سانترال لب و همه چیز در باره آن

خلاصه:

در طی پروسه  سانترال لب ، جراح پلاستیک برش کوچکی را در ناحیه لب یا زیر بینی ایجاد می کند و پوست اضافی را جدا میکند تا ظاهر لب ها ، کمانی یا سایر نواحی لکه دار و نادرست دهان را تقویت کند. و بعد اتمام این عمل سانترال، لب فوقانی ، دندانهای فوقانی با جذابیت بیشتری قابل مشاهده خواهند بود.

لیفت سانترال لب

سانترال لب چیست؟

به طور خلاصه: این یک عمل جراحی دائمی برای افزایش میزان  حجم لب صورت است  واین پروسه  لب ها را جذاب تر نشان می دهد. این عمل کمتر از یک ساعت – گاهی اوقات حتی بیست دقیقه – طول می کشد و به ندرت  تحت بیهوشی انجام می شود.

از نظر فنی ، در سانترال لب لازم است که یک جراح زیبایی مقداری  بافت را از زیر بینی شما خارج کند. جای زخم درست در زیر بینی پنهان است ، در یک خط خاردار تقریباً شبیه به بورگور. جای زخم چیزی نیست که نگران آن باشید: طبق گفته Devgan ، این زیبایی در سایه زیر بینی شما پنهان شده است

فیلر در لب (تزریق ژل لب)در مقابل سانترال لب

جراحی سانترال لب یک روش سرپایی واقعی است که شامل یک جراحی پلاستیک در ایجاد برش در ناحیه لب می شود تا شکل ، موقعیت و پر بودن لب را بهبود ببخشد. سانترال لب معمولاً تحت بی حسی موضعی انجام می شود زیرا برای احساسس درد کمتر ناشی از این نوع جراحی زیبایی است  ، بسیاری اوقات بیهوشی عمومی لازم نیست.

اگرچه میلیون ها نفر از افراد   از تزریق ژل لب، پوستی با بافت نرم تجربه کرده اند ،  وقتی که از اسید هیالورونیک به شکلی برای تزریق چربی به  فرد استفاده می شود.

. مطابق گزارش آماری جراحی پلاستیک سال 2017 از طرف انجمن جراحان پلاستیک در آمریکا ، 29،797 روش تقویت لب در سال 2017 انجام شده است که شامل تزریق ژل لب نیست. این بدان معناست که روش زیبایی در مقایسه با 28430 عمل جراحی سانترال لب در سال 2016 5٪ افزایش داشته است و از 18،589 روش تهیه شده در سال 2000 60٪ فوق العاده افزایش یافته است.

سانترال لب ممکن است از بیماران خاص بیشتر از تزریق ژل لب بهره ببرد زیرا ممکن است افراد به خوبی در برابر تزریق ژل لب واکنش نشان ندهند –  در بیماران مسن تر ،  حجم لب ها کم می شوند و با افزایش سن شل  تر می شوند. اما حتی بیماران جوان تر می توانند از روشی که لب بالایی را برداشته و از “نمایش دندان” بهتر استفاده کنند ، خصوصاً برای افرادی که دندانهای فوقانی آنها به ندرت نمایش داده می شود ، حتی در هنگام لبخند زدن لیف لب مناسب است.

تکنیک های سانترال لب

انواع تکنیک های مدرن سانترال لب ، برخلاف روش های گذشته ، که تمرکز خود را بر روی برش هایی که به طور دقیق در مرز لب vermillion انجام شده بود ، بگذارند ،و کشیدگی لب  نتایج فوق العاده ای برای سانترال لب است که بالاترین شکل لب در آن است. چنین تکنیک های جراحی قدیمی نتایج فرعی را ارائه می دهند ، زیرا باعث شده است که مرز لب سخت تر نباشد ، و نیاز داشت که بیماران بیشتر برای جذابیت لب خود، آرایش بیشتری داشته باشند.

سانترال لب

بعضی از این تکنیک ها در زیر نام برده شده است:

1- Vermillion مستقیم یا Gullwing Lip Lift

2-سانترال لب Subnasal Bullhorn

3-سانترال لب فوقانی اصلاح شده

4- سانترال لب Corner

5-سانترال لب ایتالیایی

Comments are closed.