اصلاح فرم  بینی بدون جراحی

تزریق ژل بینی برای اصلاح فرم بینی و زیبایی بینی بدون جراحی شامل استفاده از فیلر یا ژل قابل تزریق پوستی برای اضافه کردن حجم ظریف و ایجاد یک نگاه متعادل تر بین پل و نوک بینی است – نیازی به جراحی نیست. یک عمل جراحی بینی باعث تغییر در ساختار بینی می شود و در بسیاری از موارد مناسب است ، اما ممکن است کار اصلاح فرم بینی با تزریق ژل بینی بدون جراحی مناسبتر از جراحی    باشد. با جذب بدن ژل پوستی به مرور زمان نیاز به تزریق مجدد دارد.

تزریق ژل بینی

این روش درمانی ممکن است روش مناسبی برای تغییر ظاهر بینی باشد ، از جمله صاف کردن “برآمدگی” قابل مشاهده بر روی نوک یا بلند کردن نوک افتاده باشد. هزینه یک عمل بینی  بدون جراحی بینی  به مراتب بسیار پایین تر از اصلاح از طریق جراحی است.

چرا اصلاح فرم بینی بدون جراحی بینی با تزریق فیلر بینی  با جراحی زیبایی بینی متفاوت است؟

کار  تزریق ژل بینی بدون جراحی شامل تزریق پرکننده های موقت  و ایجاد تقارن بیشتر است. در رینوپلاستی سنتی ، بینی برای رفع مشکلاتی از قبیل افتادگی ، نوک بزرگ  ، برآمدگی روی نوک بینی یا سایر مشکلات ساختاری و ظاهری گسترده تر جراحی می شود.

انجام اصلاح فرم بینی با تزریق ژل بینی مناسب چه افرادی هست؟

 رینوپلاستی بدون جراحی اگر به دنبال تغییر ظریف در شکل و ظاهر بینی هستید ، ممکن است تعجب کنید که تزریق فیلر  بینی می تواند بهبود چشمگیری ایجاد کند.  تزریق ژل بینی فقط چند دقیقه طول می کشد و می تواند طیف وسیعی از مسائل زیبایی شناختی را با ساختار بینی برطرف کند. اگر هر یک از موارد زیر را  دارید ، ممکن است انجام تزریق ژل بینی جهت رفع نقایص بینی برای شما مناسب باشد: نگاه برآمدگی روی نوک بینی را صاف کنید بینی خیلی بزرگ به نظر می رسد نوک بینی را که افتاده است بلند کنید, عدم تقارن صحیح, جای زخم و یا جوش های آکنه را بر روی ساختار بینی پر کنید, یک نگاه “احساس بد فرمی” را تصحیح کنید.

تزریق فیلر بینی

از تزریق ژل بینی با روش غیر جراحی بینی چه انتظاری باید داشته باشم؟

تزریق  فیلر بینی یک روش سریع و مؤثر است که شامل   بخیه یا زمان بهبودی زیادی نمی شود. این یک پروسه ساده و سر راست با مراحل زیر است: یک کرم بی حس کننده برای راحتی شما استفاده می شود فیلر  با استفاده از یک سوزن کوچک به قسمت های مشخص شده تزریق می شوند تا بتوانند فیلر(ژل) را برای بلند کردن ، صاف کردن یا تغییر دادن ظاهر بینی تحویل دهند. ممکن است کبودی و تورم ایجاد شود که به سرعت محو می شود. اگر در محل تزریق هر گونه تورم را تجربه کرده اید ، به سادگی یک بسته یخی روی آن قرار دهید.

 هزینه تزریق فیلر بینی یا  هزینه تزریق ژل بینی چقدر است؟

هزینه تزریق فیلر بینی زیبایی بینی بدون جراحی یا قیمت تزریق فیلر بینی ، بسته به میزان عمل و حجم مصرف فیلر که برای دستیابی به اصلاح زیبایی مورد نیاز است ، متفاوت است. رینوپلاستی  غیر جراحی یک روش کاملاً سفارشی است که بر اساس آنچه باید انجام شود برای ایجاد ظاهری جذاب تر انجام می شود. مقدار مورد نیاز به طور معمول یک سی سی است ، اما نوع فیلر(ژل) مورد استفاده در قیمت  و ماندگاری موثر است. شما می توانید به عنوان یک نمای کلی ، انتظار داشته باشید که این هزینه در محدوده ۸۰۰ تا ۱٫۵۰۰ هزار تومان باشد.

یک رینوپلاستی زیبایی بینی بدون جراحی – یک گزینه درمانی مقرون به صرفه برای تغییر شکل بینی است. رینوپلاستی غیرجراحی یک روش مقرون به صرفه برای بهبود تعادل صورت شما است و هزینه بسیار به مراتب کمتر از یک عمل جراحی بینی است. یک عمل جراحی بینی یا  زیبایی بینی ممکن است چهار یا پنج برابر هزینه یک رینوپلاستی غیر جراحی یا بیشتر باشد ، بر اساس آنچه که به عمل جراحی نیاز دارید. خوب است که برای مشاوره با ما تماس بگیرید ، اطلاعاتی بیشتری قبل از هر گونه اقدامی برای بهبود تعادل صورت کسب کنید.

عواملی که در هزینه تزریق ژل بینی تأثیر می گذارد عبارتند از:

  • چه مقدار اصلاح کننده برای حجم  نیاز است (تعداد واحدها)
  •  نوع پرکننده مورد استفاده
  • تعداد زیادی از اصلاحات مورد نیاز (برآمدگی روی پل ، نوک افتادگی ، عدم تقارن و غیره)

برای تصمیم به یک اقدام مهم در زیبایی بینی شما می توانید با مراجعه به کلینک ما با مشاوره رایگان اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Comments are closed.