در درمان موهای زائد با لیزر بسیاری از اوقات مردم دوست دارند برای لیزر موهای زائد مراجعه کنند زیرا این گزینه را گزینه ای برای انجام قرارهای هفتگی موم می دانند.

با این حال ، آیا می دانید قبل از انجام هر روش درمانی برای از بین بردن موهای زائد ، باید مقداری آماده سازی انجام دهید؟ خوب ، این درست است و در زیر مواردی ذکر شده است که شما باید قبل از شروع لیزر درمانی انجام دهید

۸

پرسش و پاسخ در مورد لیزر موهای زائد

۱-باید اپیلاسیون را متوقف کنید
اولین کاری که باید قبل از شروع درمان لیزر موهای زائد انجام دهید این است که برداشتن یا اپیلاسیون را متوقف کنید. پیشنهاد می شود حداقل چهار تا شش هفته قبل از قرار ملاقات خود این کار را متوقف کنید. اگر اصلاح کنید خوب است زیرا ریشه را در جای خود باقی می گذارد.

۲-تراشیدن منطقه خوب است
همانطور که پیشنهاد می شود ناحیه مورد معالجه را نباید بچینید و واکس نزنید ، اما می توانید حداقل ۲۴ تا ۴۸ ساعت قبل از قرار ملاقات خود آنرا اصلاح کنید. نگران نباشید ، ممکن است موهای شما با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نباشد ، اما لیزر هنوز هم می تواند رنگدانه ای را که در ریشه مو قرار دارد هدف قرار دهد. علاوه بر این ، تراشیدن ناحیه همیشه یک مزیت دارد زیرا احتمال سوختگی با موهای زیر سطح پوست را ذر درمان موهای زائد با لیزر به حداقل می رساند

۳-شما باید از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید
یکی دیگر از موارد مهمی که باید قبل از درمان موهای زائد با لیزر انجام دهید این است که باید حداقل ۲ هفته قبل از درمان لیزر موهای زائد از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید. قرار گرفتن در معرض آفتاب می تواند منجر به تغییر رنگ پوست شود و اگر باعث آفتاب سوختگی شود ، درمان نیز می تواند باعث درد بیش از حد و تاول زدن شود. بنابراین ، ساده ترین راه حل این است که روزانه از ضد آفتاب استفاده کنید یا هنگام بیرون رفتن حتماً منطقه را بپوشانید.

۴-سفید کننده استفاده نکنید
همانطور که در بالا ذکر شد ، هنگامی که شما برای درمان لیزر موهای زائد مراجعه می کنید ، عمدتا ریشه مو را هدف قرار می دهد. گفته می شود که هنگام سفید کردن مو حتی نباید سفید کنید ، این رنگدانه را تغییر می دهد ، در نتیجه هدف قرار دادن مو دشوارتر می شود. بنابراین ، باید به یاد داشته باشید که باید شش هفته قبل از درمان موهای زائد با لیزر ، سفید کردن مو را متوقف کنید.

۵-قبل ازدرمان موهای زائد با لیزر ، آرایش یا کرم ها را پاک کنید
گفته می شود مواد موجود در محصولات آرایشی می توانند نتایج درمان موهای زائد با لیزر را تحت تأثیر قرار دهند. این باید قبل از شروع درمان برداشته شود. شما باید از استفاده از دئودورانت ، آرایش ، لوسیون یا هر نوع کرم موضعی در این منطقه دست بکشید. به راحتی می توانید از آب و صابون برای تمیز کردن پوست خود استفاده کنید.

https://cimaru.ir/laser-hair-removal-what-are-the-benefits-of-laser-hair-removal/

با رعایت نکات ذکر شده در بالا ، خطر ابتلا به عوارض جانبی درمان موهای زائد با لیزر را به میزان قابل توجهی به حداقل می رسانید. اگر در در جستجوی کلینیک لیزر موهای زائد در تهران هستید متخصص کلینیک سیمارو شما را راهنمایی می کنند ، نکات گفته شده را رعایت کنید زیرا این امر شما را از هر مشکلی که ممکن است در حین درمان پیش اید دور کند. به نکاتی که در بالا توضیح داده شده توجه داشته باشید

نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .