لیپ فلیپ |هر آنچه در مورد بزرگ کردن لب باید بدانید

لیپ فلیپ بوتاکس یک عمل آرایشی سریع و غیر جراحی است که طی آن یک متخصص پزشکی از مقدار کمی بوتاکس استفاده می کند تا لب بالایی شما پرتر و بزرگ تر به نظر برسد.

در این مقاله روش لیپ فلیپ شامل چه عواملی است ، تفاوت آن با پرکننده لب پوستی و عوارض احتمالی که باید از آنها آگاه باشید.

لیپ فلیپ چیست؟
یک عمل آرایشی سریع و در محل کار است که حدود 10 تا 20 دقیقه طول می کشد. این شامل تزریق بوتاکس به کمان کوپید شما که وسط لب بالایی شماست و به گوشه های دهان شما می شود.

تزریق به طور موقت عضلات اطراف لب را شل می کند. این باعث می شود که بخشی از لب بالایی شما که در داخل دهان شما قرار دارد ، به سمت بالا شود و به لب ظاهر کامل تری ببخشد.

تصویر قبل و بعد
برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا لیپ فلیپ روش مناسبی برای شماست ، دیدن تصاویر افراد واقعی قبل و بعد از تزریق بوتاکس مفید است. در مشاوره اولیه خود از پزشک خود عکسهای قبل و بعد را بخواهید.

بخاطر داشته باشید که اگر عکس بلافاصله بعد از عمل گرفته شود ، لب ممکن است متورم باشد و بیشتر از آنکه تورم فروکش کند ، جلوه بیشتری پیدا کند.

 حجم دادن به لب

چه کسی کاندیدای مناسبی برای این روش است؟
افرادی که روش لیپ فلیپ را انتخاب می کنند شامل کسانی هستند که:

امیدوارند بدون پرکننده پوست لبهای پرتری به دست آورند
فکر کنید هنگام لبخند زدن لب بالایی آنها “ناپدید می شود”
می خواهید لبخند آنها کمتر از لثه به نظر برسد ، این زمانی است که لبخند شما تعداد بیشتری از لثه های شما را از آنچه می خواهید نشان می دهد
به طور کلی ، اثرات این روش 8 تا 12 هفته طول می کشد. اگر به دنبال گزینه دائمی تر هستید ، لیفت لب یا پرکننده لب پوستی ممکن است برای شما بهتر باشد.

تفاوت بین لیپ فلیپ و تزریق چربی در لب چیست؟
لیپ فلیپ و تزریق چربی در لب هر دو لب هایی با ظاهر کامل تر ایجاد می کنند. اما رویه ها متفاوت است.

در حالی که به نظر می رسد لیپ فلیپ فقط باعث پریده شدن لب می شود ، در واقع تزریق چربی لب را پرتر می کنند. در این روش ، یک متخصص پزشکی لبهای شما را با ماده ای که بیشتر از اسید هیالورونیک ساخته شده تزریق می کند. اسید هیالورونیک به ساختار پوست و ظاهر آبرسانی کمک می کند.

از طرف دیگر ، با لیپ فلیپ ، مقدار کمی بوتاکس استفاده می شود تا ماهیچه های اطراف لب بالایی شما شل شود ، بنابراین به سمت بالا چرخانده می شود. این باعث می شود لب شما پرتر به نظر برسد ، اما حجم واقعی آن افزایش نمی یابد. فقط مرتب می شود

اگر می خواهید شکل و حجم لب های خود را به طور واقعی تغییر دهید ، لیپ فلیپ یا کاشت لب ممکن است انتخاب بهتری برای شما باشد.

https://cimaru.ir/what-is-fat-injection-everything-about-fat-injections/

روش لیپ فلیپ چگونه است؟
قبل از عمل
به مدت 3 تا 4 روز قبل از عمل ، باید از مصرف الکل و رقیق کننده خون مانند آسپرین که می تواند تورم را بدتر کند ، خودداری کنید.

در طول روش
در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در مورد خود روش تلنگر لب بدانید:

فقط حدود 10 دقیقه طول می کشد.
پزشک به احتمال زیاد لب های شما را از قبل بی حس نمی کند ، زیرا این روش خیلی دردناک نیست.
پزشک بوتاکس را به مرکز و گوشه های لب بالایی شما تزریق می کند.


بعد از عمل
به دنبال یک لیپ فلیپ ، شما قادر خواهید بود بیشتر فعالیت های روزمره را از سر بگیرید ، اگرچه ممکن است لب بالایی شما کمی بی حس شده و متورم به نظر برسد. در اینجا برخی از نکات پس از عمل وجود دارد:

در روزهای بعد از عمل از کشیدن سیگار خودداری کنید زیرا ممکن است خطر ابتلا را افزایش دهد.
از مالیدن یا ماساژ لب های خود جلوگیری کنید ، این امر باعث گسترش بوتاکس می شود.
سعی کنید چند روز به پشت بخوابید تا بالشت به لب های فشار نیاورد.

لیپ فلیپ

مدت دیدن نتایج
پس از لیپ فلیپ ، باید شروع به دیدن نتایج در طی چند روز و بهبود مستمر برای چند روز پس از آن کنید. تقریباً 10 تا 14 روز پس از عمل ، اثر کامل لغزش لب را مشاهده خواهید کرد.

لازم به ذکر است که لیپ فلیپ دائمی نیست. نتایج حدود 2 تا 3 ماه طول می کشد ، زیرا مقدار بسیار کمی بوتاکس به لب های شما تزریق می شود. هنگامی که متوجه می شوید اثرات آن از بین رفته است ، می توانید با تزریق اضافی بوتاکس نتایج خود را حفظ کنید.

اگر به دنبال گزینه دائمی تر هستید ، پرکننده های لب بوتاکس بیشتر عمر می کنند – حدود یک سال.

عوارض جانبی بالقوه چیست؟
لیپ فلیپ معمولاً به عنوان یک روش ایمن و کم خطر در نظر گرفته می شود ، خصوصاً به این دلیل که در آن مقدار کمی بوتاکس استفاده می شود. ممکن است در محل تزریق کبودی یا تورم جزئی ایجاد شود.

اگر دوز بیشتری بوتاکس تزریق شود ، ممکن است باعث شل شدن بیش از حد لب ها شود. این ممکن است بستن آنها را دشوار کند. همچنین می تواند منجر به موارد زیر شود:

آبریزش
مشکل در تلفظ کلمات خاص
ناتوانی در تف یا سوت زدن
مشکمل در نگه داشتن مایعات در دهان
آویزان بودن یک طرف دهان ، شبیه ظاهر سکته


این علائم با از بین رفتن بوتاکس فروکش می کنند.

در موارد نادر ، بوتاکس می تواند باعث سردرد ، تب و لرز شود. بوتولیسم یک عارضه جانبی بوتاکس بسیار نادر است. در صورت مشاهده علائم بوتولیسم بلافاصله به پزشک مراجعه کنید. این شامل:

  • مشکل در بلعیدن
  • مشکل در صحبت کردن یا تکلم نامفهوم
  • تنفس دشوار
  • تاری دید

چگونه یک ارائه دهنده واجد شرایط را پیدا کنم؟
حتی اگر لیپ فلیپ یک عمل زیبایی غیر جراحی است ، همیشه باید توسط یک متخصص پزشکی آموزش دیده یا یک جراح پلاستیک که دارای مجوز انجام این عمل است انجام شود.

همیشه بهتر است قبل از این با دکتر ملاقات کنید ، بنابراین آنها می توانند آنچه را که در طول عمل انجام می دهند توضیح دهند و عکس های قبل و بعد از بیماران دیگر را به شما نشان دهند.

در جلسه مشاوره اولیه ، چند سوال می توانید بپرسید:

آیا این روش می تواند به من کمک کند تا به ظاهری که می خواهم برسم؟
چگونه باید برای عمل آماده شوم؟
بعد از اتمام عمل از چه چیزهایی (مانند سیگار کشیدن) باید اجتناب کنم؟
چگونه باید پس از عمل از لب هایم مراقبت کنم؟
نتیجه
لیپ فلیپ یک عمل زیبایی غیر جراحی است که می تواند به افراد در دستیابی به لب بالایی کامل و بدون تزریق چربی به پوست کمک کند. این روش شامل تزریق بوتاکس در لب بالایی شما برای شل شدن عضلات و “چرخاندن” لب شما به سمت بالا است.

این یک گزینه کم هزینه تر از تزریق چربی در لب است زیرا از واحدهای بوتاکس بسیار کمی استفاده می کند.

 

 

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا