لیفت لب بالا با سانترال

بسیاری از مردم دوست دارند که هنگام لبخند زدن ردیف دندان های بالایی اشان دیده شود. به طور ژنتیکی و یا در اثر کهولت سن٬ فاصله لب بالا از بینی کمی بیشتر است و این جلوی دندان های بالا را می گیرد و مانع دیده شدن آنها می شود.

سانترال لب چیست؟

با توجه به اینکه در روش های دیگر به دلیل تهاجمی تر بودن احتمال دیده شدن برش ها و نواحی جراحی وجود دارد٬ این روش شرایطی را ایجاد می کند که این عوارض اش به حداقل برسد و به همین دلیل هم مورد پسند اشخاص معروف مانند هنرپیشه ها و مجریان و سوپراستار ها می باشد.

در لیفت سانترال لب پزشک با انجام برش هایی در اطراف لب ها و یا قاعده بینی سعی می کند کمی لب ها بخصوص لب بالایی را به سمت بالا بکشد تا علاوه بر رفع افتادگی لب و برجسته شدن لب های نازک ، کمی لبخند شما را زیباتر جلوه دهد .

لیفت سانترال لب برای چه کسانی مناسب است ؟

افرادی که فاصله بینی تا لب بالایی‌شان بیش از ۱/۵ سانتی‌متر بوده و به همین دلیل در هنگام لبخند زدن دندانهایشان مشخص نمی شود و یا تناسب اجرای چهرشان کمی نامتعادل شده است .

ماندگاری لیفت سانترال لب چقدر است ؟

پس از جراحی سانترال لب تمامی تغییراتی که در چهره و فرم لب های فرد ایجاد می شود بصورت دائمی ماندگار است و برخلاف روش هایی نظیر تزریق ژل لب ، تزریق چربی به لب و انواع دیگر پروتز لب نیازی به ترمیم مجدد ندارد .

آیا لیفت سانترال لب در جوانسازی لب موثر است؟

با لیفت لب (لیفت سانترال لب – لیفت بخش مرکزی لب)، علاوه بر اینکه دندانهای پیشین بالایی دیده می شوند، فاصله بینی تا لب بالا کاهش می یابد. این کار یکی از اصلی ترین علائم پیری لب را اصلاح می نماید. در صورتی که این تغییر را در کنار روشهای افزایش دهنده حجم لب (تزریق ژل لب یا استفاده از گرافت لب) به کار ببریم، جوانسازی لب کاملتر می شود.

مزایای لیفت سانترال لب چیست ؟

در جراحی لیفت سانترال لب فرم لب ها و لبخند شخص اصلاح می شود و در نهایت متقاضی لبخندی زیباتر ، لبهایی برجسته تر و با فرم بهتری خواهد داشت .
جراحی لیفت لب روشی دائمی بوده که شخص را از تزریق مواد ژل‌ها و ایمپلنت‌های لب بی‌نیاز می کند .

عوارض جراحی لیف سانترال لب چیست ؟

موضوع بسیار پر اهمیتی که باید در لیفت لب به روش جراحی به آن توجه کرد انتخاب پزشک ماهر است
چراکه عوارض این جراحی فقط در حالت سهل انگاری پزشک متوجه شخص می شود .
اگر برش های انجام شده به درستی ترمیم نشوند اسکارهای (جای زخم) بدشکلی بر روی صورت شخص باقی می ماند که زیبایی فرد را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد .

مراقبت های بعد از لیفتینگ لب ها چگونه است ؟

۱٫ در چند ساعت اول بعد از جراحی از کمپرس یخ بر روی لب ها استفاده کنید .
۲٫ محل زخم های جراحی باید ۶ مرتبه در روز با سرم شستشو و گاز استریل شستشو داده شود و داروی تجویز شده از سوی پزشک زیبایی که معمولا پماد آنتی بیوتیک است را بر روی محل خط بخیه ها استفاده کنید .
۳٫ از خوردن غذاهای سفت که نیاز به جویدن زیاد دارند در طی دو هفته اول بعد از جراحی لیفت سانترال لب خودداری کنید .
۴٫ از دست کاری کردن و هرگونه ایجاد کشش روی زخم و بافتهای اطراف بینی و لب اجتناب کنید .
۵٫ تا یک هفته بعد از جراحی به هیچ عنوان از مواد آرایشی در محل جراحی استفاده نکنید .
۶٫ در صورت بروز هرگونه تبخال و آفت بر روی لبهایتان به پزشک مراجعه کنید .