تورم بعد از تزریق ژل می تواند پس از هرگونه درمان با تزریق ژل ایجاد شود. موقتی است و اغلب ظرف چند روز برطرف می شود.

همانطور که گفته شد ، بعضی از قسمتهای صورت بیشتر در معرض تورم هستند – و برخی از محصولات به احتمال زیاد این اثر را ایجاد می کنند. بیماران همچنین باید توجه داشته باشند که پس از تزریق مواد می تواند کبودی ایجاد شود. در اینجا همه مواردی است که باید قبل از قرار ملاقات برای تزریق ژل بدانید اشاره شده است.

تورم پس از تزریق ژل زیر چشم
پزشک معالج اقداماتی را انجام می دهد تا خطر تورم و کبودی در ناحیه زیر چشم را به حداقل برساند. او از یک روش ملایم و کند استفاده می کند و فشار کمی بر محل تزریق وارد می کند.

وی همچنین از یک میکروکانولای نوک تیز انعطاف پذیر برای تزریق مواد استفاده می کند. کانول ها نسبت به سوزن های سنتی تزریق نرم و راحت تری را امکان پذیر می کنند.

تورم بعد از تزریق ژل می تواند رخ دهد و معمولاً صبح ها بعد از قرار ملاقات دیده می شود. طی چند روز پایین می آید. اکثر بیماران ما بعد از درمان با تزریق ژل کم رنگ ، حداقل کبودی را تجربه می کنند.

تورم پس از تزریق ژل لب
لب ها پس از درمان با فیلر متورم و کبود می شوند. به این دلیل که آنها ناحیه بسیار حساسی از صورت هستند.

تورم پس از تورم بعد از تزریق ژل لب می تواند چند روز طول بکشد. در این مدت ممکن است لب های شما بزرگتر از آنچه انتظار داشتید به نظر برسند. صبور باشید زیرا تو رم کاهش یافته و نتایج واقعی شما را نشان می دهد.

کبودی های جزئی روی لب مانند سایر قسمت های بدن بهبود می یابد. برای تسریع روند کار می توانید ژل آرنیکا استفاده کنید.

تزریق فیلر زیرچشم

تورم پس از تزریق ژل گونه
تجربه عوارض جانبی پس از درمان تزریق ژل گونه بسیار معمول نیست. دکتر معالج که لب ها و زیر چشم ها بیشتر از گونه ها متورم و کبود می شوند.

هنگام معالجه گونه ها با استفاده ازژل رستلاین، بیماران تا چند روز پس از عمل حساسیت را احساس می کنند. در صورت بروز کبودی ، رفع آن ممکن است چند روز طول بکشد.

تورم پس از تزریق
بیماران معمولاً برای اصلاح کاهش حجم مربوط به سن ، درخواست تزریق فیلر در نزدیکی شقیقه ها می کنند. معابد معمولاً زیاد متورم نیستند ، اما ممکن است کبود شوند.

کبودی به طور معمول طی چند روز کمرنگ می شود. مانند گونه ها ، بعد از تزریق مواد پرکننده ، شقیقه ها نیز می توانند حساس باشند. ممکن است هنگام جویدن بیشتر به چشم بیاید و تا چند روز ادامه یابد.

خط پایین
بعد از تزریق ژل در صورت و پوست ممکن است دچار تورم و کبودی شوید. غیرقابل قول دادن غیرممکن است. با این حال ، پزشکان از چندین روش پیشرفته برای به حداقل رساندن تورم بعد از تزریق ژل استفاده می کند.

وی به بیماران توصیه می کند تا دو هفته دیگر نتایج خود را قضاوت نکنند. در بعضی موارد ، ممکن است این مدت زمان طول بکشد تا واکنش های محل تزریق مانند کبودی و تورم برطرف شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تقویت ظاهر خود با تزریق ژل و گرقتن وقت برای مشاوره با کلینیک سیمارو از طریق شبکه های اجتماعی یا تماس با مرکز ما با ما در ارتباط باشید.

Comments are closed.