لیفت با نخ PDO |سوالات متداول درباره لیفت صورت با نخ PDO

1. لیفت با نخ PDO چیست؟
لیفت با نخ PDO یک روش درمانی جدید در دنیای زیبایی است ، اما از نخ های PDO برای چندین دهه با خیال راحت برای کاربردهای مختلف مانند درمان اختلالات زنان یا برش بخیه بعد از اقدامات پزشکی استفاده می شود. هنگامی که به عنوان یک درمان زیبایی استفاده می شود ، چند نکته وجود دارد که باید بدانید.

اول ، به طور مکانیکی منجر به لیفتینگ فوری پوست می شود.

دوم ، بافت چربی را منقبض می کند تا منجر به سفت شدن فوری پوست شود.

سوم ، این باعث تولید کلاژن و عروق جدید می شود تا پوست شما در سطح سلولی تجدید شود. همه اینها با هم کار می کنند تا باعث بهبود بافت پوست ، خطوط ریز و چین و چروک و کشش بیشتر پوست شما شوند.

 1. چه مدت طول می کشد؟
  یکی از بهترین موارد در مورد این درمان این است که فقط 15 تا 30 دقیقه طول می کشد. پس از آن ، شما آزاد هستید که به کار خود یا هر چیز دیگری که برای بقیه روز خود برنامه ریزی کرده اید برگردید.
 2. چه چیزی را می توانم قبل از درمان انتظار داشته باشم؟
  قبل از شروع درمان ، ما یک ماده بی حس کننده موضعی و بی حسی موضعی را در محل درمان قرار می دهیم. سوزنی که در طی این درمان استفاده می شود بسیار ریز است و دردی ایجاد نمی کند. با این حال ، ما بیهوشی را برای اطمینان از عدم احساس ناراحتی در طول درمان فراهم می کنیم.

4- در طول درمان چه چیزی را می توان انتظار داشت؟
پس از اثر بی حس کننده ، درمان لیفت با نخ PDO شما آغاز می شود. نخ های PDO از طریق سوزن های نوک بلانت ، به نام کانول یا سوزن های نوک تیز وارد می شوند. پس از قرار گرفتن در لایه مناسب پوست ، هنگام بلند شدن پوست به سمت بالا ، به عنوان لنگر عمل می کنند. سپس ، نخ های اضافی قطع می شوند.

5- آیا همه PDO به همین ترتیب است؟
انواع مختلفی از نخ های PDO وجود دارد و هر کدام هدف منحصر به فرد خود را دارند. بسته به اهداف زیبایی شما ، ارائه دهنده PDO شما ممکن است از یک یا چند نوع نخ در طول درمان ضد پیری استفاده کند.

 1. انواع PDO که در آن وجود دارد؟
  دو نخ اصلی PDO وجود دارد ، اینها نخ های غیر خاردار شناور و نخ های خاردار شناور هستند. طبقه بندی های فرعی نخ های غیر خاردار شامل نخ های بافته شده و نخ های تک رشته ای است. طبقه بندی زیر رشته های خاردار شامل موارد زیر است:
 • مارپیچ
 • یک جهته
 • دو جهته
 • نوع Z
 • خاردار برش
 • خاردار قالب
 1. آیا واقعاً مهم است که از چه نوع ماده PDO استفاده می شود؟
  کاملاً مهم است که لیفت با نخ PDO هنگام لیفت پوست شما از چه نوع یا نوع دیگری استفاده می شود. نخ های PDO علاوه بر تفاوت مشخص در شکل ، دارای طول و ضخامت های مختلف هستند. عوامل تحت تأثیر نوع نخ مورد استفاده شامل مقاومت در برابر کشش ، اثر بخشی ، کیفیت و هزینه درمان می باشد
https://cimaru.ir/thread-lift-with-thread-strengthen-the-lips-with-a-lip-lift-with-a-thread-against-the-injection-of-lip-gloss/

8. آیا این درمان ایمن است؟
این روش درمانی کاملاً بی خطر است. برای ایمنی و کارایی توسط FDA تأیید شده است. علاوه بر این ، صدها هزار درمان انجام شده است و هیچ گزارشی از واکنش های آلرژیک ، حساسیت به نخ ها ، یا عوارض جانبی یا خطرات جدی گزارش نشده است.

 1. قبل از درمان چه کاری باید انجام دهم؟
  از آنجا که لیفت با نخ PDO غیر تهاجمی هستند ، برای تهیه موارد زیادی لازم نیست. با این حال ، برخی اقدامات پیشگیرانه وجود دارد که می توانید برای اطمینان از بهترین نتیجه از درمان خود انجام دهید. در اینجا مواردی وجود دارد که باید یکی دو روز قبل از درمان از آنها اجتناب کنید.
 • مکمل های روغن ماهی امگا
 • داروی چینی
 • ویتامین E
 • تمرینات با شدت بالا
 • اتاق های بخار و سونا

10.پس از درمان چه کارهایی لازم است انجام دهم؟
این روش درمانی احتیاجات ویژه پس از مراقبت زیادی ندارد. با این حال ، شما باید در هر دو هفته از درمان دندانپزشکی پس از لیفت با نخ PDOخودداری کنید باز نگه داشتن دهان برای مدت زمان طولانی می تواند بر نتایج درمان تأثیر بگذارد. علاوه بر این ، شما می خواهید چند هفته اول به پشت بخوابید. این اطمینان می دهد که فشار زیادی به یک طرف صورت خود وارد نخواهید کرد.

11.چگونه درمان طراحی می شود؟
لیفت با نخ PDO
متناسب با نوع پوست منحصر به فرد ، بافت پوست و اهداف زیبایی شما طراحی شده است. بسته به منطقه ای که می خواهید تحت درمان قرار بگیرید ، ممکن است سه یا چهار نخ خاردار با دقت قرار بگیرید. از نخ های مختلفی برای درجات مختلف لیفت ، سفت شدن پوست و جوان سازی سلولی استفاده می شود.

 1. چه مناطقی می توانند با استفاده از لیقت با نخ PDO زیبا شوند؟
  از آنجا که لیفت با نخ PDO بسیار متنوع است ، می تواند تقریباً هر ناحیه از صورت را درمان کند. این موارد عبارتند از:
 • گردن
 • جغدها
 • خط فک
 • چین های ناسو جوگال
 • چین های Nasolabial
 • پاهای کلاغ
 • ابرو
 • گونه ها
 • خطوط ماریوت

گونه ها و ناحیه تحتانی صورت / گردن معمولاً درمان می شوند. گونه ها و قسمت های زیرین صورت مناطق بسیار خوبی برای درمان هستند زیرا به خوبی به درمان های هم افزایی لیفت پوست مانند اولتراپی وام می دهند.

 1. چه مدت دوام این نخ ها چقدر است؟
  دوام نخ های PDO به عوامل مختلفی بستگی دارد ، از جمله ضخامت نخ ها ، کیفیت نخ ها و میزان متابولیسم بدن شما. با این حال ، بیشتر مشتریان ما متوجه می شوند که این موضوعات طی شش تا نه ماه حل شده است

14. بعد از چه مدت می توانم نتایج را ببینم؟
برخی از نتایج درمان ، مانند لیفتینگ پوست و برخی از اثرات کانتورینگ ، بلافاصله پس از درمان قابل مشاهده است. در حقیقت ، هنگامی که از دفتر کار ما خارج می شوید ، ممکن است پوست شما تنگ تر از یک هفته بعد به نظر برسد.

15.چه موقع نتایج نهایی را می بینم؟
نتایج نهایی لیفت با نخ PDO طی یک تا دو ماه از درمان شما مشاهده می شود. چه مدت طول می کشد شخصاً بستگی زیادی به سن شما دارد. سن شما یکی از عوامل اصلی در تولید سریع کلاژن جدید و سالم در بدن است. کلاژن پروتئینی است که مسئول جمع شدن گونه ها ، پر کردن خطوط ریز و صاف شدن چین و چروک ها است.

 1. به چند درمان نیاز دارم؟
  اکثر مشتریان ما تنها پس از یک درمان نتایج رضایت بخشی را کسب می کنند. شش تا نه ماه بعد از اولین درمان خود بیایید تا بتوانیم تشخیص دهیم آیا شما به یک درمان پیگیری نیاز دارید. پس از آن ، به مدت سه سال دیگر نیازی به درمان دیگری ندارید.

17- آیا من یک کاندیدای خوب برای لیفت با نخ PDOهستم؟
اگر به دنبال اصلاح رنگدانه های ناهموار ، خطوط ، چین و چروک ها ، ویژگی های شکننده صورت یا شلی پوست صورت هستید ، شما کاندید مناسبی برای لیفت با نخ PDO هستید. اگر می خواهید لیفت صورت فوری انجام دهید اما وقت و هزینه لازم را برای انجام لیفت صورت سنتی ندارید ، به ویژه یک کاندید مناسب برای این روش درمانی هستید.

18-آیا نخ های PDO همان نخ های PLLA و PCL هستند؟
نخ های PDO با نخ های PLLA و PCL بسیار متفاوت هستند. سه تفاوت اصلی در بین این نخ ها مقاومت کششی ، سختی و دوام است. نخ های PDO یا پلی دیوکسانون تنها پس از شش تا نه ماه حل می شوند. در مقابل ، رشته های PLLA یا Poly L. Lactic Acid ، پس از 12 تا 18 ماه حل می شوند. نخ های PCL یا نخ های پلی کاپرولاکتون از دوام ترین سه ماده هستند. دو تا سه سال طول می کشد تا کاملاً حل شود.

 1. آیا بهتر است با نخ های با دوام تر درمان انجام شود؟
  درمان با نخهای PLLA یا PCL لزوماً بهتر نیست. آنها فقط دوام بیشتری ندارند: آنها بسیار سخت تر از موضوعات PDO هستند. این بدان معنی است که التهاب شدید ، ناراحتی و سایر عوارض جانبی می تواند رخ دهد. علاوه بر این ، FDA این موضوعات را برای لیفت یا سفت شدن پوست تأیید نکرده است.

20.کدام یک از درمان ها بهترین حالت لیفت را دارند؟
بهترین درمان های تکمیلی برای لیفت با نخ PDO به نتایج منتخب شما بستگی دارد. اگر به شدت نگران خطوط و چین و چروک های ناشی از حرکات صورت هستید ، تعدیل کننده های عصبی بهترین عملکرد را دارند. اگر بیشتر نگران خطوط استاتیک و چین و چروک ها هستید ،تزریق ژل در پوست مکمل مناسب برای لیفتینگ نخ PDO شما هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا