تزریق ژل لب روسی یکی از انواع مدل های تزریق ژل لب و الهام گرفته از مدل لب های زنان روسی است. در تزریق لب روسی بیشترین توجه بر روی کمان لب ها یا همان ناحیه v شکل لب است.

تمرکز پزشک برای تزریق ژل لب روسی، بیشتر بر روی برجسته نموندن و تیز کردن خطوط لب است.

در لب روسی خط دار، کمان های لب با ظرافتی خاصی برجسته شده و سپس برای زیبایی بیشتر تزریق درون خود لب نیز انجام می شود.

برای مدل لب روسی طبیعی؛ معمولا از هیالورونیک اسید استفاده می شود که میزان تزریق آن بسته به سلیقه خود فرد و تشخیص پزشک انجام می شود.

مدل لب روسی عروسکی نیز یکی دیگر از نام های معروف این مدل تزریق ژل لب است که علت آن شباهت لب ها به عروسک های عروسی پس از تزریق ژل می باشد.

در زیر عکس قبل و بعد از تزریق ژل لب روسی در کلینیک vip سیمارو را مشاهده می کنید:

عکس مدل لب روسی عروسکی

جهت مشاوره و رزرو وقت رایگان در مطب vip سیمارو با شماره ی ۲۲۹۰۷۶۹۶-۰۲۱ تماس بگیرید یا با پر کردن فرم زیر، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

  برای تزریق ژل لب روسی، برخلاف تزریق ژل لب سنتی، یک متخصص با استفاده از تزریق ژل با متد روسی مواد فیلر را به صورت عمودی و از پایه لب شروع می کند و سپس به سمت خارج لب بیرون می کشد.

  در سایر روش ها، مواد فیلر از اواسط لب به سمت داخل آن ها تزریق می شود. اما در ژل روسی لب، چون حالت قلبی شکل می گیرد و خطوط برجسته تر می شود، از پایه لب تزریق آغاز و به خارج لب کشیده می شود.

  در تزریق ژل لب روسی، حجم لب افزایش زیادی ندارد و فقط کشیده تر و بلندتر می شود. پزشک متخصص پیش از انجام تزریق، از بی حسی موضعی استفاده می کند.

  سپس بر اساس حجم مورد نظر مراجعه کننده تزریق صورت می گیرد.

  کل مدت زمان تزریق ژل لب روسی بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه به طول می انجامد.

  تزریق ژل لب روسی بیشتر مناسب کسانی است که به دنبال زیباسازی طبیعی لب های خود هستند. زیرا مدل لب روسی به جای تمرکز بر افزایش حجم لب، بیشتر بر روی خطوط لب بالا تمرکز دارد.

  برخی از مراجعه کنندگان به مطب vip سیمارو، به علت افزایش سن، حالت کمانی لب بالای خود را از دست داده اند. یا برخی دیگر به طورت ژنتیکی، لب بالای آن ها کمانی شکل نیست.

  مدل لب روسی طبیعی می تواند برای این افراد یک گزینه بسیار خوب باشد. به علاوه مدل لب روسی بیشتر مناسب افرادی است که تا کنون تزریق ژل لب انجام نداده اند.

  اگر شما هم جزء طرفداران لب روسی هستید ولی قبلا ژل لب تزریق کرده اید، باید دو هفته قبل از تزریق لب روسی، زیر نظر پزشک متخصص، مواد فیلر قبلی را خارج نموده و سپس تزریق مجدد انجام دهید.

  جهت مشاوره و رزرو وقت رایگان در مطب vip سیمارو با شماره ی ۲۲۹۰۷۶۹۶-۰۲۱ تماس بگیرید یا با پر کردن فرم زیر، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

   هزینه تزریق ژل لب روسی بسته به نوع برند، کشور سازنده و میزان سی سی تزریق شده، متفاوت است. به طور کلی قیمت مدل لب روسی عروسکی در مطب vip سیمارو در سال ۱۴۰۳ از مبلغ ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۷٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان بابت هر سی سی ژل لب می باشد.

   مقاله ای که بعد از خواندن این نوشتار پیشنهاد می کنیم:
   قیمت ژل لب

   یکی از سوالات زیادی که برای تزریق ژل لب پرسیده می شود این است که؛ “برای لب روسی چند سی سی ژل لازمه”.

   در پاسخ به این سوال باید بگوییم که میزان تزریق برای هر فرد متناسب با شرایط او متفاوت است. ما در مطب vip سیمارو در ابتدا حدود یک سی سی ژل برای لب تزریق می کنیم و سپس نتیجه را مورد بررسی قرار می دهیم.

   در صورت نیاز تزریق بیشتری صورت می پذیرد. اما به طور میانگین برای تزریق لب روسی از ۰٫۵ سی سی تا ۱٫۵ سی سی مورد نیاز است.

   میزان ماندگاری ژل لب روسی بسته به برند و نوع فیلر آن می توان متفاوت باشد. یکی از بهترین نمونه های ژل برای تزریق، ژل ژوویدرم (Juvederm) است که در کلینیک vip سیمارو، استفاده می شود.

   به طور کلی میزان ماندگاری ژل لب روسی بین ۱۲ تا ۱۸ ماه است که ممکن است، هر ۶ تا ۹ ماه نیز به تمدید و تزریق مجدد داشته باشد.

   علاوه بر نوع فیلر تزریقی، عواملی مانند مراقبت های بعد از تزریق ژل لب روسی و شرایط جسمانی فرد نیز بر میزان ماندگاری لب روسی موثر هستند.

   ماندگاری ژل لب روسی

   از برخی از بهترین مواد فیلر اسید هیالورونیک می تاون به موارد زیر اشاره کرد:

   • Versa
   • Restylane
   • Juvederm UltraPlus XC
   • Voluma

   مواد فوق، ژل مبتنی بر اسید هیالورونیک هستند که از منابع غیر حیوانی گرفته شده است. مناطق مختلف بدن انسان از جمله پوست حاوی اسید هیالورونیک است.

   برخی افراد ممکن است نتوانند درد آمپول تزریق را تحمل کنند. به همین علت پزشکان مطب vip سیمارو، قبل از تزریق از یک کرم بی حس کننده قوی استفاده می کنند.

   این کرم بی حسی موضعی؛ شامل سه ماده بیهوشی از جمله لیدوکائین، بنزوکائین و تتراکائین است. علاوه بر این ، ژل های تزریقی در تزریق ژل لب روسی که ما استفاده می کنند نیز حاوی لیدوکائین است که محل تزریق پرکننده را بی حس می کنند.

   بیماران باید از مصرف داروها و مکمل هایی که ممکن است باعث افزایش خونریزی و کبودی شود، یک هفته پیش از تزریق ژل لب روسی خودداری کنند.

   داروهایی مانند:

   • آسپیرین
   • داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی (به عنوان مثال آدویل، موترین، اگزسدرین و غیره)
   • الکل
   • روغن ماهی
   • ویتامین E
   • مکمل های گیاهی
   مراقبت های بعد از تزریق ژل لب روسی

   کبودی، تورم و برآمدگی ممکن است به مرور زمان ایجاد شده و برطرف شود. برخی از عدم تقارن ها و نقص های صورت موجود ممکن است با تزریق ژل قابل اصلاح نباشد.

   یک عارضه بسیار نادر به نام آمبولی نیز ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که ژل به طور تصادفی در رگ خونی تزریق شود و در نتیجه جریان خون کاهش یابد.

   واکنش آلرژیک به لیدوکائین در ماده پر کننده در افرادی که به آلرژی به لیدوکائین حساسیت دارند نیز امکان پذیر است.

    

   نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .