مدت زمان ماندگاری فیلر تزریق لب

داشتن لب های زیبا و جذاب برای بشتر خانم ها ارزو است. تقویت لب ها هم می تواند به صورت جراحی یا با استفاده از فیلر تزریق لب انجام شود.

فیلر تزریق لب محبوب ترین روش برای افزایش اندازه لب است.این روش دارای حداقل تهاجم است و زمان کمی برای بهبودی نیاز دارد. این روش شامل تزریق یکی از چندین نوع ژل تزریق به لب است.

با افزایش سن ، به طور طبیعی کلاژن و چربی پوست کاهش پیدا می کند. این منجر به نازک شدن و لک لک شدن صورت ، از جمله لب می شود. فیلر های تزریق لب با جایگزین کردن کلاژن و چربی از دست رفته کار می کنند.


اولین نکته در مورد هنگام فیلر تزریق لب فکر کردن در مورد گرفتن یک پر کننده لب است بایدبه نوع ظاهری است که شما می خواهید توجه کنید.

آیا می خواهید لبه های لب خود را جوان تر کنید ، یا می خواهید آنها بزرگتر به نظر برسند؟ دانستن پاسخ این سؤالات به شما کمک می کند تصمیم بگیرید کدام نوع ژل تزریق برای شما مناسب است.

هنگام گرفتن مشاوره از پزشک ، عکس هایی از مدل های لب های که را دوست دارید، انتخاب کنید.

انتخاب نوع تزریق


هنگام انتخاب نوع تزریق مورد نظر ، شناخت آنها مهم است. از نظر تاریخی ، کلاژن – یک بافت پیوندی که در بدن حیوانات یافت می شود – رایج ترین نوع تزریق ژل لب است.

با این حال ، امروزه بندرت مورد استفاده قرار می گیرد. این به این دلیل است که دوام آن کم است. همچنین در بسیاری از افراد باعث ایجاد واکنش های آلرژیک شود.

ژل های تزریق اسید هیالورونیک اکنون بیشترین استفاده از تزریق برای جوانسازی لب ها است. اسید هیالورونیک یک ماده ژل مانند است که از باکتری ها ساخته شده است. با تزریق در پوست ، ظاهری از لب های محکم ایجاد می کند.

این پرکننده ها به آرامی جذب می شوند و می توانند ضخیم یا نازک شوند تا دقیقاً به ظاهر مورد نظر خود برسند.

چهار نام تجاری متداول اسید هیالورونیک در بازار وجود دارد که محبوب ترین گزینه ها Restylane و Juvaderm هستند. ماندگاری آنها در روی پوست بیش از 6 ماه طول می کشد و ظاهری بسیار طبیعی را ارائه می دهند.

Vollure جدیدترین محصول موجود در بازار است. این ژل ماندگارتراست ، ظاهری طبیعی تر نیز ارائه می دهد.

Volbella محصول چهارم است. بسیار نازک است و می تواند بدون اضافه شدن کامل ، به صاف کردن خطوط عمودی لب کمک کند. و حدود 12 ماه طول می کشد.

می توانید هر شش ماه یکبارتزریق را تکرار کنید. دانشمندان دریافتند که تزریق اسید هیالورونیک پوست را به سمت تولید کلاژن بیشتر ترغیب می کند و جحم طبیعی بیشتری در لب ایجاد می کند.

خطرات فیلر تزریق لب


واکنش های آلرژیک به اسید هیالورونیک – یک مولکول قند که به طور طبیعی در سطح پوست یافت می شود – نادر است. اما می توان یک توده (به نام گرانولوما) بافت ملتهب ایجاد کرد.

این نوع پرکننده همچنین می تواند در صورت تزریق در قسمت اشتباه از پوست توده هایی ایجاد کند ، مانند این که اگر به اندازه کافی در عمیق تزریق نشود. این توده ها را می توان با هیالورونیداز حل کرد. این آنزیمی است که اسید هیالورونیک را تجزیه می کند.

یک عارضه جانبی که کمتر شایع است این است که رگ خونی مسدود شود. این باعث می شود جریان خون به لب کاهش یابد. در نهایت می تواند به بافت لب شما آسیب برساند ، اما تشخیص سریع پزشکان بسیار آسان است و بلافاصله قابل برگشت است.

نحوه انجام فیلر تزریق لب


اولین قدم برای دریافت فیلر لب شامل برنامه ریزی برای مشاوره با جراح پلاستیک است.

فیلر تزریق لب – بخصوص پرکننده های اسید هیالورونیک – محصولات بی خطر هستند. بنابراین تا زمانی که یک متخصص را انتخاب کنید ، باید در درمان خود احساس امنیت کنید.

قدم دوم این است که در روز انجام عمل پزشک بی حسی موضعی را روی لب شما اعمال می کند. پزشک معمولا آزمایش پوستی را انجام می دهد تا مطمئن شوید که قبل از عمل حساسیت ندارید. اگر پوست شما علائم واکنشی را نشان می دهد ، پزشک شما از این روش درمانی استفاده نخواهد کرد. آنها نوع پرکننده دیگری را پیشنهاد می کنند.

پزشک شما ممکن است از سوزن برای تزریق مقادیر کمی بی حسی در قسمت داخلی دهان استفاده کند تا لبهای بالا و پایین را بی حس کند. در این مرحله از عمل ، ممکن است هنگامی که سوزن دهان را لمس می کند ، یک لکه کوچک احساس کنید. هنگامی که لبهای شما به اندازه کافی بی حس می شود ، پزشک پرکننده را مستقیماً به لب های شما تزریق می کند.

بعضی ها می گویند این باعث می شود پوست و صورت شما خنک شود. هنگامی که پرکننده داخل لب شما باشد ، ممکن است احساس خفگی کمی داشته باشید.

 

دسترسی سریع به عناوین

پیمایش به بالا