آیا تزریق ژل لب بدون درد و کبودی کاملا امکان پذیر است؟

درد تزریق ژل لب به عنوان حجم دهنده لب یکی از مشکلاتی است که خانم ها جهت زیبا سازی صورت با آن دست و پنجه نرم می کنند و موجب تردبد در انجام این عمل شده است.

تزرِیق ژل لب
بی حسی لب

خلاصه مقاله

تزریق ژل در لب خاصیت پرکنندگی و حجم دهنده دارد و  باعث فرم دهی و قرینه سازی اجزای صورت می شود.

بهترین روش برای حجم دهی و برجسته سازی و فرم دهی به لب ها می شود. تزریق ژل  یا لوریک اسید عاملی است که باعث از بین بردن چین و چروک های روی لب و اطراف لب و همچنین خوشرنگ تر شدن لب ها می شود .

اگر در مورد تزریق ژل  به خصوص در مورد ژل لب تحقیقات انجام داده باشید شاید به اطلاعاتی بر بخوریم در مورد اینکه تزریق ژل لب  همراه با درد است ؟ آیا برای این نوع تزریق  از بی حسی استفاده می شود؟

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعات کاملی در این رابطه به شما بدهیم .

اگر از این موضوع نگران هستید تزریق ژل  در لب  درد زیادی دارد و شما به خاطر این موضوع از این کار منصرف شده اید دیگر نگران نباشید چون در کلینیک سیمارو واقعا تزریق ژل لب همراه با درد نیست  و احساس ناخوشایندی به شما دست نمی دهد.

نحوه کاهش تورم بعد از ژل تزریق لب
نکات برتر ما برای نتیجه نهایی باورنکردنی شامل موارد زیر است:

  • حداقل 24 ساعت پس از درمان از ورزش بیش از حد یا بسیار شدید خودداری کنید.
  • حداقل از 24 ساعت بعد از درمان از متورم شدن دمای هوا جلوگیری کنید.
  • از یخ روی لب خود استفاده کنید.
  • اب زیادی بنوشید.
  • به مدت 24 ساعت از نمک زیاد خودداری کنید زیرا این کم آب بدن را کم کند.
ژل لب

مواردی که موجب کاهش درد ژل تزریق لب می شود؟

ما با نهایت دقت در کلینیک سیمارو تمام مراحل ذکر شده در بالا را به صورت قدم به قدم پیش ببریم دیگه نه خبری از درد از کبودی  برای شما مشتری گرامی وجو ندارد.

-اگر برای تزریق ژل  در لب از سوزن مناسب تزریق استفاده شود در کمتر شدن درد تزریق ژل  لب شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود معمولاً قطر سوزن هایی که با ان تزریق ژل لب انجام میشود بسیار کم است پس نگران درد با این نوع سوزن نباشیم

نکته دیگر که باعث میشود شما در هنگام  درد تزریق ژل لب کم تری  را تحمل نکنید :

استفاده از مواد بی حسی هست ما معمولاً در کلینیک سیمارو از دو روش بی حسی موضعی و بی حسی بلوک عصبی که در دندان پزشکی هم از این مدل برای بی حسی استفاده میشود استفاده می کنیم.

انتخاب هر کدام از این روش ها به آستانه تحمل شما بستگی دارد در کلینیک یمارو   با دقت آستانه تحمل شما را اندازه‌گیری کشده و  از بهترین مواد برای بی حسی شما استفاده می کنیم تا کمترین درد را نیز تحمل کنید.

در عین حال برای جلوگیری از تورم و کبودی در لب ،ما در کلینیک سیمارو از میکروکانولا استفاده میکنیم به دلیل اینکه در هنگام تزریق این نوع سر سوزن ها باعث ایجاد کبودی و تورم نمیشوند در عین حال به دلیل اینکه انتهای این سوزن ها تیز نیست باعث ایجاد درد هم برای شما نخواهد شد.

اگر پزشک شما با دقت در مورد مراحل تزریق ژل قبل از اینکه برای شما این کار را انجام دهد صحبت کند همین که شما از لحاظ روحی آرامش نسبی را داشته باشیم و دچار استرس نشده باشید هم بسیار به روند تزریق ژل و درد آور نبودن این مراحل کمک خواهد کرد.

نکته مهم دیگه ای که در این مقاله باید برای شما مطرح کنیم این هست که در ژل های تزریقی برای لب از مواد بی حسی استفاده شده که خود این موضوع باعث میشه شما در هنگام تزریق ژل لب کمترین درد را احساس کنید.

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا