خدمات زیبایی صورت:تزریق ژل- تزریق بوتاکس- لیفت صورت-جراحی زیبایی

به طور کلی خدمات زیبایی صورت به به نوع تقسیم می شوند:

خدمات زیبایی صورت با محصولات آرایشی

خدمات زیبایی صورت با مواد و تجهیزات پزشکی

کلینیک سیمارو کلیه خدمات زیبایی و جوان سازی صورت را با با کیفیت ترین و محهزترین تجهیزات پزشکی انجام می ده. این خدمات شامل موارد زیر است:

فرم سازی و برجسته سازی لب با تزریق ژل لب

مواد تزریق در لب موادی مانند ژل هستند که برای بازگرداندن حجم از دست رفته ، صاف و نرم کردن خطوط  چین و چروک های صورت و یا تقویت کانتورهای صورت در زیر پوست تزریق می شوند. سالانه بیش از ۱ میلیون زن و مرد این روش درمانی محبوب جوان سازی چهره را انتخاب کرده اند ، که می تواند روشی مقرون به صرفه برای جوان تر به نظر رسیدن بدون جراحی یا خرابی باشد.

نحوه انجام  تزریق ژل لب

نحوه تزریق ژل لب
اولین قدم برای تزریق ژل لب  مشاوره با جراح پلاستیک مجرب است. پرکننده های لب – بخصوص پرکننده های اسید هیالورونیک – محصولات
بی خطر هستند. بنابراین تا زمانی که یک متخصص را انتخاب کنید ، باید با درمان خود احساس امنیت کنید.
در روز انجام عمل ، به مطب جراح پلاستیک می روید. پزشک بی حسی موضعی را روی لب شما اعمال می کند. اگر ژل تزریق لب از نوع کلاژن باششد  ، پزشک آزمایش پوستی را انجام می دهد تا مطمئن شوید که قبل از عمل حساسیت ندارید. اگر پوست شما علائم واکنشی را نشان می دهد ، پزشک شما از این روش درمانی استفاده نخواهد کرد. آنها ژل تزریق لب  دیگری را پیشنهاد می کنند.
پزشک شما ممکن است از سوزن برای تزریق مقادیر کمی بی حسی در قسمت داخلی دهان استفاده کند تا لبهای بالا و پایین را بی حس کند. در این مرحله از عمل ، ممکن است هنگامی که سوزن دهان را لمس می کند ، یک درد کوچک احساس کنید. هنگامی که لبهای شما به اندازه کافی بی حس می شود ، پزشک ژل را مستقیماً به لب های شما تزریق می کند.

فرم سازی و برجسته سازی گونه

پرکننده های گونه ها تزریقاتی هستند که باعث افزایش حجم ناحیه در بالا و اطراف گونه های شما می شوند. تزریق ژل در گونه یک ساختار استخوان تعریف شده تر را فراهم می کند. با تزریق حجم زیر لایه پوستی ، تزریق ژل در گونه ها می توانند چین و چروک و خطوط ریز را هموار کنند.

زوایه سازی فک و صورت

اگر از داشتن چانه یا فک ضعف ناراضی هستید ، ژل های تزریق پوستی می توانند بدون جراحی هارمونی صورت را بهبود بخشند. قرار دادن دقیق یک ژل تزریق  مناسب هیالورونیک اسید هیالورونیک (HA) در زاویه فک ، در چانه و ناحیه جوز ، می تواند یک فک جوان زیبایی و ساختاری را ایجاد کند. یک چانه کوتاه و ضعیف می تواند بلندتر به نظر برسد ، و یک فک زوزه ای ساخته شود تا محکم تر به نظر برسد.

رفع خط لبخند

خطوط خنده نشانگر زندگی شاد و چهره های شاد است. اما با افزایش سن ، این خطوط عمیق تر می شوند و باعث می شوند که پیرتر از آنچه هستید به نظر می رسید.
هیچ کس نمی تواند به طور کامل از اثرات پیری فرار کند ، اما کارهایی وجود دارد که می توانید برای جلوگیری از علائم زودرس پیری انجام دهید و حتی آن خطوط و چین و چروک های آزار دهنده را که قبلاً دارید ، صاف کنید.
یکی از روش های محبوب در رفع خط لبخند تزریق ژل له صورت در نواحی دهان است که موجب می شود خطوط لبخند ناپدید شوند.
رفع چین و چروک با بوتاکس
تزریق بوتاکس ممکن است ظاهر خطوط و چین و چروک اطراف چشم و دهان را از بین ببرد. آیا آنها همچنین می توانند دایره های تیره و کیسه های زیر چشم را کاهش دهند؟
سم بوتولینوم ، که معمولاً بوتاکس نامیده می شود ، دارویی است که باعث انقباض عضلات و ایجاد چین و چروک می شود.
بوتاکس باعث کاهش موقت چین و چروک می شود:
  • بین مرورگرها
  • در پیشانی
  • در کناره چشمها
  • اطراف دهان

لیفت صورت با نخ

لیفت با نخ  روشی است که شبیه به جراحی صورت یا لیفت صورت است ، ساختار صورت تجدید و بهبود می یابد ، به جز اینکه نیازی به جراحی باشد. در این روش از نخ های مخصوصی استفاده می شود که با سوزن بسیار نازک به پوست نفوذ می کنند تا بافت ها و پوست  را بالا بکشند و باعث زیبایی پوست شوند.

برجسته سازی لب ها با ژل

فرم سازی و برجسته سازی لب با تزریق ژل

برجسته سازی چال گونه با ژل

فرم دهی و برجسته سازی گونه ها با تزریق ژل

زاویه سازی فک و صورت

زاویه سازی فک

رفع خطوط لبخند

رفع خط لبخند

رفع چروک صورت و اخم دور چشم با بوتاکس

رفع خطوط اخم و دور چشم با بوتاکس

رفع چین و چروک صورت با بوتاکس

بوتاکس صورت،رفع چین و چروک

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ