لیفت با نخ | 20 سوالات متداول در مورد لیفت با نخ و مدت ماندگاری آن

لیفت با نخ | هیچ یک از ما نمی خواهیم به اندازه واقعی خود پیر به نظر برسیم. برخی از ما حتی به دلیل ژنتیک ، شرایط سلامتی ، استعمال دخانیات ، نوشیدن بیش از حد یا آسیب های مکرر و بدون محافظت در برابر آفتاب حتی از سن تقویمی بزرگتر به نظر می رسیم.

 1. لیفت با نخ PDO چیست؟
  لیفت با نخ PDO یک درمان انقلابی جدید در دنیای زیبایی است ، اما از نخهای PDO برای چندین دهه با خیال راحت برای کاربردهای مختلف مانند درمان اختلالات زنان یا برش بخیه بعد از اقدامات پزشکی استفاده می شود. هنگامی که به عنوان یک درمان زیبایی استفاده می شود ، چند نکته وجود دارد که باید بدانید.

اول ، به طور مکانیکی منجر به لیفتینگ فوری پوست می شود.

دوم ، بافت چربی را منقبض می کند تا منجر به سفت شدن فوری پوست شود.

سوم ، این باعث تولید کلاژن و عروق جدید می شود تا پوست شما در سطح سلولی تجدید شود.

همه اینها با هم کار می کنند تا باعث بهبود بافت پوست ، کاهش خطوط ریز و چین و چروک و کشش بیشتر پوست شما شوند.

 1. چه مدت طول می کشد؟
  یکی از بهترین موارد در مورد این درمان این است که فقط 15 تا 30 دقیقه طول می کشد. پس از آن ، شما آزاد هستید که به کار خود یا هر چیز دیگری که برای بقیه روز خود برنامه ریزی کرده اید برگردید.
 2. چه چیزی را می توانم قبل از درمان انتظار داشته باشم؟
  قبل از شروع درمان ، یک ماده بی حس کننده موضعی و بی حسی موضعی را در محل درمان قرار داده میشود. سوزنی که در طی این درمان استفاده می شود بسیار ریز است و دردی ایجاد نمی کند. با این حال ، ما بیهوشی را برای اطمینان از عدم احساس ناراحتی در طول درمان فراهم می کنیم.

4- در طول درمان چه چیزی را می توان انتظار داشت؟
پس از اثر بی حس کننده ، درمان آغاز می شود. نخ های PDO از طریق سوزن های نوک بلانت ، به نام کانول یا سوزن های نوک تیز وارد می شوند. پس از قرار گرفتن در لایه مناسب پوست ، هنگام بلند شدن پوست به سمت بالا ، به عنوان لنگر عمل می کنند. سپس ، نخ های اضافی قطع می شوند.

5- آیا همه PDO به همین ترتیب است؟
انواع مختلفی از نخ های PDO وجود دارد و هر کدام هدف منحصر به فرد خود را دارند. بسته به اهداف زیبایی شما ، ارائه دهنده PDO شما ممکن است از یک یا چند نوع نخ در طول درمان ضد پیری استفاده کند.

 1. انواع PDO که در آن وجود دارد؟
  دو نخ اصلی PDO وجود دارد ، اینها نخ های غیر خاردار شناور و نخ های خاردار شناور هستند. طبقه بندی های فرعی نخ های غیر خاردار شامل نخ های بافته شده و نخ های تک رشته ای است. زیر طبقه بندی رشته های خاردار شامل موارد زیر است:
 • یک طرفه
 • دو طرفه
 • مارپیچ
 • یک جهته
 • دو جهته
 • نوع Z
 • خاردار برش
 • خاردارهای قالب سازی
https://cimaru.ir/thread-lift-with-thread-strengthen-the-lips-with-a-lip-lift-with-a-thread-against-the-injection-of-lip-gloss/


ممکن است نخ های PDO را با نام هایی مانند “خارهای قلب” ، “گردباد” یا “دو پیچ” بشنوید. همه اینها اشاره به نخ های مختلف PDO خاردار است.

 1. آیا واقعاً مهم است که از چه نوع ماده PDO استفاده می شود؟
  کاملاً مهم است که هنگام لیفت از چه نوعی استفاده شود. نخ های PDO علاوه بر تفاوت مشخص در شکل ، دارای طول و ضخامت های مختلف هستند. عوامل تحت تأثیر نوع نخ مورد استفاده شامل مقاومت در برابر کشش ، اثر بخشی ، کیفیت و هزینه درمان می باشد.
 2. آیا این درمان ایمن است؟
  این روش درمانی کاملاً بی خطر است. برای ایمنی و کارایی توسط FDA تأیید شده است. علاوه بر این ، صدها هزار درمان انجام شده است و هیچ گزارشی از واکنش های آلرژیک ، حساسیت به نخ ها ، یا عوارض جانبی جدی یا خطرات گزارش نشده است.
 3. قبل از درمان چه کاری باید انجام دهم؟
  از آنجا که بالابرهای نخ PDO غیر تهاجمی هستند ، برای تهیه موارد زیادی لازم نیست. با این حال ، برخی اقدامات پیشگیرانه وجود دارد که می توانید برای اطمینان از بهترین نتیجه از درمان خود انجام دهید. در اینجا مواردی وجود دارد که باید یکی دو روز قبل از درمان از آنها اجتناب کنید:
 • الکل
 • جینکو
 • مکمل های روغن ماهی امگا
 • داروی چینی
 • ویتامین E
 • تمرینات با شدت بالا
 • اتاق های بخار و سونا
 1. پس از درمان چه کارهایی لازم است انجام دهم؟
  این روش درمانی احتیاجات ویژه پس از مراقبت زیادی ندارد. با این حال ، شما باید در هر دو هفته از درمان دندان پزشکی پس از بلند کردن نخ PDO خودداری کنید. باز نگه داشتن دهان برای مدت زمان طولانی می تواند بر نتایج درمان تأثیر بگذارد. علاوه بر این ، شما می خواهید چند هفته اول به پشت بخوابید. این اطمینان می دهد که فشار زیادی به یک طرف صورت خود وارد نخواهید کرد.
 2. چگونه درمان طراحی می شود؟
  لیفت با نخ PDO متناسب با نوع پوست منحصر به فرد ، بافت پوست و اهداف زیبایی شما طراحی شده است. بسته به منطقه ای که می خواهید تحت درمان قرار بگیرید ، ممکن است سه یا چهار نخ خاردار با دقت قرار بگیرید. از نخ های مختلفی برای درجات مختلف لیفت ، سفت شدن پوست و جوان سازی سلولی استفاده می شود.
 3. مناطق تحت درمان با لیفت نخ
  از آنجا که لیفت با نخ PDO بسیار متنوع است ، می تواند تقریباً هر ناحیه از صورت را درمان کند. این موارد عبارتند از:
 • گردن
 • خط فک
 • پاهای کلاغ
 • ابرو
 • گونه ها
 • خطوط ماریوت


گونه ها و ناحیه تحتانی صورت / گردن معمولاً درمان می شوند. گونه ها و قسمت های زیرین صورت مناطق بسیار خوبی برای درمان هستند زیرا به خوبی به درمان های هم افزایی لیفت پوست مانند اولتراپی وام می دهند.

 1. مدت دوام
  دوام نخ های PDO به عوامل مختلفی بستگی دارد ، از جمله ضخامت نخ ها ، کیفیت نخ ها و میزان متابولیسم بدن . با این حال ، بیشتر مشتریان ما متوجه می شوند که این موضوعات طی شش تا نه ماه حل شده است.
 2. مدت زمان مشاهده نتایج
  برخی از نتایج درمان ، مانند لیفتینگ پوست و برخی از اثرات کانتورینگ ، بلافاصله پس از درمان قابل مشاهده است. در حقیقت ، هنگامی که از کلینیک ما خارج می شوید ، ممکن است پوست شما تنگ تر از یک هفته بعد به نظر برسد.

15-چه زمانی نتایج نهایی را می بینم؟
نتایج نهایی لیفت با نخ PDO طی یک تا دو ماه از درمان شما مشاهده می شود. چه مدت طول می کشد شخصاً بستگی زیادی به سن شما دارد. سن شما یکی از عوامل اصلی در تولید سریع کلاژن جدید و سالم در بدن است. کلاژن پروتئینی است که مسئول جمع شدن گونه ها ، پر کردن خطوط ریز و صاف شدن چین و چروک ها است.

 1. به چند درمان نیاز دارم؟
  اکثر مشتریان ما تنها پس از یک درمان از نتایج رضایت بخشی برخوردار هستند. شش تا نه ماه بعد از اولین درمان خود بیایید تا بتوانیم تشخیص دهیم آیا شما به یک درمان پیگیری نیاز دارید. پس از آن ، به مدت سه سال دیگر نیازی به درمان دیگری ندارید.

17- آیا من یک کاندیدای خوب برای لیفت با نخ PDO هستم؟
اگر به دنبال اصلاح رنگدانه های ناهموار ، خطوط ، چین و چروک ها ، ویژگی های شکننده صورت یا شلی پوست صورت هستید ، شما کاندید مناسبی برای لیفت با نخ PDO هستید. اگر می خواهید لیفت صورت فوری انجام دهید اما وقت و هزینه لازم را برای انجام لیفت صورت سنتی ندارید ، به ویژه یک کاندید مناسب برای این روش درمانی هستید.

18-آیا رشته های PDO همان رشته های PLLA و PCL هستند؟
نخ های PDO با نخ های PLLA و PCL بسیار متفاوت هستند. سه تفاوت اصلی در بین این نخ ها مقاومت کششی ، سختی و دوام است. نخ های PDO یا پلی دیوکسانون تنها پس از شش تا نه ماه حل می شوند. در مقابل ، رشته های PLLA یا Poly L. Lactic Acid ، پس از 12 تا 18 ماه حل می شوند. نخ های PCL یا نخ های پلی کاپرولاکتون از با دوام ترین این سه ماده هستند. دو تا سه سال طول می کشد تا کاملاً حل شود.

 1. آیا بهتر است با رشته های با دوام تر درمان شود؟
  درمان با نخهای PLLA یا PCL لزوماً بهتر نیست. آنها فقط دوام بیشتری ندارند: آنها بسیار سخت تر از نخ های PDO هستند. این بدان معنی است که التهاب شدید ، ناراحتی و سایر عوارض جانبی می تواند رخ دهد. علاوه بر این ، FDA این موضوعات را برای بلند کردن یا سفت شدن پوست تأیید نکرده است.

20- تفاوت بین PDO THREAD LIFT و SILHOUETTE SOFT THREAD LIFT چیست؟
هر دو دستگاه لیفت با نخ PDO و لیفت با نخ Silhouette Soft پوست را بلند می کنند. با این حال ، تمایز بین دو روش درمان ضد پیری مهم است. لیفت با نخ PDO به دلیل ماهیت درمان بسیار م موثرتر هستند. لیفت با نخ نرم Silhouette با فشرده سازی بافت پوست ، یک اثر حجم دهنده ایجاد می کند.

علاوه بر این ، لیفت های نخ PDO از پلی دیوکسانون ساخته شده اند و برای بلند کردن پوست از خار استفاده می کنند. در مقابل ، نخ های نرم Silhouette از نخ های PLLA تشکیل شده اند و از مخروط ها برای بالا بردن افتادگی پوست استفاده می کنند.

سرانجام ، از آنجا که نخ های PDO لطیف تر روی پوست هستند ، در طول درمان از نخ های بیشتری نسبت به لیفت با نخ Silhouette Soft استفاده می شود. بنابراین ، پوست بالاتر و راحت تر بلند می شود

 

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا