لیفت لب و سوالات رایج در مورد تفاوت لیفت لب با جراحی و تزریق ژل لب

دقیقاً مانند روندهای مد ، روند زیبایی همیشه در حال تغییر است. حتی با وجود این ، برخی از جنبه های زیبایی وجود دارد که هرگز تغییر نمی کنند. یکی از آنها جذابیت لب های پر و بزرگ است. اگر از طریق هر وب سایت مدی گشت بزنید و تصاویر مدل های سراسر دنیا را مرور کنید ، به احتمال زیاد لب های مفرح را در همه جا خواهید دید. جای تعجب نیست که لیفت لب یک روش کاملاً محبوب و مورد جستجو است. روش های زیادی برای به دست آوردن لب های پرتر وجود دارد ، اما برخی از بیماران گزینه های مختلفی را با توجه به شرایط مختلف خود انتخاب می کنند. لیفت لب یکی از گزینه هاست و در اینجا چند سوال رایج درباره لیفت لب پاسخ می دهیم.

آیا جراحی لیفت لب از تزریق ژل لب بهتر است؟
برای مبتدیان ، درک این نکته مهم است که تصمیم گیری برای انتخاب لیفت لب باید توسط یک جراح پلاستیک با تجربه انجام شود. موارد بسیاری وجود دارد که باید در نظر گرفته شود ، بنابراین شما می خواهید یک جراح زیبایی مناسب را پیدا کنید تا بتواند شما را در این روند راهنمایی کند ، که شامل یک مشاوره و راهنمایی در مورد همه جنبه های عمل ، از جمله مرقبت های بعد از عمل است.

لیفت لب و تزریق ژل لب در مورد تقویت لب ها اهداف متفاوتی دارند. لیفت لب می تواند به طول بین لب بالا و پایین بینی اشاره کند. این ناحیه به دلیل گرانش و حالت های صورت تمایل به کشیده شدن دارد. با کوتاه کردن این قسمت با لیفت لب ، بیماران می توانند به بهبودی طبیعی دست پیدا کنند ، با این حال ، حجم لب ها به طور چشمگیری بهبود نمی یابد. اغلب اوقات بیماران برای دستیابی به بهبود مطلوب ترجیح می دهنداط تزریق ژل لب با لیفت لب را ترکیب کنند.

اگر هدف شما این است که یک تقویت دائمی روی لب های خود داشته باشید ، لیفتینگ لب ممکن است راه حل مناسب باشد. برخلاف تزریق ژل لب ، جراحی لیفت لب راه حلی است که می تواند سالها موثر واقع شود. در حالی که تزریق ژل لب می تواند حدود یک سال دوام بیاورند و نتایج بسیار خوبی داشته باشند ، برخی از بیماران ترجیح می دهند یک گزیته طولانی مدت را انتخاب کنند. این باعث می شود لیفت لب با جراحی گزینه ای عالی باشد.

https://cimaru.ir/thread-lift-with-thread-strengthen-the-lips-with-a-lip-lift-with-a-thread-against-the-injection-of-lip-gloss/

آیا جراحی لیفت لب می تواند باعث بهبود لب های پیری شود؟
جراحی لیفت لب می تواند نیازهای افراد مختلف از اقشار مختلف جامعه را پوشش دهد ، از جمله مواردی که مایل به ترمیم لب ها مانند دوره جوانی هستند. لب های پیر می توانند نازک تر به نظر برسند و شروع به آویزان شدن کنند. با لیفت لب ، قسمت بالایی لب بلند می شود تا ظاهر پر و بال پیدا کند.

آیا من کاندیدای خوبی هستم؟
همه افراد کاندید مناسبی برای جراحی لیفت لب نیستند. مهمترین نکته میزان پوست بین بالای دهان و بینی است ، زیرا این می تواند در موفقیت جراحی شما تأثیر بگذارد. در طی مشاوره با جراح زیبایی خود ، می توانید در مورد بهترین گزینه های خود برای تقویت لب و چگونگی بهره مندی خود صحبت کنید.

جراحی لیفت لب چیست؟

لیفت لب به سادگی کوتاه کردن فاصله بین پایین بینی و بالای لب است.بعضی از افراد از نحوه تزریق ژل لب رضایت کامل ندارند. زیرا ما همه لب های زیادی را دیده ایم که بیش از حد فرسوده شده اند. و بسیاری از مواقع آنچه که سعی در دستیابی به آن است این لب جوان به نظر می رسد اما اگر این فاصله از پایین بینی تا بالای لب زیاد باشد ، هیچ مقدار روشی از جمله تزریق ژل تا آن فاصله باید کمی کوتاه شود.

آیا این فاصله ها از نظر ژنتیکی اتفاق می افتد و گاهی هم با افزایش سن اتفاق می افتد؟

دقیقاً ، با افزایش سن مقدار زیادی از کلاژن و ساختار لبهای ما از دست می رود و بنابراین لب آویزان می شوند. برای دیدن این مورد شخصی که کمی بزرگتر است در نظر بگیرید ، وقتی لبخند می زند شما به هیچ وجه دندان های بالایی او را نمی بینید و این نوعی ویژگی پیری است و این روش برای رفع آن طراحی شده است.

بهبود چگونه است؟

بهبودی ساده است. این کاری است که فقط با چند بخیه انجام شده است. هیچ کسلی وجود ندارد ، هرچند ممکن است کبودی و بخیه هایی وجود داشته باشد که باید چند روز از آنها مراقبت کنید.

چگونه می توان فهمیدکه به تزریق ژل لب نیاز دارید یا به لیفت لب نیاز دارید؟

اگر لب های نازکی دارید ، احتمالاً با تزریق ژل لب نیاز شما برطرف می شود اما اگر لب بالایی نیز داشته باشند ، تزریق ژل خیلی کمک نمی کند. اگر مطمئن نیستید ، می توانید کمی دهان خود را باز کنید باید به نوعی کمی از دندان های خود را در حالت استراحت ببینید و اگر هنوز مطمئن نیستید ، از متخصصین این حوزه استفاده کنید.

گرفتن مشاوره
بهترین راه برای انتخاب گزینه های تقویت لب ، مشاوره با جراحان زیبایی در کلینیک سیمارو است. ما می توانیم یک توصیه حرفه ای ارائه دهیم و به شما کمک کنیم گام های درست را برای تقویت اعتماد به نفس خود بردارید. برای تعیین وقت مشاوره ، از شما دعوت می کنیم با ما از طیق شماره تماس و یا شبکه های اجتماعی ما تماس بگیرید.

 

 

1 دیدگاه دربارهٔ «لیفت لب و سوالات رایج در مورد تفاوت لیفت لب با جراحی و تزریق ژل لب»

 1. سلام
  از بعضی از مطالب سایت شما بازدید کردم
  سایت بسیار جالبی دارید با مطالب بسیار خوب و ظاهر زیبا و البته سؤ خوب
  لطفا از سایت های من هم دیدن نمایید و نظرتان را برای بهتر شدن سایتام بگویید
  عالی بودین
  اولین سایتم در مورد مطالب آموزشی و محصولات زنانه و دخترانه است به نام لیدی مد کالا
  https://www.ladymodkala.ir
  بعدی در مورد کالاهای دیجیتال هست به نام رابوکالا
  https://www.rabokala.ir
  بعدی در مورد خانه و طراحی لوازم داخلی خانه هست به نام خانه چین
  https://www.khanecheen.ir
  بعدی در مورد انواع لوازم بازی و مطالی آموزش و محصولات آن هست به نام گیمینگ تولز
  https://www.gamingtools.ir
  همه سایت ها هم محصولات برای فروش دارن و هم مطالب آموزشی و هم مقاله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا