در این مقاله قصد درایم به لیزر موهای زائد صورت بپردازیم و به همه سوال هایی که امکان دارد برای شما پیش آید پاسخ دهیم. در مقاله قبلی در مورد لیزر موهای زائد و فواید و عوارض و نحوه انجام آن صحبت کردیم.

لیزر موهای زائد صورت انتخابی است که بیشتر افراد امروزی برای خلاص شدن از شر موهای زائد صورت انجام می دهند. این یکی از راحت ترین تکنیک ها برای خلاص شدن از شر موهای زائد بدن برای مدت طولانی است .معمولاً خانم ها برای خلاص شدن از شر موهایی که روی لب فوقانی ، چانه یا بالای سینه و داشتن پوستی صاف  صورت، به لیزر موهای زائد صورت روی می آورند. لیزر موهای زائد صورت می تواند نتایج ماندگاری داشته باشد و دردسر را برای اصلاح موهای زائد کاهش دهد.

.

در هنگام لیزر موهای زائد صورت چه چیزی را می توان انتظار داشت

لیزر موهای صورت روشی بدون دردسر و راحت برای رفع موهای زائد است. این رشد مو را کاهش می دهد و اگر به درستی انجام شود ، رشد در صورت متوقف می شود. لیزر موهای زائد صورت با استفاده از پرتویی از نور گرفته می شود که از لایه های پوست عبور می کند و فولیکول مو را هدف قرار می دهد. گرمای پرتوی نور ، فولیکول های مو را از بین می برد و باعث ضعیف شدن موها می شود. فولیکول موهای آسیب دیده توانایی تولید هر مو دیگری را برای مدت طولانی از دست می دهد و گاهی منجر به کاهش دائمی موها می شود.

رفع موهای زائد صورت

فعالیت های لازم در لیزر موهای زائد صورت توسط کلینک سیمارو کدام است؟

۱-بررسی موهای صورت  و در صورت لزوم برای نگهداشتن چند میلی متر مو روی صورت، صورت را صاف می کند.از شما خواسته می شود که در طول عمل چشمان خود را با یک وسیله محافظ چشم محافظت کنید.

۲-اعمال ژل مخصوصی را روی سطح پوست که به نفوذ در پرتو لیزر به لایه های عمیق تر پوست برای هدف قرار دادن فولیکول مو کمک می کند.

۳-تنظیم دستگاه لیزر را مطابق  با محل مو ، ضخامت و همچنین رنگ مو و پوست

۴-قبل از شروع درمان با لیزر  صورت برای رفع موهای زائد ، پزشک یک پرتوی پالس کننده را امتحان می کند تا بررسی کند که آیا عوارض جانبی ناخوشایندی رخ داده است یا خیر. اگر اتقاقی رخ ندهد ، لیزر موهای زائد صورت انجام خواهد شد.

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت چطور انجام میشود؟

در لیزر موهای صورت رنگدانه تیره موهای صورت را درست در ریشه هدف قرار داده و آن را در اثر تماس از بین می برد. هر جلسه در عرض چند دقیقه به پایان می رسد ، و شما را یک قدم به دستیابی به پوستی صاف و زیبا که همیشه در آن آرزو کرده اید نزدیک تر کنید. هیچگونه ضایعاتی در صورت وجود ندارد ، بنابراین می توانید معالجه در زمانی از شبانه روز انجام دهید.

آیا مردان هم می تواند از لیزر موهای زائد صورت خود استفاده کنند؟

بسیاری از مردان لیزر موهای زائد را به عنوان روشی برای صاف کردن پوستی بدون مرحله خارش مجدد و برآمدگی های دردناک که معمولاً بعد از تراشیدن مرتب بر روی لکه ها ایجاد می شود ، انتخاب می کنند. با برداشتن مو توسط  لیزر صورت می توان از برآمدگی های دردناک ، ناخوشایند ، سوزش پوست و موهای زائد جلوگیری کرد. از اثرات تحریک کننده سایر  روش های از  بین بردن موهای زائد گذر کرده و لیزر موهای زائد صورت را انتخاب کنید. شما قادر خواهید بود مناطق دقیقی را که می خواهید  لیزر کنید.

لیزر موهای صورت اقایان

رایج ترین مناطق لیزر موهای زائد صورت  در زنان کدام نواحی هستند؟

قسمت های درمانی رایج برای لیزر صورت برای زنان لب فوقانی ، روی گونه ، چانه و گردن است.

مزایای لیزر موهای زائد صورت چیست؟

مزایای لیزر موهای صورت
 • کاهش رشد موهای صورت با تأثیر ماندگار در مناطقی مانند چانه ، لب فوقانی ، قفل  و پیشانی در خانم ها
 • در مردان از بین بردن لیزر موهای صورت در  سبیل و ریش کمک می کند
 • تکنیک لیزر  صورت می تواند محل خاصی را برای موها ایجاد کند بدون اینکه صدمات شدید به پوست اطراف وارد شود
 • این روش درمانی باعث صرفه جویی در زمان زیادی برای خانم ها می شود ، زیرا درمان با لیزر که در دو جلسه انجام می شود ، نیاز به ریزش مو به طور منظم یا مراجعه به سالن ها را برای اپیلاسیون یا لک زدن کاهش می دهد.
 • در لیزر صورت  مردان ، روزانه زمان زیادی صرفه جویی می شود ، زیرا دیگر نیاز به اصلاح و پیراش همیشگی ندارند.

عوارض لیزر موهای زائد صورت کدامند؟

عوارض لیزر موهای زائد صورت

از عوارض لیزر موهای زائد صورت می تواند حدود دو روز بعد از درمان پوست شما را به دنبال قرمز نگاه کند. ممکن است به شما توصیه شود برای چند روز از مرطوب کننده استفاده کنید و از پوست خود در معرض آفتاب محافظت کنید. تورم و قرمزی را می توان با استفاده از کمپرس سرد و بسته های یخی کاهش داد. بهتر است بیشتر مواقع از ضد آفتاب استفاده کنید. شایع ترین خطر یا عوارض  لیزر موهای زائد صورت:

 • سوزش پوست
 • قرمزی و تورم
 • درد در محل برداشت مو
 • توزیع ناموزون رنگ بر روی صورت به دلیل تیرگی یا روشن شدن پوست
 • تاول زدن ، پوسته پوسته شدن یا زخم شدن پوست ممکن است در موارد نادر رخ دهد
 • در صورت عدم استفاده از محافظت مناسب در چشم ، خطر آسیب دیدگی چشم وجود دارد.

نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .