جراحی زیبایی لب

درمان زیبایی لب - جراحی زیبایی لب

امروزه داشتن لب‌های حجیم یکی از معیارهای زیبایی به شمار می‌آید که جراحی زیبایی لب یکی از روش‌های بسیار کاربردی برای انجام چنین کاری می‌باشد تکنیک‌های متفاوتی در خصوص حجیم‌سازی و جراحی لب وجود دارد که در علم پزشکی از آن استفاده می‌شود، با این حال در صورتی که نیاز به انجام جراحی زیبایی لب دارید می‌توانید مناسب ترین روش را برگزینید.

درمان زیبایی لب:

 • لب‌های جذابی داشته باشید
 • اتاق‌هایی با نور فرابنفش
 • استریل‌ترین مکان: به سبک اتاق جراحی
 • بهترین نتیجه
 • تضمین بهترین قیمت

رابطه‌ی لب با بینی و چانه، موقعیت لب‌ها متناسب با صورت، حتی رابطه‌ی بین لب پایین و لب بالا باید به دقت بررسی شوند. رایج‌ترین مشکلات در این لیست عبارتند از: از بین رفتن پری صورت و افزایش چین و چروک‌های ناشی از بالا رفتن سن. دیگر مشکلات رایج عبارتند از: ظاهر لب‌ها نسبت به اندازه‌ی طبیعی‌شان بلندتر به نظر می‌رسد و لثه‌ها در هنگام خندیدن قابل مشاهده هستند که ممکن است باعث ناراحتی بیمار شود. بنابراین جراحی زیبایی لب را برای حل چنین مشکلاتی انجام می‌دهیم.

چرا باید درمان زیبایی آمریکایی را انتخاب کنیم؟

درمان زیبایی آمریکایی

 1. حدود یک میلیون نفر در سال تصمیم می‌گیرند که وارد گردشگری پزشکی شوند.
 2. ترکیه در گردشگری سلامت در رتبه ی سوم قرار دارد.
 3. ما از جدیدترین فناوری برای درمان زیبایی لب استفاده می‌کنیم.
 4. ما بهترین قیمت و گزینه‌های مالی را برای پرداخت هزینه‌های درمان زیبایی لب ارائه می‌دهیم.
 5. ما یک دفتر گردشگری پزشکی نیستیم، بلکه یک کلینیک درمانی هستیم.
 6. بهبود سریع برای زیبایی لب صورت می گیرد.

درمان زیبایی لب چگونه انجام می‌شود؟

امروزه از فیلرها با اطمینان خاطر استفاده می‌شود تا لب را پر کنند، خطوط لب را کاملاً برجسته کرده و چین و چروک‌ها را کاهش دهند. اثرات این فیلرها دائمی نیست و باید تقریباً هر سال تکرار شوند. برای کسانی که به دنبال راه حل دائمی‌تری هستند می‌توان از چربی بدن خود فرد برای این منظور استفاده کرد. این یک روش جراحی است و چربی مورد نظر را از منطقه‌ی خاصی از بدن برمی دارد. با این حال، با توجه به خواسته و شرایط بیمار، این عمل تحت بیهوشی عمومی یا بی‌حسی موضعی صورت می‌گیرد.

می‌توان با ایجاد برش‌هایی در لب‌های برجسته، برجستگی آنها را کم کرد. اگرچه برش‌های بین دهانی قابل مشاهده نیستند، اما در برخی از عمل‌ها مانند کوتاه کردن لب‌ها و برجستگی آنها، ممکن است برش‌ها آثاری از خود برجای بگذارند که می‌توانند در زیر بینی پنهان شوند.

درمان زیبایی لب را می‌توان بر روی چه کسی انجام داد؟

کسانی که می‌خواهند لب‌های پُر و به شکل طبیعی نازک‌تری داشته باشند و کسانی که می‌خواهند لب‌های کلفت و پُری داشته باشند تا جوانی و زیبایی‌شان را بازیابی کنند یا کسانی که لب‌های پر و کلفت‌تر می‌خواهند، برای این کار ترجیح داده می‌شوند. برای بیمارانی که لبهایشان نازک است، علاوه بر این روندها می‌توان روش‌های دیگری را نیز پیاده کرد.

عملیات نازک کردن لب‌ها را می‌توان برای بیماران سیاه پوست که لب‌هایشان کلفت‌تر از حد متوسط ​​/ طبیعی لب است، انجام داد. همچنین روندهای ترمیمی برای بیمارانی انجام می‌شود که بخشی از لب خود را به دلیل سرطان لب از دست داده‌اند. این نوع درمان‌ها برای سلامتی و همچنین زیبایی بسیار حیاتی هستند. درمان‌های زیبایی لب را می‌توان برای هرکسی که در این مورد احساس نیاز می‌کند انجام داد.

چرا باید درمان لب انجام داد؟

جراحی زیبایی لب از آن جهت ترجیح داده می‌شود که به نیازهای متعددی پاسخ می‌دهد، از نیاز به زیبایی گرفته تا نیاز به تواناییِ خوب حرف زدن.

کدام فصل سال برای درمان زیبایی لب مناسب است؟

درمان زیبایی لب درمانی است که می‌تواند در تمام فصول سال انجام شود.

آیا بعد از درمان زیبایی لب ممکن است بیمار درد داشته باشد؟

درد بعد از جراحی زیبایی لب

بسته به تکنیک مورد استفاده، فرآیند پس از عمل ممکن است متفاوت باشد. در روندهای انجام شده برای پر کردن موقتی لب‌ها، بیمار می‌تواند بلافاصله به زندگی اجتماعی خود برگردد. در درمان‌های جراحی، اطلاعات طبق روش و شرایط بیمار ارائه می شود.