لیزر لیپوساکشن درکاهش چربی | داشتن اندامی زیبا با لیزر لیپوساکشن

 لیزر لیپوساکشن درکاهش چربی برای کسانی که به دنبال اندام بدون چربی بدون نیاز به زحمت زیاد هستند مناسب است ، لیزر لیپوساکشن یکی از محبوب ترین روش های سریع است. اما مانند روش های دیگر کاهش چربی که به نظر میرسد خیلی مناسب نباشد ، لیزر لیپوساکشن درکاهش چربی با اشکالاتی همراه است ، به خصوص اگر پوست شما نتواند لکه را از بین ببرد..

اینجاست که تکنیک تازه طراحی لیزر لیپولیز وارد می شود ، جایی که لیپوساکشن سنتی کارایی ندارد. محققان بر این باورند که این تکنیک پیشرفته می تواند کلید جادویی در ایجاد اندام های زیبا باشد.

لیزر لیپوساکشن درکاهش چربی چیست؟

لیزر لیپوساکشن در کاهش چربی یک عمل جراحی زیبایی است که چربی اضافی را از یک یا چند ناحیه بدن خارج می کند. می توان از آن برای مناطق کوچک مانند فضای زیر چانه استفاده کرد. همچنین ممکن است برای مناطق بزرگتر از جمله ران یا باسن استفاده شود.

لیزر لیپوساکشن همچنین به لیپوپلاستی ، لیپکتومی ساکشن یا کانتورینگ بدن گفته می شود.

لیزر لیپوساکشن معمولاً توسط یک جراح پلاستیک انجام می شود. بسته به اندازه منطقه مورد نظر ، ممکن است در مطب ، کلینیک ، مرکز جراحی روزانه یا بیمارستان انجام شود.

لیزر لیپوساکشن در سفت کردن پوشت

نحوه کار لیزر لیپوساکشن در کاهش چربی

لیپولیز لیزر روشی با حداقل تهاجمی است که از گرما از لیزرهای فیبر نوری در طول موجهای مختلف برای ذوب چربی بدن استفاده می کند. این یک فرایند متفاوت از لیپوساکشن است که شامل از بین بردن چربی بدن با استفاده از مکش خلاء است. فواید اضافی لیپولیز لیزر این است که باعث تولید کلاژن پروتئین شده و پوست را محکم تر می کند.

نتایج کلینیکی از روش لیزر لیپولیز و لیپوساکشن بیش از 2000 بیمار در طی یک دوره سه ساله گرفته شد. محققان دریافتند که کلیه بیماران بخش عمده ای از چربی را در قسمت های مختلف بدن از دست داده و شاهد افزایش سفتی پوست هستند. بیماران از عوارض اساسی رنج نمی برد ، اگرچه برخی از درد و کبودی جزئی شکایت داشتند.

لیپولیز لیزر یا لیزر لیپوساکشن؟

لیپولیز لیزر به خودی خود برای از بین بردن چربی مؤثر است. با این حال ، ادغام لیپولیز لیزر با لیپوساکشن سنتی به طور کلی بهترین نتایج را برای سفت شدن و کوچک شدن پوست به وجود می آورد.

دکتر عباس شمس الدین ، نویسنده اصلی این مطالعه و رادیولوژیست مداخله در مرکز لیزر و جراحی مداخله می گوید: “بسیاری از افراد [لیپوساکشن] را امتحان نمی کنند ، زیرا شنیده اند که پوست غالباً بعد از از بین بردن چربی لکه دار می شوند.” آتلانتا ، GA ، در یک بیانیه مطبوعاتی. “این به ویژه در مورد افرادی که می خواهند چربی شکمی را از دست بدهند ، صادق است ، اما به پوست احتیاج دارند.

به گفته شمس الدین ، دو مورد نیاز است تا واقعاً معده ، افتادگی و سایر مناطق مشکل دار دچار افتادگی معده شوند.

وی گفت: “ترکیب لیزر لیپوساکشن درکاهش چربی با لیپولیز لیزر اکنون نشان داده شده است که بدنهای زیبا و دارای پوستی محکم تولید می کند.” “ما می توانیم بدون نیاز به عمل جراحی ، پوستی محکم تر به افراد بدهیم.”

ملاحظات سلامتی و ایمنی لیزر لیپوساکشن درکاهش چربی

بسیاری از مطالعات نشان داده اند که لیپولیز لیزر درمانی بی خطر و مؤثر برای هدف قرار دادن کاهش چربی از نواحی کوچک بدن است و از آنجا که این عمل به صورت سرپایی انجام می شود ، به طور کلی بهبودی سریع انجام می شود. عوارض و مزایا این روش را بپذیرید و با پزشک خود صحبت کنید تا دریابید که آیا کاندید مناسبی برای لیزر لیپوساکشن ، لیپولیز لیزر یا هر دو خواهید بود یا نه.

لیزر لیپوساکشن شکم و پهلو

دکتر لری فن ، بنیانگذار 77 جراحی پلاستیک در سانفرانسیسکو ، در مصاحبه با Healthline گفت: “لیپوساکشن (هم لیپوساکشن سنتی و هم لیزر لیپوساکشن) یک روش بسیار ایمن است اگر توسط پزشک مجرب و با تجربه انجام شود.

با این حال ، همه همه روش های جراحی در کاهش چربی و سفت شدن پوست خطرات زیادی دارند. کلیه اقدامات جراحی خطر عفونت ، خونریزی ، زخم ، آسیب عصبی ، واکنش منفی به بیهوشی و لخته شدن خون را دارد. لیزر لیپوساکشن در کاهش چربی خطرات از جمله بی نظمی کانتور ، عدم تقارن ، سرم (یک جیب مایعات زیر پوست) ، تغییر رنگ پوست و سوختگی دارد.

به یاد داشته باشید ، اگرچه هدف لیزر لیپوساکشن در کاهش چربی است، ولی افردای که به دنبال این روش هستند باید بدانند که این روش  جایگزینی برای یک رژیم متعادل و ورزش منظم نیست. جراحی زیبایی فقط می تواند ظاهر فرد را بسیار بهبود ببخشد ، و همیشه با بخوش اندام بودن مترادف نیست.

 

مطالب مرتبط

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا