فیلر خط لبخند | قیمت اصلاح خط خنده در بهار سال ۱۴۰۳ تهران | میرداماد

فیلر خط لبخند | اصلاح خط خنده

تزریق فیلر خط لبخند یکی از روش‌های محبوب و پر طرفدار برای جوان سازی فرم صورت در جهان بوده که نتیجه آن، تاثیر بسیار مثبت و مشهودی، در زیبایی صورت دارد. اصلاح خط خنده با استفاده از انواع فیلرها، روشی کاملاً کم ریسک و بی خطر می‌باشد.

بر اثر افزایش سن، از بین رفتن کلاژن موجود در پوست و عدم مراقبت های لازم پوستی، خطوط نسبتاً عمیقی در نواحی اطراف دهان و گوشه های لب، ایجاد می شود که این خطوط، باعث پیرتر به نظر رسیدن چهره، می گردند.

اصلاح خط خنده با استفاده از تزریق فیلر، بهترین و موثرترین راه برای از بین بردن خطوط ایجاد شده می باشد که تزریق فیلر خط لبخند در مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت، انجام می پذیرد.

رفع خطوط خنده و خطوط لبخند
فیلر خط لبخند | اصلاح خط خنده

جهت رزرو ویزیت رایگان می توانید با شماره 22907696-021  تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر نام و شماره تماس خود را ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

ارزان ترین قیمت اصلاح خط خنده در بهار سال ۱۴۰۳ تهران | میرداماد

قیمت اصلاح خط خنده در بهار سال ۱۴۰۳ تهران | میرداماد در ازای تزریق هر یک سی سی ژل بر اساس برند فیلر انتخابی، از ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان تا ۸،۵۰۰،۰۰۰ تومان، متغیر می باشد.

ارزان ترین قیمت تزریق فیلر خط لبخند برای فیلر زیشل ساخت کشور کره جنوبی با مبلغ ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان در ازای تزریق هر یک سی سی، می باشد.

فیلر زیشل مورد تایید سازمان غذا و داروی ایران بوده و در عین داشتن قیمتی بسیار مناسب، کیفیتی بسیار خوبی از خود، ارائه می دهد.

در ادامه؛ جدول قیمت فیلر خط لبخند در بهار سال ۱۴۰۳ تهران | میرداماد را به تفکیک برند و کشور تولید کننده، مشاهده می نمایید.

هزینه تزریق فیلر خط خنده در بهار سال 1403 تهران (قیمت‌ها به تومان می‌باشد)
ردیفمارک فیلرکشور سازندهقیمت
1زیشلکره جنوبی2،500،000
2اینووسنسایران3،500،000
3الانسههلند9،500،000
4بلتروسوئیس8،500،000
5نورامیسکره جنوبیعدم موجودی
6پرفکتافرانسه5،500،000
7آلیاکسینسوئیس8،500،000

قیمت اصلاح خط خنده

قیمت اصلاح خط خنده با تزریق فیلر، به عوامل متعددی از جمله نوع و برند فیلر انتخابی، میزان مورد نیاز تزریق ژل و دستمزد پزشک انتخابی شما، وابسته است. برای مشخص شدن قیمت دقیق تزریق فیلر خط لبخند، بهتر است با پزشکان با تجربه مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد مشاوره کنید تا پزشک پس از بررسی دقیق صورت شما، میزان فیلر مورد نیاز تزریق فیلر را تعیین نماید.

انجام مشاوره و معاینه قبل از اصلاح خط خنده یکی از مهم ترین مواردی است که باید در نظر داشته باشید تا دچار مشکلات پس از تزریق، نگردید.

جهت رزرو ویزیت رایگان می توانید با شماره 22907696-021  تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر نام و شماره تماس خود را ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

قیمت بهترین فیلر خط لبخند در بهار سال ۱۴۰۳ تهران | میرداماد

قیمت بهترین فیلر خط لبخند در بهار سال ۱۴۰۳ تهران | میرداماد که فیلر برند الانسه هلندی است در ازای تزریق هر یک سی سی، معادل ۹،۵۰۰،۰۰۰ تومان می باشد.

این فیلر دارای بالاترین و معتبرترین تاییدیه های اروپایی CE Medical و مورد تایید سازمان غذا و داروی کشور ایران نیز می باشد.

تعیین میزان ژل مورد نیاز و روش تزریق آن، امری بسیار مهم بوده و انتخاب پزشک حاذق و مجرب برای این کار، در ماندگاری و اثر بخشی و همچنین عدم بروز مشکلات آتی، بسیار موثر خواهد بود.

همکاران ما در مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد، این نوید را به شما می دهند که کلیه مراحل درمان از ابتدای مشاوره اولیه تا پیگیری های پس از پایان درمان، با بالاترین کیفیت و سطح رضایت، برای شما صورت خواهد پذیرفت.

تصاویر قبل و بعد از تزریق فیلر خط لبخند

در ادامه تصاویر قبل و بعد از تزریق فیلر خط لبخند را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید بدون هیچ گونه نگرانی و استرس، به تیم پزشکی مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد، اعتماد نمایید.

رفع خنده
نمونه تزریق فیلر خط لبخند
رفع خطوط لبخند
نمونه اصلاح خط خنده
معجزه فیلر خط خنده

در صورت تمایل به دیدن نمونه‌های بیشتر از تزریق فیلر خط لبخند، می‌توانید صفحه اینستاگرام مطب VIP سیمارو واقع در میرداماد را، از طریق این لینک، دنبال نمایید.

روش های پیشگیری از ایجاد خطوط لبخند

از روش های پیشگیری از ایجاد خطوط لبخند می توان به موارد ذیل، اشاره نمود :

برطرف کردن و جلوگیری از تحلیل رفتگی های قسمت بالایی و میانی صورت

از مهم ترین عوامل ایجاد خط لبخند، می توان به تحلیل رفتگی عضلات و بافت های صورت در قسمت گونه و ناودان اشکی، اشاره کرد. ناودان اشکی مانند یک سد، باعث سفت نگه داشتن قسمت میانی صورت می شود. اگر در این قسمت دچار تحلیل رفتگی شده باشیم، این شل شدگی باعث ایجاد نمای افتاده پوست و عمیق شدن خطوط لبخند، می شود.

پس برای گرفتن بهترین نتیجه، قبل از اصلاح خط خنده با فیلر، باید تحلیل رفتگی های احتمالی در قسمت گونه و همچنین ادامه ناودان اشکی را برطرف نماییم. برای بالا رفتن خاصیت کشسانی پوست (Elasticity) توصیه می شود به صورت روتین، سالانه دو مرتبه، تزریق مواد جوانساز مثل PRP (پلاسمای غنی از پلاکت) یا مزو ژل های جوانساز مثل پروفایلو، انجام گیرد.

حفظ رطوبت پوست

حفظ رطوبت پوست در رفع خطوط خنده بسیار تاثیر گذار است. با افزایش سن، پوست انسان خشک تر شده و چین و چروک های سطحی به خطوط عمقی، تبدیل می شوند. استفاده از کرم های ضد آفتاب و مرطوب کننده با کیفیت در طول روز و قبل از خواب، محافظت در مقابل اشعه های مخرب آفتاب و همچنین تامین رطوبت پوست را، تضمین می کند و در مقابل تهدید عوامل خارجی، مصون نگه می دارد.

در فصل زمستان به دلیل روشن بودن وسایل گرمایشی در محیط خواب که خود باعث کاهش رطوبت محیط می گردند، استفاده از دستگاه بخور، توصیه می شود.

درست همانند تمام سلول های بدن، سلول های پوستی نیز در هنگام خواب، ترمیم می شوند. وقتی صحبت از چین و چروک و خطوط عمقی پوست می شود، در هنگام خواب، پوست صورت بدون ایجاد مزاحمت توسط عوامل محیطی، قادر است با کمک کرم های مرطوب کننده و آبرسان، سلول های خود را بازسازی کند.

نوشیدن مایعات به اندازه کافی

هیچ چیز مثل نوشیدن مایعات به اندازه کافی در پیشگیری از ایجاد خطوط لبخند، موثر نیست. آیا تا به حال از فرط تشنگی از خواب بیدار شده اید و به طور اتفاقی مشاهده کرده اید که خطوط صورت شما از حالت معمول، واضح تر و نمایان تر شده اند؟

سلول های پوست انسان برای ادامه حیات و ترمیم، به نوشیدن مایعات به اندازه کافی نیاز دارند.

حذف عادات نادرست

یکی دیگر از دلایل کاهش شدید آب بدن، مصرف غذاهای ناسالم، الکل، کافئین، توتون و تنباکو، می باشد. بنابراین حذف عادات نادرست و گنجاندن میوه ها و سبزیجات سرشار از آب در رژیم غذایی مانند خیار، کرفس، هندوانه و … علاوه بر تامین مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز پوست، بدن شما را هیدراته نگه می دارد.

ماساژ دادن صورت

صورت انسان از ماهیچه ها و عضلات مختلفی تشکیل شده است. به همین دلیل است که ما می توانیم احساسات خود را با حرکت دادن این عضلات و ماهیچه ها، نشان دهیم. تقویت این عضلات می تواند انعطاف پذیری پوست را بهبود بخشد و در نتیجه از تبدیل شدن چروک های پوستی به خطوط عمیق، جلوگیری کند.

برای ماساژ دادن صورت، انگشتان اشاره را بر روی عضلات اطراف لب قرار داده و به سمت بالا و بیرون در امتداد گوش ها بکشید. این ماساژ را در حدود ده ثانیه انجام داده و تقریباً ده مرتبه تکرار کنید. سپس نفس عمیق بکشید و گونه های خود را مانند بادکنک، پر از هوا کنید تا پوستتان کشیده شود.

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا