فرم دهی و برجسته سازی گونه

تزریق ژل گونه

قطعاً گونه های خوش فرم زاویه دار صورت شما را بسیار جذاب تر خواهند کرد. اگر حجم گونه ها و فرم آن از دست برود صورت پیر تر و زشت تر خواهد شد .با تزریق دو الی سه سی سی ژل به گونه ها می توان این حجم از دست رفته را به صورت کاملاً طبیعی به آنها برگرداند و صورت را دوباره جذاب زیبا نمود.

برای فرم دهی و حجیم سازی گونه ها می توان از انواع فیلرها یا ژل ها استفاده نمود. مثلاً ژل های اسید هیالورونیک با ماندگاری حدودا ۸ الی ۱۲ ماه  و ژل های کلسیمی با ماندگاری ۲ الی ۵ سال دارند.  این تزریق با بی حسی موضعی انجام می شود و با توجه به این موضوع کاملاً بدون درد و قابل تحمل است .

تزریق ژل در گونه ها به دلیل ظرافت بالایی که دارد باید توسط یک پزشک با تجربه انجام شود. پزشک با تجربه در ابتدا صورت شما را از لحاظ تناسب در اجزای صورت آنالیز کرده و پس از آن با فرم دهی و حجیم سازی قسمتهای گونه، گونه ی شما را به حالت ایده آل در خواهد آورد.

معمولاً تزریق ژل در نواحی گونه و فک با تکنیک میکروکانولا انجام میشود.

این تکنیک به شما بسیار کمک میکند که بعد از تزریق ژل در گونه یا فک دچار کبودی و خونریزی زیاد نشوید و دردی تحمل نکنید. برای تزریق در گونه ها بهتر است از ژلهای درشت مولکول یا اصطلاحاً اولترا استفاده کنید. این ژل ها در در عمق بیشتری تزریق می شود و ماندگاری طولانی تری نسبت به سایر ژل های اسید هیالورونیک دارد .البته معمولاً قیمت ژل های اولترا نسبت به سایر مدل ها کمی گران تر هست ولی با توجه به اینکه ماندگاری این ژل‌ها چند ماه نسبت به ژل های دیگر بیشتراست ما در این ناحیه بهتر است از ژل آلترا استفاده کنیم.

قبل از تزریق با پزشک مشورت کنید و او را از داروهایی که استفاده می‌کنید باخبر کنی.د در حین تزریق نگران نباشید. این تزریق حدود نیم ساعت بیشتر زمان نمیبرد و مراقبت های بعد از تزریق خیلی دردسر ساز نیست و شما با رعایت چند نکته کوچک میتوانید این مراقبت ها را انجام بدهید. مانند اینکه تا ۲۴ ساعت به ناحیه تزریق شده آب نزنید  یا نقطه تزریق شده را دستکاری نکنید.

معمولاً قیمت هر سی سی ژل اسید هیالورونیک از ۷۵۰ هزار تومان تا ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است که در ناحیه گونه ها مجموع دو الی سه سی سی در هر مرحله تزریق انجام می شود. ژل های کلسیمی با توجه به ماندگاری بالاتری که دارد قیمت گرانتری هم دارند .هر سی سی ژل کلسیمی قیمتی برابر یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان داراست.