لیزر موهای زائد بدن یک روش کارا و عملی برای حذف موهای زائد در نواحی مختلف بدن است. در لیزر بدن، نور با یک میزان تنظیم شده به فولیکول های مو تابانده می شود.

رنگدانه های فولیکول مو، نور لیزر را جذب کرده و با افزایش گرما در ریشه مو، فولیکول ها تخریب می شوند.

با تخریب فولیکول، رشد مو متوقف شده و پس از 1 تا 2 هفته شروع به ریزش می کنند. برای دریافت جوابدهی بالا می بایست جلسات درمان را به طور کامل ادامه داد.

در بیشتر موارد با لیزر بدن، 90 درصد از موهای زائد شخص از بین رفته و در نتیجه پوستی لطیف، شاداب و جوان را خواهد داشت.

لیزر موهای زائد بدن

در مطب vip سیمارو، لیزر موهای زائد بدن با جدیدترین و بهترین دستگاه های لیزر بدن در دنیا انجام می شود. شما عزیزان می توانید جهت رزرو نوبت به صورت آنلاین و از طریق فرم های زیر اقدام نمایید.

برای رزرو وقت و تخفیف های ویژه مطب vip سیمارو حتما فرم زیر را تکمیل نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.
یا با شماره 22907696-021 تماس بگیرید.

  در ادامه به بررسی عناوین مهم زیر می پردازیم. نکاتی که قبل و بعد لیزر بدن می تواند برای شما مفید باشد. با ما تا انتهای این نوشتار همراه باشید.

  لیزر موهای زائد بدن زنان به علت رهایی از اصلاح کردن های مداوم و خلاصی از موهای زائد، امروزه در سراسر جهان طرفداران بسیاری دارد.

  بیشترین نقاطی که برای لیزر بدن در زنان انجام می شود؛ موهای زائد چانه، زیر بغل، دست و پا، لیزر موهای زائد بیکینی و یا لیزر فول بادی می باشد.

  همانطور که در مقاله “از بین بردن موهای زائد صورت برای همیشه” خواندیم؛ امروزه دیگر داشتن موهای ازئد در صورت به ویژه چانه باعث نگرانی و ناراحتی نیست.

  چرا که با لیزر به راحتی می توان از شر موهای زائد صورت و کل بدن رها شد. البته بهترین نتایج لیزر بدن زمانی دریافت می شود که توسط دستگاه های به روز و پزشک با تجربه انجام پذیرد.

  زیرا تنظیم کردن پرتوهای لیزر بر اساس نوع پوست و مو و انتخاب دستگاه مناسب، مطابق با رنگ دانه های پوست بسیار مهم است. به همین علت د مطب vip سیمارو، لیزر موهای زائد بدن زنان با دقت زیادی انجام می شود.

  لیزر موهای زائد بدن مردان به علت داشتن موهای ضخیم تر و تیره تر نسبت به خانم ها، از جوابدهی سریع تری برخوردار است.

  لیزر موهای زائد بدن مردان بیشتر در نواحی؛ خط ریش، خط گردن، کمر و سینه، خط مایو و … انجام می شود. اما برخی از مردان دوست دارند برای همیشه از شر موهای بدن خود رها شوند. به همین علت لیزر فول بادی بدن انجام می دهند.

  به طور کلی لیزر بدن معمولا تا 90 درصد در مردان باعث از بین رفتن موهای شده و باعث شفاف تر شدن و لطیف تر شدن پوست می شود.

  در مطب vip سیمارو در کنار مراجعین خانوم، بسیاری از آقایان نیز برای لیزر موهای زائد بدن خود مراجعه کرده و با رضایت از جوابدهی، جلسات درمان خود را تا انتها ادامه می دهند.

  لیزر موهای زائد بدن مردان

  پزشک یک دستگاه لیزر دستی را به پوست شما فشار می دهد. بسته به نوع لیزر، یک دستگاه خنک کننده در نوک ابزار یا یک ژل خنک ممکن است برای محافظت از پوست و کاهش خطر عوارض لیزر موهای زائد استفاده شود.

  هنگامی که پزشک لیزر را فعال می کند ، پرتوی لیزر از پوست شما به سمت فولیکول های مو عبور می کند. گرمای شدید ناشی از پرتوی لیزر به فولیکول های مو آسیب می رساند.

  این کار مانع از رشد مو می شود و ممکن است احساسی مانند گرمازدگی کنید. درمان یک ناحیه کوچک مانند لب فوقانی ممکن است تنها چند دقیقه و لیزر یک منطقه بزرگتر مانند کمر ممکن است بیش از یک ساعت طول بکشد.

  برای رزرو وقت و تخفیف های ویژه مطب vip سیمارو حتما فرم زیر را تکمیل نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.
  یا با شماره 22907696-021 تماس بگیرید.

   مزایای لیزر بدن در صورتی که کاملا اصولی و زیر نظر پزشک انجام شود؛ عبارتند از:

   • حذف دائمی موهای زائد در بیشتر مواقع
   • بدون نیاز به تکرار جلسات به صورت مداوم پس از درمان
   • کاهش رشد موها در صورت حذف نشدن کامل
   • عدم آسیب به پوست با لیزر اصولی
   • عدم نیاز به اصلاح و شیو مداوم بدن

   یکی از سوالات پر تکرار مراجعین مطب vip سیمارو این است که “لیزر موهای زائد بدن چند جلسه طول میکشد“! در پاسخ به این سوال باید گفت که تعداد جلسات بسته به نوع پوست و موی هر شخص متفاوت است.

   برای لیزر موهای زائد بدن؛ هر چه ضخامت مو بیشتر باشد سرعت جواب دهی نیز بالاتر خواهد بود. به همین علت به تعداد جلسات کمتری برای لیزر بدن نیاز می باشد.

   به علاوه تعداد جلسات لیزر برای هر ناحیه نیز متفاوت است. به عنوان مثال؛ لیزر موهای دست و پای زنان به علت نازک تر بودن بیشتر از سایر نواحی ممکن است طول بکشد.

   لیزر موهای زائد بدن مردان نیز به دلیل داشتن موهای ضخیم تر نیز ممکن است در جلسات کمتری به نتیجه برسد.

   به طور کلی لیزر موهای زائد بدن از 4 تا 8 جلسه طول میکشد و پس از جواب دهی نیاز به شارژ مجدد در فواصل شش ماه، یک ساله و … دارد.

   دستگاه های مختلفی برای لیزر بدن در ایران مورد استفاده قرار می گیرد که برخی از معروف ترین آن ها عبارتند از:

   اما از میان دستگاه های لیزر بدن در ایران، می توان به موارد زیر به عنوان بهترین دستگاه لیزر موهای زائد که در مطب vip سیمارو نیز استفاده می شوند، اشاره کرد:

   هزینه لیزر موهای زائد بدن در تهران  از ۶۵۰ هزار تومان تا ۹۰۰ هزار تومان برای قیمت هر جلسه لیزر بدن می باشد.

   قیمت لیزر فول بادی به صورت پکیج کامل نیز از ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای ۸ جلسه در مطب vip سیمارو می باشد.

   مقاله ای که بعد از خواندن این نوشتار پیشنهاد می کنیم:
   هزینه لیزر موهای زائد

   عوارض وحشتناک لیزر موهای زائد بدن در صورتی که به صورت اصولی و توسط پزشک با تجربه انجام شود، وجود ندارد. فقط ممکن است عوارضی جانبی پس از لیزر روی پوست مشاهده شود که با مراقبت صحیح رفع خواهد شد.

   به طور کلی عوارض لیزر موهای زائد (Side effects of body laser) با توجه به نوع پوست، رنگ مو، برنامه درمانی و پیروی از مراقبت های پیش از درمان و پس از درمان متفاوت است.

   شایع ترین عوارض لیزر موهای زائد شامل موارد زیر است:

   به دلیل احتمال آسیب دیدگی شدید چشم، لیزر موهای بدن برای پلک ها، ابروها یا مناطق اطراف آن توصیه نمی شود.

   عوارض وحشتناک لیزر موهای زائد بدن

   اگر به لیزر موهای بدن علاقه مند هستید، پزشکانی را انتخاب کنید که دارای مجوز در یک تخصص مانند پوست یا جراحی زیبایی باشد و در زمینه لیزر نیز دارای مجوز باشند.

   اگر یک دستیار پزشک دارای مجوز عمل را انجام می دهند ، مطمئن شوید که پزشک نظارت می کند و در طول درمان درکنار دستیار خود است.

   قبل از لیزر موهای زائد، با پزشک مشورت کنید تا مشخص شود که آیا این گزینه درمانی مناسب برای شما است یا خیر. پزشک شما به احتمال زیاد موارد زیر را انجام می دهد:

   پزشک مطب vip سیمارو، همچنین دستورالعمل های خاصی را برای آماده سازی برای لیزر موهای زائد ارائه می دهد که شامل موارد زیر است:

   1-عدم قرارگیری در معرض نور شدید خورشید

   2-استفاده از ضد آفتاب تجویز شده

   3-اجتناب از سایر روش های رفع مو. شستشو، اپیلاسیون و الکترولیز

   4-جلوگیری از داروهای رقیق کننده خون

   5-عدم تراشیدن منطقه لیزر

   مقاله ای که بعد از خواندن این نوشتار پیشنهاد می کنیم:
   لیزر موهای زائد صورت

   لیزر موهای زائد ممکن است برای همه افراد مناسب نباشد. بهترین سن برای لیزر بدن 18 سال به بالا و زمانی که فرد به بلوغ کافی رسیده است، می باشد.

   به علاوه لیزر بدن برای زنان باردار و شیرده نیز توصیه نمی شود و بهتر است بعد از گذراندن این دوران برای لیزر موهای زائد بدن اقدام کنند.

   همچنین افرادی که دارای بیماری های زمنیه ای یا پوستی هستند نیز حتما باید قبل از لیزر بدن با پزشک خود مشورت کنند و پرونده پزشکی آن ها مورد بررسی قرار گیرد.

   در صورتی که علاقمند به لیزر بدن هستید و نیاز به مشاوره و ویزیت دارید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

   نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .