و فراهم آوردن تقارن صورت کمک کند. این می تواند باعث شود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و از ظاهر خود خوشحال تر شوید.

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا