چگونه از دست زگیل های پوستی خلاص شویم؟

به نظر می رسد زگیل های پوستی  بی ضرر هستند ، اما یک دلیل بسیار خوب وجود دارد که نباید آنها را نادیده بگیرید.در این مقاله قصد داریم به برخی از سوالات مهم جهت معرفی زگیل پپوست پاسخ دهیم.

زگیل های پوستی چیست؟

هرچه پیرتر می شوید ، رشد زواید پوستی روی بدن شما شروع شود. به گفته متخصصان پوست و زیبایی ، زگیل های پوستی قابل تشخیص هستند زیرا زگیل های پوستی در قسمت پایین  نازک تر بوده و در قسمت بالاتر بزرگتر می شوند. دکتر گوردون می گوید: “افرادی با زگیل های پوستی  دارای ساقه فیبروواسکولار هستند که توسط سلولهای مسطح پوستی احاطه شده است ومعمولا در مناطقی مانند گردن ، زیر بازوها ، کشاله ران و دور چشم ایجاد می شود.”

برداشتن زگیل پوستی

چرا زگیل های پوستی ایجاد می شوند؟

دکتر گوردون می گوید ، زواید پوستی می توانند منبع ژنتیکی داشته باشند ، اما  در هر کسی زگیل پوستی می تواند ایجاد شود . خصوصا در زیر بغل یا کشاله ران رشد می کنند. موارد دیگری که می تواند رشد زگیل های پوستی را تحریک کند، مانند افزایش وزن ، بارداری و دیابت است. دکتر گوردون می گوید اکثر اوقات ، هیچ محرک قابل مشخصی وجود ندارد. اگر مستعد ابتلا به زگیل های پوستی هستید ، به احتمال زیاد بعداً در طول زندگی در روی پوست شما ظاهر می شوند ، هر چند که ممکن است در هر سنی بروز کنند.

آیا زگیل های پوستی خطرناک هستند؟

به طور کلی ، زگیل های پوستی بی ضرر هستند. دکتر گوردون می گوید: “زگیل های پوستی می توانند در افرادی که دیابت دارند بیشتر رشد کنند،  بنابراین باید بررسی کنید که آیا به طور ناگهانی شاهد رشد زگیل های پوستی زیادی هستید یا خیر؟.زگیل های پوستی می توانند  دردناک شوند اگر این اتفاق بیفتد ، از برداشتن زگیل های پوستی توصیه می شود.

چگونه می توان از زگیل های پوستی خلاص شد

برداشتن زگیل  پوستی چیزی نیست که در خانه انجام شود. بسیاری از افراد به دنبال چگونگی خلاص شدن از شر زگیل های پوستی در اینترنت هستند و سعی می کنند خودشان این کار را انجام دهند ، اما شما همیشه باید به یک متخصص پوست مراجعه کنید تا از آنها خلاص شوید. متخصص پوست می تواند زگیل های پوستی را به سرعت و همراه با  از بین بردن عفونت آنها را از بین ببرد .

متخصصان پوست و زیبایی  ابزارهای استریل دارند ، اما اگر خود شما تلاش در از بین بردن زگیل های پوستی داشته باشید  منجر به عفونت شود. در کلینیک پوست و زیبایی  از بی حسی موضعی استفاده می شود.

زگیل پوستی گردن

آیا استفاده از داروها برای از بین ردن زگیل پوستی توصیه می شود؟

حتی داروهای OTC که ادعا می کنند زگیل های پوستی را حل می کنند می توانندتاثیر بدی داشته باشند.  زیرا باعث می شود پوست سوزانده شود یا جای لکی بر روی پوست باقی بماند.

دلیل حتی بزرگتری وجود دارد که شما باید برای برداشتن زگیل پوستی به یک متخصص مراجعه کنید. بعد از اینکه متخصصان پوست زگیل  پوستی را  حذف کردند ، آنها را تحت میکروسکوپ بررسی می کنند. مواردی وجود دارد که مانند زگیل های هستند  اما  این نوع زگیل ها سرطانی هستند.این بدان معنا نیست که اگر زگیل  پوستی دارید باید بترسید. این نوع زگیل ها در بیشتر افراد خوش خیم هستند ، اما تا زمانی که به متخصصان چوست و زیبایی مراجعه نکنید ، نمتوانید مظمئن شوید. علاوه بر این ، با چک کردن زگیل پوستی ، پزشک می تواند به منظور بررسی سایر قسمتهای بدن  زگیل های غیرعادی یا بدخیم را شناسایی کند. کلینک سیمارو با با ارئه خدمات برداشتن زگیل های پوستی به روش های نوین در خدمت شما عزیزان می باشد.

زگیل پوستی چشم

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا