تزریق ژل لب روسی چیست؟

افزایش لب با تکنیکی که به آن تکنیک لب روسی گفته می شود. این روش با استفاده از تزریق ژل لب کمک می کند تا لب های پر تر داشته باشید ، کمان کوپید را برجسته کنید ، در حالی که شکل طبیعی را حفظ می کند. این یک روش بسیار محبوب است که توسط بسیاری از زنان در لس آنجلس استفاده می شود.


این تکنیک خاص لب ها را به شکل قلب ظریف با حجم بیشتری در نزدیکی مرکز شکل می دهد ، دقیقاً مانند عروسک روسی. این روش تمایل دارد که لب را بلند کند و نه حجم بیش از حد را افزایش دهد ، بنابراین برای تازه کسانی در ابتدا می خواهند از تزریق ژل لب استفاده کنند یا کسانی که به دنبال یک پایان طبیعی هستند ، ایده آل است.در این تکنیک هدف افزایش عرض لب است که حجم دادن به لب

برخلاف تزریق ژل لب سنتی ، یک متخصص با استفاده از تکنیک تزریق ژل لب روسی محصول را به صورت عمودی شروع می کند و از پایه لب شروع می کند و محصول را به سمت خارج لب لب بیرون می کشد. به جای شروع از مرز لب و کار به داخل ، متخصص محصول را از داخل و خارج تزریق می کند.

هزینه لب روسی چقدر است؟
با توجه به زمان اضافی و محصولی که در تکنیک لب روسی وجود دارد ، کمی بیشتر از مبلغی که برای تزریق ژل لب سنتی پرداخت می کنید ، پرداخت کنید. سرمایه اضافی ارزش آن را دارد تا دقیقاً همان چیزی را که می خواهید نتیجه بگیرید!

تکنیک تزریق ژل لب روسی چقدر طول می کشد؟
تکنیک تزریق ژل لب روسی ۳۰-۴۵ دقیقه شامل زمان آماده سازی به طول می انجامد.

لبهای روسی چه مدت دوام می آورند؟
در کلینیک سیمارو ، ما از ژل تزریق Juvederm استفاده می کنیم بسته به نوع محصول ، ژل لب Hyalouronic Acid شما معمولاً ۱۲-۱۸ ماه طول خواهد کشید ، هر ۶ تا ۹ ماه یکبار به تزریق مجدد نیاز دارید.

چه نوع پرکننده ای برای تزریق استفاده می شود؟

از برخی از بهترین مواد پرکننده اسید هیالورونیک از جمله Versa ، Restylane و Juvederm UltraPlus XC و Voluma استفاده می شوند. اینها ژل مبتنی بر اسید هیالورونیک هستند که از منابع غیر حیوانی گرفته شده است. مناطق مختلف بدن انسان از جمله پوست حاوی اسید هیالورونیک است. ما از تمام مواد تزریق برای تزریق ژل لب روسی موجود در بازار استفاده نمی کنیم. با استفاده از تقریباً تمام پرکننده ها در طول این سالها ، ما این ژل تزریق اسید هیالورونیک را برای قابلیت انعطاف پذیری ، بهترین مشخصات ایمنی و رضایت بالای بیمار انتخاب کردیم.

آیا تزریق ژل لب روسی دردناک است؟

بیشتر افراد آمپول را به خوبی تحمل می کنند. ما قبل از تزریق از یک کرم بی حس کننده قوی استفاده می کنیم که شامل سه ماده بیهوشی از جمله لیدوکائین ، بنزوکائین و تتراکائین است. علاوه بر این ، ژل های تزریقی در تزریق ژل لب روسی که ما استفاده می کنیم حاوی لیدوکائین و همچنین محل تزریق پرکننده را بی حس می کنند.

تزریق ژل لب روسی

پرکننده های اسید هیالورونیک چه مدت دوام دارند؟

مواد تزریق ژل لب روسی بسته به متابولیسم و ​​ناحیه تزریق فرد ماهها تا سالها دوام می آورند. در لب ها و خطوط لبخند ، ژل ها ماهها تا یک سال دوام می آورند. ژل ها در بسیاری از بیماران تا یک سال یا بیشتر در گونه ها ، خط فک و چانه و چندین سال زیر چشم زنده می مانند.

عوارض جانبی تزریق مواد تزریق چیست؟

کبودی ، تورم و برآمدگی ممکن است به مرور زمان ایجاد شده و برطرف شود. برخی از عدم تقارن ها و نقص های صورت موجود ممکن است با تزریق ژل قابل اصلاح نباشد. یک عارضه بسیار نادر به نام آمبولی ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که ژل به طور تصادفی در رگ خونی تزریق شود و در نتیجه جریان خون کاهش یابد. واکنش آلرژیک به لیدوکائین در ماده پر کننده در افرادی که به آلرژی به لیدوکائین حساسیت دارند امکان پذیر است.

از چه مواردی باید قبل از تزریق لب جلوگیری کرد؟

بیماران باید از مصرف داروها و مکمل هایی که ممکن است باعث افزایش خونریزی و کبودی از جمله آسپیرین ، داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی (به عنوان مثال آدویل ، موترین ، اگزسدرین و غیره) ، الکل ، روغن ماهی ، ویتامین E و مکمل های گیاهی شود ، ۱ هفته قبل از تزریق ژل لب روسی خود داری کنند.

آیا می توان تزریق لب را با سایر روش ها ترکیب کرد؟

بسیاری از بیماران در لس آنجلس که برای تزریق ژل لب مراجعه می کنند و یا بوتاکس برای پیشانی یا چین و چروک اطراف چشم تزریق می شوند. علاوه بر این ، بسیاری از بیماران برای تقویت چانه ، نواحی استخوان گونه ، برجسته سازی خط فک ، یا کاهش ظاهر لبخند و خطوط ماریوتون ، تزریق فیلر انجام می دهند.

 

برچسب ها :

Comments are closed.