تزریق ژل در زاویه سازی صورت

زوایه سازی صورت با تزریق ژل در فک و صورت یکی از فاکتور های مهم هت زیبایی صورت است معمولا مراجعه کنندگان  که بیشتر خانم ها را شامل می شود در حوزه زیبایی از عدم تقارن اجزای صورت و عدم تعادل و توازن این اجزا با هم شکایت دارند . ممکن است به دلیل افزایش سن و از دست دادن حجم چربی در صورت این تعادل به هم بخورد و زیبایی صورت شود دیگر مثل ایام جوانی جذاب نباشد.

زوایه سازی صورت

اندازه گیری معیار های صورت

پس هر چهره با توجه به ویژگی های فردی باید به صورت دقیق اندازه گیری شود تا ما بتوانیم میزان تغییرات را به صورت دقیق مشخص کنیم و تعادل و توازن را به چهره فرد بازگردانیم. زاویه سازی صورت یا فک و چانه قسمت کناری چانه در آقایان و خانمها متفاوت است معمولاً چهره آقایان در قسمت فک زاویه  پهن تر و قوی تری را دارند.

  اما زاویه سازی صورت  در چهره خانم ها به خصوص در قسمت فک و چانه باید دارای زوایای تند تر و ظریف تر باشد تا حس ظرافت و زیبایی صورت را القا نماید  . متخصصین زیبایی در کلینیک سیمارو با نهایت دقت با توجه به تجربه بسیار بالا در مورد اندازه تغییرات مناسب برای توازن اجزای  چهره قبل هر گونه اقدامی بررسی های لازم را انجام داده و مشاوره مورد نیاز را به شما می دهند

روند اجرا فرایند زوایه سازی فک و صورت

 در ابتدا همان طور که در بالا اشاره شده ابتدا اندازه گیری های لازم انجام مبی شود . سپس بعد از آن نوبت تزریق ژل زاویه سازی صورت فک و چانه می‌رسد . البته پزشک نواحی تزریق را از قبل توسط کرم های بی حسی بی حس میکند تا خبری از درد نباشد . ژل های مورد استفاده اسید هیالورونیک برای زاویه سازی صورت عموما این نوع هستند  . این نوع ژل با بدن سازگار هست و به طور طبیعی در پوست افراد وجود دارد و توسط ارگان های معتبر بین المللی از نظر بهداشتی مورد تأیید قرار گرفته است.

زیبایی صورت

 معمولا برای زاویه سازی قسمت فک و چانه در اولین جلسه ۳ الی ۴ سی سی ژل اسید هیالورونیک مورد استفاده قرار می گیرد. ماندگاری این ژل ها حدودا ۹ ماه تا ۱۲ ماه هست و بعد از گذشت این دوره جذب خواهد شد. پس نیاز هست در حدود ۶ ماه تا ۱۲ ماه به پزشکتان مراجعه کنید تا تزریق ترمیمی را در صورت نیاز برایتان انجام دهد .

چرا نباید نگران تزریق ژل در زوایه سازی صورت نباشید

تزریق ژل جهت زاویه سازی صورت باعث تغییر بسیار مثبتی در صورت افراد میشود به شرطی که به صورت صحیح و با تکنیک درست انجام پذیرد .

در زاویه سازی فک و چانه نگران کبودی نباشید چون ما از میکروکانولا استفاده میکنیم و این امر باعث میشود مویرگ های زیر پوست شما پاره نشود . شما میتوانید بدون مشکل بعد از تزریق زاویه سازی صورت به امور روزمره  زندگی خود ادامه دهید.

زوایه سازی صورت با تزریق ژل

در کل مهمترین اصل برای تزریق ژل در  زاویه سازی  فک در صورت افراد چه آقایان چه خانم ها ایجاد زوایای طبیعی در صورت است.این زوایا باید به گونه ای انتخاب شود که صورت فرد کاملاً دارای هماهنگی و تعادل بین اعضای داخلی خود باشد. یعنی قسمت بالایی صورت قسمت میانی صورت و قسمت پایینی صورت کاملاً تعادل و توازن داشته باشند و زیبایی صورت در نظر گرفته شود.

Comments are closed.