تزریق ژل لب و پروتز لب : مقایسه مزایا و عوارض هر کدام چیست؟

تزریق ژل لب و پروتز لب را برای افزایش اندازه لب، تغییر  شکل لب از بین بردن  لکه های لب است که کلینیک سیمارو ارائه خدمات و زیبایی و جوانسازی پوست  ارائه می دهد.  در مشاوره اولیه کلینیک سیمارو درمانی که با توجه به نیازهای شما ویژگی های منحصر به فرد و اهداف خاص شما بهتر باشد پیشنهاد می دهد. در طول مشاوره اولیه ، متخصصین کلینیک  سیمارو ویژگی های طبیعی شما را با دقت ارزیابی می کنند تا به شما در تعیین اینکه کدام گزینه ایده آل است کمک کنند.

مقایسه پروتز لب و تزریق ژل لب-

پروتز لب چیست؟

پروتز لب نوعی تقویت لب است که شامل ایجاد برش های کوچک در گوشه های دهان است.  در این جراحی پزشک جراح یک ایمپلنت سیلیکونی  را در قسمتی که برش داده قرار می دهد.

مزیت پروتز لب:

کاشت سیلیکون  درلب ماندگار است و ممکن است برای چندین سال ماندگاری آن طول بکشد.

عوارض پروتز لب:

پروتز یا کاست لب
  • کبودی و تورم بعد از عمل شایع است
  • افزایش خطر عوارض جانبی جدی مانند عفونت ، تغییر ایمپلنت ، واکنش های آلرژیک ، توده ها ، تورم طولانی مدت کبودی و عدم تقارن لب هم ممکن است اتفاق بیفتد.
  • برداشتن ایمپلنت بسیار دشوار است.

آیا پروتز لب خطر دارد؟

تقویت لب با عمل پروتز لب یا کاشت لب فقط به برشهای کوچک احتیاج دارد و عموماً ایمن تلقی می شود. مانند هر عمل جراحی ، خطر خونریزی ، عفونت و نتایج رضایت بخش وجود دارد. خطرات این کار با انتخاب انتخاب یک جراح پلاستیک باتجربه و انجام تمام مراحل را در یک مرکز جراحی معتبر ، کاهش می یابد. کلینیک زیبایی سیمارو با مزیت داشتن متخصصان باتجربه و مکانی با ابزارآلات پیشرفته عمل جراحی لبی مطمئنی را برای شما ارائه می دهد.

پروتز لب راهی موثر برای برجسته سازی لب و متقارن کامل لب با صورت است. پس از انجام این عمل ، ممکن است بهبود آن  چند هفته طول بکشد – به طور قابل توجهی ماندگاری اثرات پروتز لب طولانی تر از تزریق ژل در لب است اما ، پروتز لب خطرات بیشتری نسبت به تزریق دارد و ممکن است بهترین گزینه برای هر بیمار نباشد.

تزریق ژل  لب چیست؟

تقویت لب از طریق تزریق ژل لب اسید هیالورونیک مانند Juvederm ، Restylane و Elevess انجام می شود.

مزایا تزریق ژل لب:

  • بهبود طبیعی در شکل ، ساختار و حجم لب ها
  • خطرات کبودی طولانی مدت یا تورم بسیار کاهش می یابد
  • واکنشهای آلرژیک بسیار نادر است
  • نتایج برای بیماران می تواند حدود یک سال طول بکشد

عوراض تزریق ژل لب:

  • خونریزی ، تورم ، قرمزی ، حساسیت و کبودی از عوارض شایع آن هستند
  • عوارض جانبی جدی شامل عفونت ها ، واکنش های آلرژیک ، توده ها ، تورم طولانی مدت یا کبودی یا عدم تقارن لب است.
  • نتایج تزریق لب دائمی نیست

تزریق ژل لب تا چه مدت ادامه دارد؟

تقویت لب با تزریق ژل لب خطرات کمتری نسبت به کاشت ، ایمپلنت پروتز لب دارد ، اما برای همان مدت زمان نتیجه نخواهد داد. بیشتر ژل های تزریق  لب به مدت 12 تا 18 ماه حجم را بازیابی می کنند ، اما برای حفظ نتایج به تزریق های مکرر احتیاج است

پس از تزریق ژل لب چه انتظاری باید داشته باشم؟

بعد از تزریق ژل لب ، ممکن است دچار کبودی و تورم شوید. این مورد کوتاه مدت است و با ماندن در خانه  و کمی استراحت برطرف شود. بیشتر افراد قادرند فعالیتهای عادی و فوری را بدون هیچ مشکلی از سر بگیرند ، اگرچه یک روز یا استراحت مناسب توصیه می شود.

در برخی مواقع با توجه آناتومی بدن بیمار  زمان بهبودی طول می کشد و در این مدت ، به منظور کاهش خطرات ناشی از عوارض جانبی جدی ، باید از برخی فعالیتها جلوگیری کنید. در طول مدت زمان مراقبت شما ، ما تمام دستورالعمل های قبل و بعد از عمل را تحت پوشش قرار می دهیم تا مطمئن شوید خطری شما را تهدید کند.

آیا شما گزینه مناسبی برای تقویت لب و پروتز لب هستید؟

بهترین راه برای یافتن اینکه آیا شما یک نامزد خوب برای تقویت لب با تزریق ژل لب یا پروتز لب هستید ، از طریق مشاوره ما  به شما است. در طول مشاوره ، متخصص یا متخصصان  به طور دقیق زمینه های نگرانی شما را ارزیابی می کند ، در مورد همه گزینه های برجسته سازی  لب شما بحث خواهد کرد و به شما را در انتخاب بهترین راه حل کمک می کنند.

برای تعیین وقت مشاوره تقویت لب با شماره ۰۲۱-۲۶۴۰۲۴۰۶ تماس بگیرید.

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا