لیفت صورت با نخ

نخ های جوان ساز صورت

نخ های جوانسازی برای بهبود شلی پوست اثر تحریک کنندگی کلاژن را دارند. این نسخه ها توسط پزشک با بهره گیری از متد طب سوزنی چینیT زیر پوست کار گذاشته می‌شوند و باعث تحریک اثر کلاژن سازی در پوست می شود. نخ های جوانساز انواع مختلفی دارند که در طول زمان بهبود یافته و به نسخه های نسل اول نسل دوم و نسل سوم تقسیم بندی می شوند.

نخ های مونو یا نسل اول

همانطور که در توضیحات بالا اشاره شد نخ ها، ثر جوانسازی و تحریک کنندگی کلاژن را ایفا خواهند کرد به طوری که بعد از تزریق این خواص زیر پوست شما بعد از بی حسی در حدود دو الی سه سال مثل تار و پودی در زیر پوست شما پوست را تحریک می کنند تا خود را سفت تر و جوان تر نگه دارد. معمولا ً در بازار ایران قیمت هر نخ مونو بین ۵۰ هزار تومان الی ۱۰۰ هزار تومان می باشد. پزشک شما با توجه به وسعت نیاز معمولاً تعداد نخ های مو را انتخاب می کند تعداد مورد استفاده نسبت به نسخه های نسل بعد معمولاً بیشتر است چیزی در حدود ۵ تا ۱۰ عدد.

نخ های نسل دوم یا نخ های پرکننده یا نخ های تابیده شده

این ها علاوه بر اینکه اثر تحریک کنندگی کلاژن را دارند مثل ژل ها یا پرکننده ها خاصیت پر کردن نواحی گود در صورت را دارا هستند. به عنوان مثال  می‌توانیم به جای تزریق ژل در خطوط خنده از نخ های اسکرو یا تابیده شده استفاده کنیم. این نخ ها نسبت به نخ های مونو قیمت بالاتری دارند. قیمت حدودی برای هر نخ در بازار ایران حدود ۱۵۰ هزار تومان الی ۲۰۰ هزار تومان می باشد.

نخ های نسل سوم یا نخ های کاگ

این نسخه ها پیشرفته ترین نوع نخ های جوانساز به حساب می آیند. از این نسخه ها علاوه بر اثر جوانسازی، پرکنندگی ،‌توان انتظار کشش و لیفت پوست را نیز دارا می باشند. به نحوی که بعد از کاشت نخ لیفت در قسمت افتاده یا شل پوست مثل افتادگی پوست در اطراف دهان می توان این افتادگی را رفع نمود و ظاهری زیبا و پوستی کشیده شده را در صورت فرد بازسازی کرد.

معمولاً از نخ لیفت در صورت برای کشیدن ابروها، برای زاویه دار کردن فک، برای افتادگی قسمت گونه و اطراف دهان استفاده می کنند . در هر کدام از این قسمت ها ممکن است از ۲ یا ۴ یا ۶ یا ۸ نخ استفاده شود. بهترین تکنیک برای تزریق یا کاشت نخ لیفت در صورت،  تکنیک دوبل یا دو بازو هست. ما با استفاده از این تکنیک میتوانیم ماندگاری نخ های لیفت را دو برابر کنیم. معمولاً نخ های لیفت و انواع دیگر این نخ ها بعد از گذشت ۶ الی ۸ ماه در بدن جذب میشود اما اثرات ناشی از این تزریق تا ۲ الی ۴ سال در بدن ادامه دارد.

برای استعلام قیمت نخ لیفت با توجه به انواع مختلف برند لطفاً با ما تماس بگیرید.