تزریق فیلر چانه | 4 دلیل برای انتخاب و استفاده تزریق ژل در چانه

تزریق فیلر چانه در مقابل روش های جراحی

مدت هاست که قسمت تحتانی صورت در درمان های زیبایی تا حدودی نادیده گرفته شده است. اما این جزئیات قسمت پایین صورت است که ظاهر کلی شما را متناسب می کند. چانه ای که به درست توسط روش های زیبایی کانتور شده باشد، می تواند همه چیز را متعادل کند ، خصوصاً اگر قبلاً در مناطق دیگر صورت خود عمل های زیبایی انجام داده باشید. تعادل ، تناسب و شخصی سازی به ایده آل های جدید در درمان های زیبایی تبدیل شده اند.

چانه برای فرم صورت متعادل و متناسب از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بسیاری از مردم به چانه خود فکر نمی کنند ، زیرا چهره خود را در مشخصات چانه نمی بینند. اما شکل و برآمدگی چانه عامل اصلی تعیین کننده چگونگی درک چهره ما و جذاب بودن شکل صورت است.

برای افزایش حجم چانه دو گزینه وجود دارد؛

الف)افزایش چانه توسط جراحی

ب)روش های کم تهاجمی با تزریق فیلر چانه.

تزریق فیلر چانه در حال ضر زیاد استفاده می شوند زیرا امروزه دانش بیشتری در مورد تمام امکانات ترزیق ژل وجود دارد. اگر قصد افزایش چانه را دارید ، چهار دلیل مهم وجود دارد که شما باید تزریق فیلر چانه را انتخاب کنید:

1-نتایج به صورت لحظه ای انجام می شوند و مراحل کار حداقل است.

2-نتایج طولانی مدت هستند اما دائمی نیستند.

3-روندها و تنظیمات شخصی شما ممکن است تغییر کند.

4-شما می توانید درمان ها را متناسب کرده و یک نتیجه کاملا شخصی به دست آورید.

 1. نتایج ایمن و فوری
  ناگفته نماند که تزریق فیلر چانه در مقایسه با جراحی کمتر تهاجمی هستند. از زمان اختراع اولین ژل تزریق با اسید هیالورونیک ، Restylane ، ده ها میلیون درمان زیبایی با این مواد در سراسر جهان انجام شده است. نتایج بلافاصله انجام می شود و روش کار با حداقل زمان خرابی فقط 10 تا 15 دقیقه طول می کشد. Restylane دارای چندین دهه تجربه بالینی و مشخصات ایمنی شناخته شده است.
 2. طولانی مدت اما دائمی نیست
  اگر از بزرگ شدن چانه خود راضی نیستید ، نتیجه دائمی نیست. بسته به نوع ناحیه ای از صورت که با تزریق فیلر چانه درمان می کنید ، این اثر حدود شش ماه تا دو سال ادامه دارد
فیلر چانه
 1. روند و تنظیمات شخصی شما ممکن است تغییر کند
  گرایش ها می آیند و می روند ، از جمله زیبایی ها ماندگار نیستند. با توجه به این تغییرلت در جوانسازی و زیبایی پوست ، زنان در حال برداشتن یا کاهش کاشت پستان خود هستند. حتی اگر فردی با عزت نفس بالا هستید و می دانید چه چیزی را برای خود می خواهید ، در سطح ناخودآگاه سخت است که کاملاً از تغییر در مورد آنچه صورت و بدن زیبا تشکیل می دهد غافل شوید.

بنابراین می تواند تفاوت هایی در مورد چگونگی درک چانه شما داشته باشد که می تواند نسبت دقیق بزرگ شدن چانه شما را تحت تأثیر قرار دهد. با تزریق ژل ، می توان با تغییر تنظیمات دلخواه خود ، این تفاوت های ظریف را تنظیم کرد.

 1. شخصی سازی بزرگ شدن چانه
  همه افراد مثل هم نیستند و بدیهی است که یک زیبایی درمانی باید متناسب با ظاهر منحصر به فرد شما باشد و زیبایی شما را ارتقا بخشد. چانه از فردی به فرد دیگر تفاوت زیادی دارد و تفاوت چشمگیری بین زن و مرد وجود دارد. برای مردان ، افزایش خط فک و / یا چانه باید زاویه و وضوح بیشتری نسبت به زنان ایجاد کند. برای یک زن ، شکل گردتر و ایده آل زیبایی ، با کمی چانه ضخیم تر است.

این جایی است که استفاده از ژل های تزریق فیلر چانه یک مزیت واقعی دارند زیرا هم روش تزریق و هم انتخاب و ترکیب سختی ژل به پزشک مراقبت های بهداشتی این امکان را می دهد که افزایش چانه را شخصی سازی کند.

افزایش چانه باعث ایجاد چانه بهتر می شود و بنابراین مواد در تزریق فیلر چانه باید از درجه استحکام خاصی برخوردار باشد. یک ژل سفت دارای G G پرایمبالا است. ژل با G ’بالا می تواند شکل و برآمدگی چانه را نیز حفظ کند ، در حالی که درجه قابل توجهی از کشیدگی وجود دارد ، مانند پوست کشیده شده روی چانه. هنوز هم ، زنان می توانند از یک ژل کمی نرم تر استفاده کنند ، که باعث می شود یک برآمدگی گرد و زنانه تری داشته باشید. پزشک با دستور العمل های مراقبت های بهداشتی می داند که چه چیزی برای شما بهتر خواهد بود.

درمان های زیبایی حداقل تهاجمی جایگزین جراحی
همانطور که گفته شد ، جراحی چانه و تزریق فیلر چانه تناقضی ندارند. با این حال ، پیشرفت در درمان های زیبایی سریع است و روند شدیدی به سمت روش های کمتر تهاجمی وجود دارد. بسیاری از کارهایی که امروزه می توان با تزریق فیلر انجام داد ، حتی چند سال پیش حتی به آنها فکر نشده بود.

بهترین راه برای فهمیدن اینکه بهترین گزینه برای شما چیست ، صحبت با یک پزشک مجرب و با تجربه است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا