کانتور پوست صورت

یکی از بهترین اسرار نگهداری شده این است که می توانید از مواد پاک کننده پوست برای لاغری صورت استفاده کنید. اکثر مردم تصور می کنند که تزریق ژل در پوست حجم به صورت اضافه می کنند. درست است که تزریق ژل ظاهری کامل و لطیف ایجاد می کنند. این امر به ویژه در هنگام استفاده از مواد تزریق در گونه ها بیشتر صدق می کند.

چرا با افزایش سن ، خطوط صورت از بین می رود؟
متأسفانه ، به نظر می رسد با افزایش سن ویژگی های ما “تغییر” می دهند. دیدن ویژگی هایی که در تمام زندگی خود می دانید با نگاه کردن به آینه متفاوت به نظر می رسد می تواند حیرت انگیز باشد. طنز این است که با کاهش حجم ، صورت ما اغلب سنگین تر به نظر می رسد. دقیقاً به همین دلیل است که افزودن کمی صورت را لاغر می کند. در اینجا نگاهی داریم به تغییرات معمول در شکل وکانتور پوشت صورت که با افزایش سن رخ می دهد:

  • کاهش تعریف در خط فک.
  • ظاهر چشمان فرو رفته / کوچکتر.
  • ظاهر الگوهای “سایه”.
  • غبغب.
  • تخریب استخوان گونه
  • افتادگی یا شلی پوست

عوامل زیادی مسئول تغییراتی هستند که با افزایش سن در پوست و بهم خوردن کانتور پوشت صورت مشاهده می کنیم. برخی کاملا ژنتیکی هستند. علاوه بر این ، مواردی مانند قرار گرفتن در معرض آفتاب ، استعمال دخانیات ، کمبود خواب ، زمینه های سلامتی و استرس می تواند باعث تغییرات ناگهانی یا شدیدتر شود. از دست دادن استخوان ، تغییر در ساختار استخوان و ضعف عضلانی می تواند خطوط صورت ما را تحت تأثیر قرار دهد. با این حال ، از دست دادن کلاژن و الاستین اغلب مسئول خطوط عمیق و خطوط کمتری است که وقتی به آینه نگاه می کنیم. کاهش تولید کلاژن و الاستین منجر به افتادگی می شود و تعریفی را که در جوانی از آن لذت می بریم پاک می کند.

از بین رفتن پد های چربی درست در زیر سطح پوست نیز یکی از عوامل اصلی در کاهش خطوط است. بیشتر افراد داشتن “چربی” در ناحیه صورت را با یک چیز خوب مرتبط نمی دانند. با این حال ، پد چربی همان چیزی است که در جوانی ما ظاهر سالم و مشخصی به ما می دهد. در واقع ، پدهای چربی در واقع کمک می کنند تا جلد پوست اضافی یا “دو چانه” جلوگیری شود زیرا ساختار و تعریفی را ایجاد می کنند. این تعریف همان چیزی است که باعث می شود صورت ما باریک و روان به نظر برسد. ژل های تزریق پوستی در لاغری و کانتور پوشت صورت موثر هستند زیرا ساختاری رکه با گذشت زمان از بین می رود بازیابی می کنند. البته حتی فردی که سن کمتری دارد ممکن است از طریق لاغری صورت با مواد پرکننده به نتایج دلخواه برسد. این امر به ویژه در مورد افرادی که به دنبال گزینه های نیمه دائمی برای محصولات آرایشی “کانتور” هستند ، بیشتر صدق می کند.

چگونه صورت خود را باتزریق ژل لاغر می کنید؟
همانطور که توضیح دادیم ،تزریق در پوست برای بازیابی خطوطی که ظاهر باریک تری ایجاد می کنند بسیار مفید هستند. راه اصلی رسیدن به این هدف ، بلند کردن و فرافکنی گونه ها با استفاده از آمپول های استراتژیک است. تمرکز روی گونه ها موثرترین روش برای “لاغر کردن” ترکیب صورت بدون جراحی است. ساختن گونه ها برای ایجاد صورت باریک یک روند دو بخشی است. ابتدا از فرم دهی بالای صورت استفاده می کنیم تا عرض بسیار ظریف گونه ها را اضافه کنیم. بعد ، از کانتور پوشت صورت قسمت میانی برای باریک شدن زیر گونه استفاده می شود. برخی افراد دریافتند که تمرکز روی تزریقاتی که استخوان های گونه را تشکیل می دهد برای ایجاد ظاهری بسیار باریک و مشخص تر کافی است. با این حال ، موارد بیشتری وجود دارد که می توان با تزریق ژل به دست آورد.

از ژل های تزریق می توان برای ایجاد مجسمه چانه شکل ظاهری بسیار باریک تری ایجاد کرد. در حقیقت ، چانه ساده می تواند اثر ریختن چندین پوند را ایجاد کند. ژل های تزریق همچنین در کاهش ظاهر چانه دوتایی موثر هستند. حتی فردی که وزن ایده آل خود را دارد ممکن است احساس کند که به دلیل افتادگی چانه صورت او سنگین تر به نظر می رسد. بیشتر چانه های مضاعف یا آویزان محصولات کم تولید کلاژن و الاستین هستند. این بدان معنی است که رژیم و ورزش به راحتی نمی تواند مشکل را برطرف کند. تزریق استراتژیک در امتداد خط فک می تواند تعریفی زیبا و دقیق ایجاد کند که همچنین باعث کاهش وزن شما در ظاهر می شود. تزریقاتی که در نیمه پایین صورت انجام می شود برای بلند شدن و باریک شدن چانه و پایین صورت و در کل کانتور پوشت صورت موثر است.

زیبا کردن ناحیه چشم باتزریق ژل زیر چشم نیز می تواند به ایجاد نمای باریک تر کمک کند. وقتی همراه با پرکننده های گونه انجام می شود ، تزریقات دور چشم به تعریف قسمت بالای صورت کمک می کنند. یکی از مزایای افزودن تزریق زیر چشم به حالت لاغری صورت این است که بیدارتر و سرحال تر به نظر می رسید.

https://cimaru.ir/what-is-the-process-of-face-angling-or-contouring/

در طول لاغری صورت با تزریق در پوست چه اتفاقی می افتد؟
Juvederm اغلب برای لاغری صورت بدون جراحی استفاده می شود. با این حال ، Boletero و Restylane نیز می توانند موثر باشند. هر سه مورد تزریقی مورد تایید FDA هستند.

در طی هر روش کانتور پوشت صورت ، برای تزریق کننده مهم است که سه عنصر اصلی صورت ، فونداسیون – ناحیه میانی را که شامل چهار جنبه گونه است ، کانتورهای صورت ، که شامل شقیقه ها ، خط فک و چانه است ، ارزیابی کند. و در آخر ، نه مهمترین ، لمس های نهایی صورت ، از جمله لب ها ، خطوط ماریوت ، گردن و چین های بینی.

مواد تزریق پوستی به چیزی به نام هیالورونیک اسید متکی هستند تا حجم ایجاد کننده تعریف را در زیر سطح پوست ایجاد کنند. بر خلاف فرایندی مانند لیپوساکشن ، لاغری صورت در واقع چربی یا حجم صورت شما را از بین نمی برد. روش لاغری صورت با استفاده از مواد تزریقی معمولاً در کمتر از یک ساعت در مطب انجام می شود. به دنبال این روش ، برخی از بیماران تورم یا کبودی جزئی در محل های تزریق را تجربه می کنند. با این حال ، ناراحتی و علائم قابل مشاهده تقریباً بلافاصله به خودی خود برطرف می شوند. یک جلسه تنها اغلب برای ایجاد نتایج بسیار رضایت بخش کافی است. برخی از بیماران متوجه می شوند که در طول چندین ویزیت ترجیح می دهند تغییر شکل دهند یا نتایج را حفظ کنند.

لاغری صورت چه مدت طول می کشد؟
حالت “قبل” پوست و واکنش به تزریق در ماندگاری نتایج شما نقش دارد. لذت بردن از نتایج سازگار به مدت شش ماه تا ۱۸ ماه بسیار معمول است. لاغری صورت با استفاده از مواد تزریق گزینه ای طولانی مدت است که نتایج رضایت بخشی بیشتری نسبت به استفاده از مواد آرایشی کانتور برای ایجاد صورت باریک تر ارائه می دهد. متأسفانه ، کرم ها ، پودرها و هایلایترهای کانتورینگ صورت شما نیاز به استفاده مداوم و استفاده مجدد از مواد آرایشی برای حفظ نتایج کوتاه مدت دارند. علاوه بر این ، شما واقعاً فقط یک توهم نوری ایجاد می کنید که شسته شود. کانتور پوشت صورت از طریق تزریق ژل در پوست به شما امکان می دهد از اثرات لاغری لذت ببرید که هنگام شنا ، تعریق یا تمیز کردن صورت شسته نمی شوند.

https://cimaru.ir/facial-contouring-with-filler-complications-of-face-contouring-with-filler/

 

Comments are closed.